USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку проїзд у тролейбусах вартуватиме 2 гривні

15 Квітня 2015 14:28
Ціни на проїзд у електротранспорті обласного центру, швидше за все, піднімуть. Так, якщо раніше тролейбусний квиток коштував 1 гривню 25 копійок, то незабаром він вартуватиме дві гривні.

Про це стало відомо під час громадських слухань у Луцькому підприємстві електротранспорту сьогодні, 15 квітня.

Зі слів заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, такий крок для підприємства є вимушеним, адже наразі воно є фактично збитковим. Натомість він зазначив, що ціни на проїзд у маршрутках поки що підвищувати не будуть.

«Те, що найближчим часом проїзд у маршрутних таксі коштуватиме 4 гривні – не більш, ніж чутки. Поки що потреби збільшувати ціни немає, однак у разі підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів такий розвиток подій можливий», - каже посадовець.

Своєю чергою, директор Луцького підприємства електротранспорту Ігор Домбік зазначив, що основною причиною підняття цін на проїзд у тролейбусах є зростання вартості електроенергії. Він зауважив, що, згідно із новими тарифами, повний квиток коштуватиме 2 гривні, пільговий – гривню. Понад те, більшість тролейбусів уже не оновлювали протягом 20 років. Тож, підвищення цін на проїзд не вирішить усі існуючі фінансові проблеми ЛПЕ, однак допоможе якісніше обслуговувати та ремонтувати транспортні засоби.

