ПТ
СБ
НД

«Волиньбаскет» виборов перемогу у киян

У повторному поєдинку першого кола Кубка України з баскетболу у СК "Меридіан" БК "Волиньбаскет" розгромив київський аматорський БК "Сервіс-Мастер".

10 Січня 2016 22:50

У центрі Луцька руйнується націоналізований маєток

З російськомовною табличкою «улица Парковая, 65» у самісінькому центрі Луцька бовваніє колись ошатний маєток заможного пана, а нині – аварійна споруда, де знаходять прихисток ті, кому йти більше нікуди.

10 Січня 2016 21:00

На Волині через пожежу багатодітна сім'я залишилася без даху над головою

Багатодітна молода родина залишилася без даху над головою через пожежу.

10 Січня 2016 19:00

Лучан та гостей міста зібрала «Спільна Коляда»

Лучани та гості міста колядували, щедрували, вітали один одного зі святами сьогодні, 10 січня, на Театральному майдані обласного центру під час другого дня міжнародного етно-фестивалю “Різдво у Луцьку”. А на різдвяному ярмарку можна було скуштувати смачної куті, питних медів, волинської шинки та ковбаски.

10 Січня 2016 18:49

Відсьогодні діє заборона на ввезення товарів з РФ

Відсьогодні діє заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Відповідна постанова Кабміну №1147 від 30 грудня 2015 розміщена на сайті уряду

10 Січня 2016 18:00

Сторож Луцького зоопарку отримав нагороду

Сторож Луцького зоопарку отримав нагороду за порятунок тварин під час пожежі

10 Січня 2016 17:20

Оприлюднили склад нової поліції Луцька в цифрах. ІНФОГРАФІКА

У мережі оприлюднили склад нової Патрульної поліції, Луцька зокрема.

10 Січня 2016 16:43

Прогноз погоди у Луцьку на 11 січня

Плюсова температура очікується у Луцьку завтра, 11 січня. Хмаритиме весь день.

10 Січня 2016 16:00

На Волині готуються до виборів

Місцеві вибори в об’єднаній територіальній громаді Шацька відбудуться 27 березня. Це йдеться у відповідній постанові Центральної виборчої комісії № 619 від 25 грудня 2015 року

10 Січня 2016 15:05

Волинянин виграв столичні Різдвяні старти

Волинянин Данило Даниленко виграв традиційний 21-ий за ліком легкоатлетичний турнір “Різдвяні старти”, який відбувався 8-9 січня у київському легкоатлетичному манежі на Березняках. Бігун виграв фінальний забіг на 400 метрів із результатом 48,45 секунди.

10 Січня 2016 14:19