USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Посадовці ДСНС Волині вимагали хабар у 1000 л дизпалива за роботу незаконної АЗС

14 Квітня 2020 16:08
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали одного із керівників управління ДСНС у Волинській області та начальника одного із загонів управління під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовці ДСНС вимагали та одержали 1000 літрів дизельного палива за безперешкодне погодження документів щодо роботи АЗС та невтручання у діяльність підприємства, пише Стопкор.

Посадових осіб затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального Кодексу України під час одержання ними неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання повідомлення затриманим про підозру, відсторонення їх від займаних посад та обрання відносно них запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Нацполіції України.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
додік Показати IP 14 Квітня 2020 17:18
Так, а хто керує цим управлінням? - Забули, як пан PEARчук, після Революції Гідності, "утопая в слєзах і соплях" зізнавався, як возив валізи з хабарною готівкою на Київ? - Що помінялось? Той пан і досі там...
Hotdog Показати IP 14 Квітня 2020 19:31
І знов старого пронесло... не тих взяли
Для ВАС ДБР Показати IP 14 Квітня 2020 19:44
Прошу уделить внимание начальнику отряда Барановскому О. В. который систематически занимается продажей талонов на солярку и бензин. Этот человек является первым коррупционером в пожарной службе. По расспрашивайте личный состав они вас все подробно нарисуют
Суддя до Для ВАС ДБР Показати IP 16 Квітня 2020 19:42
Пишіть українською, громадянин, так ще й типу «патріот». Якщо є факти давай фактами, а не сидіти на теплому дивані, під чужим ім’ям писати дурню, а інші такі самі лайкають. Це боягудзтво і низкість! Займись краще благодійсністю!
Іван до Суддя Показати IP 17 Квітня 2020 11:48
А ти сміливий хто??? Ану кабінет і прізвище напиши своє
Офіцер Показати IP 14 Квітня 2020 20:43
Пане генерал, у вас є парабелум ? На вашому місці я би знав, що з ним робити !
Рядовий Показати IP 15 Квітня 2020 21:55
В управлінні є людина, яка за посадовою інструкцією мала би боротися з корупцією серед працівників ДСНС...Працює ДБР , а посадовець мовчки спостерігає...значить вдолі...
333 Показати IP 16 Квітня 2020 12:02
Да Да є там така людина яка малаб здійснювати нагляд над тим щоб не брали хабарі, і ця людина вовчук який там штани протирає в футбол з грушовінчуком грає та по рибалка їздить,
Чорт Показати IP 17 Квітня 2020 12:20
ПОЗОРИЩЕ. ШАКАЛИ В ПАГОНАХ - ПЕРЕВЕРТНІ.
25 частина Показати IP 18 Квітня 2020 16:10
То "йому" не НЗ склади розкрадати .