До слова, лише протягом минулого року ЛПЕ зазнало збитків більш, ніж на 2 мільйони гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
читач Показати IP 15 Квітня 2015 14:37
Все робиться для людей з мінімальними зарплатами а чому пенсіонери не платять хоч 1 гривню чи 50 коп ...... а тут що отримуєш то віддаєш .............
ага до читач Показати IP 15 Квітня 2015 21:07
Бо пенсіонери пропрацювали по 40 років, мають стаж, досвід, платили податки на державу, то хоч на старості мають їздити безкоштовно! Цілком впевнена, коли ви постарієте, будете скаржитись, типу "я стільки пропрацював, то зробіть хоч в тролейбусах проїзд для пенсіонерів безкоштовним! Я заслужив!". І до теми, на мою думку, ціну піднімають, бо бачать, шо зараз стали всі більше траліками їздити, бо в ньому дешевше.
читач до ага Показати IP 15 Квітня 2015 22:36
Пенсіонери працювали, мають стаж, досвід і платили податки на державу для того, щоб мати забезпечену старість, а не право безплатних екскурсій тролейбусом містом. Пенсії повинні бути такими, щоб можна було заплатити за проїзд, а ЗА ПОТРЕБИ - і на таксі не економити. А так який зиск від від безплатного проїзду в тролейбусі пенсіонерам в селі чи райцентрі. А вони ж також працювали, мають стаж, досвід і платили на державу податки.
Корінний лучанин до читач Показати IP 16 Квітня 2015 10:43
"Пенсії повинні бути такими, щоб можна було заплатити за проїзд,"- ЦЕ ВАШІ ПОБАЖАННЯ І ТІЛЬКИ. Реалії дуже далекі від ващих побажань, це хоч розумієте . а тому для пенсіонерів був і поки є безплатний проїзд. Я думаю . що ніхто із пенсіонерів не буде заперечувати АБИ ЇМ ДО ПЕНСІЇ ДОБАВИЛИ ПЛАТУ ЗА ПРОЇЗД , але це є УТОПІЯ на даний час бо ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ є по суті БАНКРУТОМ ! Мова йде не райцентри чи село , що не розумієте це. Як буде той пенсіонер у Луцьку то й проїде поки безоплатно до 01.06 2015. Пенсійне у всіх однакове! Так що спочатку ФІЛЬТРУЙТЕ інформацію , а потім пишіть свій пост ГРАМОТНО! На додаток : всіх пенсіонерів України жорстоко і несправедливо КИНУЛИ по ПЕНСІЯХ і страховому стажу , а тому і пенсії дуже малі .
Роман до читач Показати IP 16 Квітня 2015 10:11
Завжди був на стороні електротранспорту. Але при різниці меншій, ніж у 2 рази, звісно ж, їздитиму маршруткою. І таких багато. Тому нічого вони не виграють - скоріше навпаки.
Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 14:37
То на сайті міської ради вже чутки публікують? Ще й під ними підписи міський голова ставить? http://www.lutsk.ua/prescription/pro-vartist-proyizdu-v-avtobusah-shcho-pracyuyut-na-miskyh-marshrutah-u-zvychaynomu-2
123 Показати IP 15 Квітня 2015 14:39
такий крок це г*но...пересядуть на маршрутки, різниця буде не надто велика 1 грн.....і знову барани не зароблять....тупий менеджмент.....
Лучанка до 123 Показати IP 15 Квітня 2015 14:45
Різниця буде 2 грн, тобто пополам
123 до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 14:58
Читайте уважно :Те, що найближчим часом проїзд у маршрутних таксі коштуватиме 4 гривні – не більш, ніж чутки. Поки що потреби збільшувати ціни немає...
Лучанка до 123 Показати IP 15 Квітня 2015 15:06
Є рішення міської ради http://www.lutsk.ua/prescription/pro-vartist-proyizdu-v-avtobusah-shcho-pracyuyut-na-miskyh-marshrutah-u-zvychaynomu-2
Іра до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 15:28
Це ПРОЕКТ рішення! де ви бачите там бачети номер і дату прийняття рішення! зараз воно проходить регуляторну процедуру й обговорення! тобто виконком рішення не прийняв!
123 до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2015 15:29
буде видно чи це так...
ЗіУ Показати IP 15 Квітня 2015 14:44
Ну і зараз знов багато хто пересяде у маршрутки, бо різниця буде гривня! Пасажиропотік на ЛПЕ скоротиться, і про які запчастини і нові рогаті можна буде думати? Знов маршрутчики-бариги у виграші, а влада і далі "підтримуватиме" екотранспорт...
Лучанка до ЗіУ Показати IP 15 Квітня 2015 14:48
я пересідаю на тролейбус, бачу чотири плюси проти одного мінуса. Переваги тролейбусів 1. чіткий графік руху 2. їде швидше за рахунок меншої кількості зупинок 3. в два рази дешевше від маршрутки 4. екологічно Мінус - не скрізь можна доїхати
До читачів Показати IP 15 Квітня 2015 14:48
Майдан виникнув, бо в людей закінчилось терпіння до керуючої банду!!! Якщо влада не змінить свою позицію, то невдовзі її знезуть разом з Верховною "Зрадою", і будуть це робити доти доки не з'явиться справжній патріот своєї країни!!! Який не буде винищувати свій народ!!! Це можна вважати геноцидом!!! Воюють на Сході хлопці з сіл, незабезпечені, все тримається на простих людях і волонтерах! З зарплат вираховують, а де звіти перед народом куди і скільки потрачено коштів! Вони перевірять декларації в людей які живуть на зарплату 1500 (майже мінімальна), а квартплата перевищує зарплатню! Школи платні, медецина, гуртки, це вже не кажучи про одяг, їжу і т.д. Жиди при владі!!! Я за нього не голосував!!!
