USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Знайшли матір, яка лишила тіло дитини у луцькому парку

2 Червня 2016 15:09
Встановили особу матері мертвої дитини, яку 25 травня виявили в міському парку відпочинку в Луцьку. Нею виявилася 19-річна студентка одного із навчальних закладів обласного центру, мешканка Маневицького району. Про це повідомляють у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, 25 травня, близько 21 години на лінію екстреного виклику диспетчерської служби «102» волинської поліції надійшло повідомлення від 61-річної мешканки обласного центру, котра в Луцьку на березі річки Стир у парку відпочинку імені Лесі Українки виявила частини тіла новонародженої дитини.

Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиою 1 статті 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Тіло направили на проведення судово-медичної експертизи.

Під час проведення досудового розслідування правоохоронці встановили особу матері мертвої дитини. Нею виявилася 19-річна мешканка Маневицького району. Вона - студентка одного із навчальних закладів обласного центру.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи від 26.05.2016 року дитина народилась мертвою, недоношеною, в термін гестації 30-32 тижнів.

У зв’язку з цим, за погодженням із процесуальним керівником, кримінальне провадження за цим фактом закрили на підставі частини 1 пункту 2 статті 284 (Відсутність події кримінального правопорушення) Кримінально-процесуального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Степан Бандера Показати IP 2 Червня 2016 15:25
То дітей вже можна викидати в річки та у парки, якщо народяться передчасно? Може, все ж є гуманніші форми поховання діток?
гуманно до Степан Бандера Показати IP 2 Червня 2016 22:13
гуманніша форма називається біоматеріал - в абортаріях купа його щодня.
капець Показати IP 2 Червня 2016 18:28
як зробити дитину знала.а що існують гінеколог віддіп та пологові будинки ні? І після цього вона не хвойда? ще й не винна...капець !!!
до СТ БАН Показати IP 2 Червня 2016 18:58
! видно такі методи в д емократичній краіні в пошані та і дівки-хв*йди також
007 Показати IP 2 Червня 2016 19:33
як би це не звучало але "к**в" стає все більше і більше скоро чоловікам тяжко нормальну дружину вибрати буде
за що карати? Показати IP 2 Червня 2016 22:11
а за що її карати? кожен день роблять аборти тисячі хв*йд як ви їх називаєте - то хто їх карає? в такому випадку і папашку треба кас**увати.
Просто лучанин до за що карати? Показати IP 3 Червня 2016 11:16
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 3 Червня 2016 11:09
Важко читати і подібні тексти і коментарі до них...Це питання має дуже тонку границю між можна і не можна... Молода дівчина повірила молодому чоловіку...завагітніла а він втік, а дома батьки гонять з хати бо ж стид...нагуляла...Звичайно героїню з подібної особи робити не треба але і піддавати абсолютному остракізму теж, трапилось як трапилось і життя продовжується. Підтримка , належне виховання і таких знахідок значно поменшає...
до Волинянин Показати IP 3 Червня 2016 15:04
кого виховувати в 19 років? не сміши
Анонім Показати IP 3 Червня 2016 16:27
Люди,не судіть і не судимі будете.це її гріх.вона понесе за це розплату.ніхто не знає за яких обставин це сталось.а в вас є діти свої.і ніхто не знає що в кожного буде попереду.читаючи коментарі дивуєшся звідки стільки ненависті????дівчата зараз одні про@тутки а хлопці всі святі?
ААА Показати IP 4 Червня 2016 12:54
Я в шоці!!!!! І цей випадок залишиця безкарним.?! Якщо почалися передчасні пологи то потрібно викликати швидку не народити десь... і викинути як сміття. Можливо вона навмисно вбивала дитину ще в утробі, а потім і викликала передчасні пологи і позбулася дитини таким чинам. Дана дівчина стояла на обліку в пологовому будинку?, якщо ні то все очевидно це вбивстро а "не просто так сталося"!!!!!
Сама мама до ААА Показати IP 8 Червня 2016 15:01
Дитина, яка передчасно народжується в 30-32 тижні, має усі шанси вижити.