USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скалічили сотні життів: командирів військової частини у Дніпрі викрили у жахливих злочинах

28 Січня 2022 09:55
Командування військової частини Національної гвардії у Дніпрі, де 27 січня відбулося масове вбивство, звинуватили у низці серйозних злочинів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова громадської організації «Міжнародний центр допомоги» Сергій Косяк, передає УНІАН.

За його словами, з ним зв’язалися військовослужбовці даної частини.

«Свідки злочинів командирів частини 3021 НГУ, де стався розстріл військових, готові дати інтерв’ю про злодіяння командування, – написав він. – Сьогодні до мене звернулися хлопці, які служили у військовій частині...»

При цьому він опублікував розповідь військових без змін: «Є численні випадки неправомірних дій з боку командування нашої частини. Командири доводили строковиків до самогубства, потім приховували факти та навіть отримували підвищення по кар’єрі.

Систематично гнобили «незручних» – давали накази начальникам молодшої ланки, щоб ті налаштовували колектив один проти одного, під страхом, що звільнять, відправлять на губвахту.

Фізична розправа, погрози, психологічний тиск... Скалічити життя і здоров’я солдата було нормою. Примусово закривали у психіатричній лікарні, підробляли документи, незаконно звільняли неугодних. І багато іншого відбувалося за колючим дротом цієї частини».
За словами тих, хто звернувся, командири військової частини скалічили сотні людських доль. Свідки злочинів командирів цієї частини, готові розповісти про це: «Зараз сколотилася невелика група активістів потерпілих від нестатутних відносин. Один з активістів, якого я давно знаю, і надавав психологічну підтримку під час його принижень у цій військовій частині, попросив мене написати це звернення. Також вони просять, відгукнутися тих, хто стикався з подібними випадками неправомірних дій з боку начальства. Будемо спільними силами працювати над цією проблемою. Щоб надалі подібних ситуацій, як сьогодні, не було».

Нагадаємо, близько 4 години ранку 27 січня в Дніпрі, на території Південного машинобудівного заводу, 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук відкрив вогонь з автоматичної зброї по караулу військовослужбовців НГУ. В результаті загинули 5 людей, у тому числі жінка-працівниця заводу, ще 5 отримали поранення. Зловмисник зі зброєю та набоями зник.

Правоохоронці затримали нацгвардійця у Підгородньому Дніпропетровської області.

За фактом умисного вбивства та дезертирства зі зброєю (ч.2 ст. 115, ч. 3 ст. 408 КК) розпочато кримінальне провадження. Також розслідується справа з приводу службової недбалості керівництва Нацгвардії, що призвела до трагедії.