Анонім до До читачів Показати IP 15 Квітня 2015 15:01
Чо ти скиглиш? Ти бажав Європу? Отрумуй під зав'язку і мовчи, бо посадять у кутузку. Між іншим ти вже накрутив на буцигарню своїм скигленням. А знайти тебе по IP не важко.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 15:12
це не Європа. це звичайне жлобство і тупість чинуш.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 18:12
Понятно, что не Европа. Но нынешние пришли к власти, крича то, что если они придут к власти, то вы все станете жить по Европейским стандартам. А вы повелись, как последние лохи. И теперь по полной отс...е. Или я не прав?
правдива_Я до Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 15:14
А по твому коменту зрозуміло яку державу ти підтримуєш!!! Тоталітарну і без своєї думки і поглядів!!! За це Майдан стояв, щоб у таке Україну перетворили? Щоб різні тут тебе залякували по ip знайти і т.д. і.т.п. погрожували?!
Анонім до правдива_Я Показати IP 15 Квітня 2015 18:21
коментар було видалено
Анонім до правдива_Я Показати IP 15 Квітня 2015 19:35
А ти в курсі діючих законів власної країни? Згідно твоєго коменту ти не знаєш новітних змін в законодавстві своєї Неньки.
Степан Бандера Показати IP 15 Квітня 2015 15:52
Тупе рішення, що діє на користь власників маршруток. Якщо раніше яекав на тролейбус, то тепер буду платити 3 грн, але не їздити в переповненому пільговиками роздовбаному тролейбусі. Зробіть хоча б 1,5 грн
ЛУЧАНИ Показати IP 15 Квітня 2015 15:58
Чиновники які їздять на авто на роботу НІКОЛИ НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ ГРОМАДЯН ЯКІ ЖИВУТЬ НА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ. ЦЕ КРОК В ЄВРОПУ в Європі чинуші на велосипедах їздять а у нас на авто !!!!!!!!
Яна Показати IP 15 Квітня 2015 16:13
Пенсіонерам потрібно зробити платну поїздку в час-пік хоча б до 9 год ранку, тому що зранку на роботу втиснутися в транспорт не можна, їм терміново треба в той час їхати на ринок. І після 17 год., щоб додому вернутися без їхнього супроводу.
Олександр Показати IP 15 Квітня 2015 16:21
Хай пільговиків возять по 25 копійок - і вже тоді усіх інших можна буде зезоплатно возити, бо прибуток у рази зросте. Ви мене вибачте, але часом жаба душить, коли бачиш, що у тролейбусі платить ледь не кожен десятий. Так не може бути, просто не може.
Оля Показати IP 15 Квітня 2015 17:19
Пенсіонери і пільговики мають платити за проїзд. Кошти якими держава компенсує перевізникам проїзд пільговиків слід перенести на адресну допомогу. Пільговик тоді хай думає: проїздити їх чи щось купити. Чому дитина-школяр має платити (вона ж доходів не має), а маса народу їздить безкоштовно?
для яковлева Показати IP 15 Квітня 2015 17:24
дякуємо вам (керівнику міської організації) і вашій самопомочі за нові тарифи. ганьба. не позорьтеся бо до виборів будете у сміттєвому баку
тисяча пенсіонерів Показати IP 15 Квітня 2015 17:27
з 1 - го червня платитимуть усі навіть пенсіонери не подавиться яковлєв і його самопоміч. гроші на вибори збирає.
тисяча пенсіонерів Показати IP 15 Квітня 2015 17:28
романюк не підписуйте рішення тоді залишитесь мером ще на 5 років
Ура Показати IP 15 Квітня 2015 20:48
Давно пора Я хоча і пенсіонер але завжди оплачую проізд Діставати мідяки якось не солідно Трол має кошт 3 гр а маршр 5 гр І не треба скиглити треба заробляти гроші Якби мали зарплату 10-15 тис то не плакалиб що дорого
бінго до Ура Показати IP 16 Квітня 2015 10:08
трєба браті лапату і гадувати сєм'ю!
Сергій Показати IP 15 Квітня 2015 21:15
Вихід один - пересідати на велосипеди. І економія, і захист навколишнього середовища. В межах міста проїхати 10-15 км нескладно -:)
my_gift до Сергій Показати IP 16 Квітня 2015 10:44
А де Ви бачите велодоріжки?
Тетяна Показати IP 15 Квітня 2015 21:57
І нехай вартість у тролейбусі буде 2 грн., але нехай він курсу. чітко по графіку і в належному технічному та естетичному вигляді і тоді дуже багато людей пересяде на тролейбуси, а згодом і тих " барижників-маршрутчиків" не буде. Користь і місту, і екології, і людям.
читач Показати IP 15 Квітня 2015 22:25
а чому зарплати бюджетникам не піднімуть ?!!! Ціни, комунальні послуги, проїзд в громадському транспорті вже давно на рівні європейських. Чому ж тоді зарплати не європейські?
Адекват Показати IP 16 Квітня 2015 02:47
В СССР проїзд в тролейбусах був 5 коп