USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку хочуть розірвати всі договори між громадою та УПЦ МП

6 Квітня 2023 19:29
Договори, укладені між Луцькою міською радою, її структурними підрозділами, комунальними підприємствами та Українською православною церквою Московського патріархату, пропонують розірвати.

Таку пропозицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Роман Лагодович.

Він зазначив, що ці рішення повинні включати розірвання всіх видів договорів, де сторонами є органи місцевого самоврядування, всі структурні підрозділи міськради, комунальні організації Луцька та УПЦ МП, зокрема:

- договори комунального обслуговування;

- договори оренди комунального майна;

- договори оренди комунальних земельних ділянок;

- договори про право користування комунальними земельними ділянками та комунальним майном;

- договори з обслуговування мереж тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення;

- договори на вивіз сміття;

- інші договори та рішення, якими УПЦ МП надано права на користування комунальним майном, землею, послугами тощо.

Ознайомитися з петицією Романа Лагодовича можна за посиланням.

Відзначимо, аби її розглянула Луцька міська рада, пропозицію мають підтримати мінімум 300 людей.

Як ми писали, Волинська обласна рада оголосила про скликання сесії, на якій буде розглянуто питання про заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату на території області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
папа римська Показати IP 6 Квітня 2023 20:06
У Львові голові міста Садовому знадобилось усього два дні, щоб попрощатися з московськими попами. Забрав 4 споруди, в т.ч. кафедральний собор і монастир, який віддав під реабілітацію поранених військових. Хороший поштовх дав хмельницький піп (агент ФСБ). Те, що висіло гнійним чиряком роками, вирішилось вмить.
Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2023 20:21
Крутить нечисть перед Великоднем.
Анонім до Всезнайко Показати IP 7 Квітня 2023 06:57
От москальську нечисть і прикривають
Лариса Показати IP 6 Квітня 2023 20:49
Люди схамегіться де в вас стільки ненависті до церкви?!?
Уася до Лариса Показати IP 6 Квітня 2023 22:40
не до церкви, а до московських попів)))
Анонім до Лариса Показати IP 7 Квітня 2023 06:58
Якої церкви? Туь млва про ворожі спецслужби йде
Лучанин до Лариса Показати IP 7 Квітня 2023 13:16
Яка то церква? Коли відмовляються помолитися за здоров'я дитини, що лежить у лікарні, бо вона не у них хрещена. УПЦ МП - то вже давно бізнес (у кращому випадку), тут від Бога немає нічого.
Отакої Показати IP 6 Квітня 2023 20:57
Дияволу теж знадобилось 2 дні, а на третій Христос Воскрес)))
123 до Отакої Показати IP 7 Квітня 2023 07:46
Докази, будь ласка, навіть в збірнику єврейських казок такого нема про два лні Сатани
До 123 до 123 Показати IP 7 Квітня 2023 15:06
Якщо ви так Євангеліє прозиваєте, то що вам доказувати))) Ви ,певно, і у Воскресіння не віруєте. Але це ваше право, я вас не осуджую
Боже число до До 123 Показати IP 7 Квітня 2023 16:04
А брехати, то не гріх? підміняти правду вигаданими цитатами з біблії? Всі ви ''московські'' від диявола
Пасха до Боже число Показати IP 7 Квітня 2023 18:43
А де ви тут бачите цитату? І яку я правду підміняю? Про гріх мова взагалі не йшла... І якщо ви не згодні, що Христос Воскрес на 3 день і що 2 дні лежав у гробі тілом мертвий і всі безбожники з дияволом думали, що все завершилось, то це не означає, що хтось московський) Готуйтеся до Пасхи і пишіть Біблію з великої літери.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2023 21:57
Пригадайте, радянська влада теж церкви закривала. Думають, вони тим самим з рф воюють? Зі своїми ж громадянами. Батюшки, прихожани - всі наші громадяни, українці. Зловили зрадника - судіть його. Чи то піп, чи то СБУшник, чи то зам. міністра оборони. Що тепер, після того, як яйця по 17 грн. продавали, чорна, як пліснява корупція роз'їла владні структури, заборонити міністерство, чи службу безпеки? Маячня.
Анонім до Анонім Показати IP 7 Квітня 2023 06:56
Зловили усю організацію, от і прикриваємо цю лавочку
Лучанин до Анонім Показати IP 7 Квітня 2023 10:51
Зловинли міністерство оборони за яйце по 17 грн і всьго-навсього звільнився чиновник без будь-якого покарання. Ну звичайно, це ж так і має бути. Це ж була суперпатріотична акція розкрадання коштів громадян. Придбали погані бронежелети - нічого страшного, це ж придбав "суперпатріот". Знаєте, нагадує полювання на відьом або 1917, коли натовп під чиїсь агітації творив злочини, руки по лікоть в крові, і тільки вже згодом хапались за голови і казали, що ми зробили. За тиждень - Великдень. У Страсну пʼятницю приблизно 2000 років тому натовп волав "Розіпни його", бо така була агітація їхніх релігійних лідерів. Зараз те саме, одна частина країна волає, щоб іншу частину розіпʼяли. Ну, знаєте, з такою політикою країну не побудуєш. Сіяти ненависть - це яка релігія вчить?
Олександр Показати IP 6 Квітня 2023 23:25
Саме таким чином не поступала навіть і радянська влада. Воюйте далі зі своїми ж співгромадаянами. Побачимо, що з того вийде
Лучанин до Олександр Показати IP 7 Квітня 2023 07:49
І будемо далі воювати з московською шалупонню, російськими орками та їх посіпаками-вірунами. Ви, наволочі, Христа продали та Батьківщину за російські 30 рублів
Лучанин до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2023 13:17
Негарно красти чуже "псевдо".
Атеіст Показати IP 7 Квітня 2023 16:10
Цікаво скільки можна було побудувати дитячих садків, яких так не хватає в місті?! Попи, ви дітей тільки сексуально любите?
Демократія до Атеіст Показати IP 9 Квітня 2023 23:19
Бери і будуй, а не тисяч в когось
Кордон Показати IP 7 Квітня 2023 22:06
Ну розторгнуть договори, а далі, що буде з будівлею?
Просто Показати IP 8 Квітня 2023 08:06
Тому й Україною правлять олігархи, бо допусти тупу наволоч, воно все буде руйнувати. Треба спочатку карлика під китайську стіну відсунути, економіку відновити, а тоді за церкву братись, яка в даний час є джерелом гум допомоги.
Правда Показати IP 8 Квітня 2023 08:27
Не сваріться, Бог покаже хто правий, а хто ні !!!!!Дуже страшна розплата чекає гонителів на Церкву Христову! Моліться в хаті, не йдіть на "раду нечестивих"!
Катя Показати IP 8 Квітня 2023 23:53
Дуже чекаємо на звіт і голосування по цьому проекту