Рябчуку повідомили про підозру за ст.115 (умисне вбивство), ст. 408 (дезертирство), ст. 410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцям зброї та бойових припасів) ККУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:19
Не буде доказів, самі будуть відповідати по криміналу.
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:19
Потрібно пом'якшити вирок хлопцю,а командирів засудити!!!
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:46
У тебе загострення ідіотизму? Може цю гниду ще нагородити?
Анонімус до Народна прокуратура Показати IP 28 Січня 2022 20:38
А чому б і не нагородити? Знищив покидьків, яки вели себе, як потвори - зробив гарну справу. НЕ БРЕБА ЗНУЩАТИСЯ НАД ЛЮДЬМИ. А владі - до відома. Досить маленького вогника, і...
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 29 Січня 2022 12:04
Сам ти гнида,всі знають про безлад,але якщо хтось пішов проти системи,то його зразу гнидою називають.Але ні,ти не гнида,ти терпіло,ти б ходив і в куточку плакав,соплі жував,як і більшість.Звичайно,що хлопцеві потрібно було вирішувати проблеми не зброєю..
Володимир до Народна прокуратура Показати IP 29 Січня 2022 12:32
Звірині звички породжують звірства. Да чомусь звір з нерозумінням ставиться до інших? У нас доки не клюне в дупу .... а ні хто й пальцем не по шивелить. Шкода хлопця як жертву ганебної совкової системи.
гость. до Народна прокуратура Показати IP 30 Січня 2022 11:23
А почему-бы и нет?Он очистил,хоть и частично землю от мразей,которым не место на этой земле.Женщин жалко,хотя,кто его знает.есть и бабы не подарок.Просто так убить очень тяжело,когда довели-запросто.Укаждого свой порог восприятия насилия.
Слухай? до Анонім Показати IP 28 Січня 2022 11:01
Ще ніхто не встановив ніяких помякшуючих обставин. А той самопіар Сергія Косяка з ГО, поки що є одними словами, більш нічим. Да й до цього випадку він не має прямого відношення, бо ті кого довели, АБО 1) Втікають 2)Пишуть заяви в поліцію. АЛЕ НЕ ВБИВАЮТЬ ВЗАГАЛІ НЕПРИЧЕТНИХ ДО СЛУЖБИ ЛЮДЕЙ!
Григорій до Анонім Показати IP 29 Січня 2022 21:28
Так, підтримую! Відпустити нехай заодно вдома чай п'є перед ТБ з тим малим, що людей біля тамтаму збив! Вони ж усі діточочки!
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:20
В колективі завжди, майже завжди, буде незадоволений своїм положенням, а в армії тим більше. Не там копають хлопці, не там.
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:22
Що б не виявилось, що це піар Сергія Косяка на крові... Або банальне зведення рахунків використовуючи ГОшку.
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 10:40
та довели хлопця.100% брали ж здорового спокійного ? нехай начальство і відповідає за доведення до злочину
125 Показати IP 28 Січня 2022 11:06
цілком вірю, що довели до такого стану. армія - це концтабір, суцільні знущання і навіть вбивства - тільки все це замовчується. половина офіцерського складу - мразота, яким місце в окремих камерах, а не не в армії.
Гнилий ботокс до 125 Показати IP 28 Січня 2022 11:42
Звідки ти це все знаєш, якщо не служив? З страшилок по телевізору?
Анонімус до 125 Показати IP 28 Січня 2022 20:40
На жаль, не половина складу - мразота, а часто 9/10. Але армія - зріз суспільства....
1+1 Показати IP 28 Січня 2022 11:21
Зекі
Анонім Показати IP 28 Січня 2022 12:20
Судячи з посту Косяка С., ніяких доказів про СОТНІ ЖИТТІВ, у цього Косяка С. немає і очевидно що й не буде. Декілька "активістів" з числа чи то принижених чи то самопринижених, він найде, але їх слова то не докази в самогубмтвах і смертях. От і весь Косяк.
1 Показати IP 28 Січня 2022 12:23
А де ж раніше були свідки гноблення командуванням? Мовчки дивились що відбувається і це їх влаштовувало, а тепер совість проснулась?! Нічим не кращі від такого командування
777 Показати IP 28 Січня 2022 12:49
Необхідно перевірити негайно всі військові частини,скрізь гноблять хлопців !!
Анонім до 777 Показати IP 28 Січня 2022 13:58
Що ти верзеш, чудо? Де заяви тих кого гноблять, вони що німі, писати не вміють, чси ще щось таке?
Микола Показати IP 28 Січня 2022 15:53
Знайомий який служив в армії, а через пару років сів в тюрму. Казав в тюрмі краще ніж в армії.
Бувалий до Микола Показати IP 29 Січня 2022 14:59
Так, пєтухи є
Володимир Показати IP 28 Січня 2022 19:40
Ті, кого гноблять, виглядають трохи не так. Дуже швидко його загнобили, тільки два місяці прослужив. А взагалі, хто гнобив, дівчата яких постріляв? Та й стріляв він, як в тирі по мішенях, впевнено без зайвих емоцій,ще й добивав потім
