USD 39.70 39.94
  • USD 39.70 39.94
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відремонтований тротуар на Лесі Українки «втрачає» бордюри

9 Березня 2017 19:30
Бордюри навколо дерев на відремонтованій торік за 8,1 мільйона гривень вулиці Лесі Українки потребують ремонту.

Цей фотофакт зафіксував лучанин Вадим Слива і поділився ним у Фейсбуці.

"Нагадаю, що на вкладання 100 м бруківки і "благоустрій" навколо дерев витратили 8 млн. грн. бюджетних коштів. Скільки ще витратять на "фікси" (ремонт - ред.) от такої "краси"?" - обурюється чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 9 Березня 2017 20:13
Візьміть та й підсипте землі, а то від ваших "критичних" статей аж в очах рябить. Скільки у вас там раді депутатів?
депутати до Анонім Показати IP 9 Березня 2017 20:45
Одкату не отримали - підсипати не будемо! І точка!
Я до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 04:27
Та якої землі?? Під такі бордюри фундамент треба!!! Це тільки у нас можуть замість бетону землі підсипати.
Зорян Показати IP 9 Березня 2017 21:21
Підсиплю за 10 тисяч гривень.
Лікар Показати IP 9 Березня 2017 21:28
Я думаю, це Порошенко бордюри повалив. Ну, на крайняк - Гунчик. Тут підсипанням проблему не вирішиш.
Саня Показати IP 9 Березня 2017 22:09
Путин развалил ночью пока все спали
Студент Показати IP 9 Березня 2017 23:25
А ви не думали,що на 8 березня центр був "забитий" молодиками в нетверезому стані?А знаючи таких,вони руйнують те,що бачать.
Анонім Показати IP 10 Березня 2017 06:25
Такі грошиська пішли!!!!!!!.......
1 Показати IP 10 Березня 2017 08:38
МДААА НОВИНА ТЕ ЩО ТРЕБА!!! МАСШТАБ ДЕРЖАВНОГО РІВНЯ, ПОТРІБНО ВИСВІТЛЮВАТИ У ЗМІ.
Юрій Показати IP 10 Березня 2017 10:28
І що ви "Волинськи новини" цією публікацією хотіли сказати????? Вже 100 разів пишете про 8 мільйонів грн. Таке враження, що в нашому місті немає інших проблем...