Анонім до Володимир Показати IP 29 Січня 2022 12:09
Ти тут герой,на його місці ти або плакав в куточку весь в соплях,або повісився,скоріше б плакав.А тут да,в коментарях всі термінатори,психологи і генерали.
Сима Показати IP 28 Січня 2022 20:06
ЖАХ !
mark Показати IP 28 Січня 2022 20:18
100 pudovo-doveli pazana---deyshki bili est i bydyt ---interesno zavalil vinovnix ili podgoryachyu ryky popali---tetky shalko--eto da
Петя Параша Показати IP 28 Січня 2022 20:35
Рыба гниет с головы
Гость Показати IP 28 Січня 2022 20:38
ЧЕРЕЗ ТАКИХ СКОТОВ СКОЛЬКО МОЛОДЫХ РЕБЯТ УЖЕ ОТПРАВИЛИ НА ТОТ СВЕТ!!!??????ВЕШАТЬ ТАКИХ СУК НА ПЕРВОМ СУКУ.НО ПАЦАНУ ЖИЗНЬ СЛОМАЛИ...
snaiper-49 Показати IP 28 Січня 2022 21:18
Це результат чисток в Армії безмозглими злодіями в погонах..
коля Показати IP 28 Січня 2022 22:16
смерть..."дідам"
ананим Показати IP 28 Січня 2022 22:25
прав поцан на все 100%.нех--й было быдлоте бычится.а те кто пишет что мол писать куда-то надо было. командыванию довести. так он обращался вот только командование чмошное настраполило его же сослуживцев против него. мол стукачь... так че аноним777 какие заявы???
коля Показати IP 28 Січня 2022 22:30
Раніше служив в прклятій... армії ,в який ,як і по теперішній час ,процвітала дідовщина . "діди"-це підари всі ,виродкі...,які на гражданці були виродками-садистами .Коли ці потвори попадають в "армію"(туж саму зону) .то також залишаються бидлотою...,або стають ще гіршими... .Життя нормальних хлопців перетворбється на пекло -(це знущання ,приниження....,які більш зручніше цим тварям реалізовувати в нічні часи.Була б моя воля,я б цих виродків усіх розстрідював . Смерть "дідам". Шкода нормального...хлопця.
аноним Показати IP 28 Січня 2022 22:34
странно что только после чп начинают пердаки гореть.он та понимал че за этими деиствиями последует...и что жизни конец. вот только он свою жизнь отдал за то что бы издевательства прекратились в частях.деваху и бабулю жаль а так МОЛОДЕЦ на все 100%
аноним Показати IP 28 Січня 2022 22:53
я служил и так же с не уставнухой сталкивался вот только мне хватало смелости и силы давать отпор вот только не много было таких из молодого призыва. некоторых в казарме по двое трое в углу молодого бутскали подхожу говорю че тварите. а мне че тоже хочеш говорю давай. вот только когда я сказал давай один на один.на что сержантюга мне сказал не у нас тут так не принято. вот как то так.меня деды хотели бандой на хоз дворе избить. на что я сказал что ночью когда заступлю в наряд днювальным обухом лопаты забью черепухи кого успею... но слава богу они не стали проверять серьезность моих слов... но не все отчаяные как этот парнишка АРТЕМ РЯБЦЕВ могие мерятся с унижениями...он так то тоже жить хотел достойно... а ублюдки пускай там делают выводы
Анонім до аноним Показати IP 29 Січня 2022 09:24
батько ще в союзі служив.здається в Дніпопетровську Отримав травму комісували .на все життя інвалід. група 2 не робоча..епілепсія. нехай та тварина яка це зробила якшо вже вмерла то в гробі перевернулась..пішов здоровий прийшов інвалід.
Анонім до аноним Показати IP 29 Січня 2022 09:25
а є з м.якшим характером.хлопці не всі такі .і в різних сім.ях виховувались.
алекс Показати IP 29 Січня 2022 00:13
смотрели фильм “делай раз”?! Ситуация 1 в 1. Расстрелял и молодец.. Я думаю дедовщина должна быть уничтожена как явление в нормальной стране и сильной армии
вован Показати IP 29 Січня 2022 03:04
Молодец пацан отомстил за себя и за таких же униженных солдат. Ведь эта зараза - дедовщина процветала ещё армии СССР. А нашим бездарям офицерам было по фику. А ведь рыба воняет с головы.
Не піп, але за правд Показати IP 29 Січня 2022 12:58
Так это везде так - и в полиции, и в нацгвардии, и в ВСУ. Это всегда так было. Вы об этом первый раз слышите? Если да, то значит вам это не интересно было раньше. А сейчас вдруг зацикавылысь? С чего бы? Идите служить на отечество - и увидите тех, кто туда приходит служить. Прозреете, наконец-то! Или вы до сих пор думаете, что служить идут от избытка любви к своим соотечественникам? Служить идут те, кто совершенно ни на что более не пригоден, т.е. отбросы, которые своими возможностями не могут принести пользу даже себе, а о других вообще молчу, т.е. непотриб.
Анатольій Показати IP 29 Січня 2022 14:27
Хочу звернутися до тих хто голосно волав - нема дідовщини. А що, історія має приклади інших причин коли виникали ось такі наслідки?