USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 40.65 40.90
  • PLN 10.20 10.35

«Вже добу не їли і не спали»: примусово евакуйованим мешканцям Донбасу не вистачає місць у готелях

20 Лютого 2022 11:19
Примусово евакуйовані жителі самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» скаржаться, що вже добу не їли і не спали. У Таганрозі, куди вивезли переважно людей старшого віку та жінок з дітьми, місць у готелях не вистачає.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на російський телеканал «Дождь».

«Ми від вчорашніх 7-8 годин вечора не їли і не спали. Ну діти ж мають хоч трохи поспати», – каже одна з евакуйованих жінок.

Люди кажуть, що їхали з Донбасу не з власної волі – до Росії їх вислала соціальна служба.

«Нас соцзахист прислав сюди. Ми не приїхали з власної волі. Ми не знали навіть, де цей готель розташований», – кажуть люди.

Донбасівцям видали шматки паперу з адресами готелів, які можуть їх прийняти. Обіцяли, що примусово евакуйованих жителів Донбасу поселять без жодних проблем.

Читати ще: «Ми приїхали в нікуди»: евакуйовані мешканці ОРДЛО обурені умовами в Росії

Проте, як виявилося, в жодному з готелів місць не вистачає. Люди старшого віку та жінки з дітьми чекають просто на підлозі.

«Вистояли чергу на заселення, тепер сказали, що місць нема. Взагалі мовчать», – каже одна з жінок.

Нагадаємо, 18 лютого бойовики влаштували 53 обстріли на Донбасі. Під удари потрапили 30 населених пунктів.

Цього ж дня раптово ватажки бойовиків заявили про примусове вивезення жителів окупованого Донбасу до Росії, називаючи це «евакуацією».

Натомість в українському Міноборони заспокоюють населення та просять не панікувати, оскільки вони не планують жодних наступальних операцій на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 20 Лютого 2022 11:32
Родінамать ... нє накарміла, ай, ай, ай. А за что ж ви тагда рєфєрєнділі? За взятіє Метро"?
скептик до Анонім Показати IP 20 Лютого 2022 13:41
пуууцін !!!!!!!! прідзі !!!!!!!!!!!!а як просили, як просили
Можливо і так Показати IP 20 Лютого 2022 11:53
А хто не вивозить цивільне населення, той хоче прикриватись ним, як живим щитом. Колись німецькі фашисти так робили. І їх колаборанти.
василько волинский Показати IP 20 Лютого 2022 12:09
чим бильше вийде до мАцквы то тим краще....
Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2022 12:11
Брешіть ,брешіть це ваш бізнес
На жаль Показати IP 20 Лютого 2022 12:33
Виселити українців примусово з Донбасу з рідних домівок, жахаючи обстрілами, які самі ж роблять. Звільняють територію, щоб заселити своїх?! Цей сценарій вже розіграли у Криму!
Народна прокуратура Показати IP 20 Лютого 2022 12:46
Якщо чесно, то так пох.. аж самому якось незручно. Ніхто їх примусово не висилав, самі захотіли. І як завжди, хтось у них винен - то Україна їх бідняток русскоговорящіх гнітила, то Росія не забезпечує - тільки власний їх ідіотизм
Читач до Народна прокуратура Показати IP 20 Лютого 2022 17:21
Отож, ніби в чергу до автобусів я їх направляв. Ватники обдолбані.
ОДІН. Показати IP 20 Лютого 2022 12:52
ТАК ДОПОМОЖІТЬ СВОЇМ ГРОМАДЯНАМ.
Юра Показати IP 20 Лютого 2022 13:32
Це не наші громадяни, це прєдатєлі
Мер садомазовий Показати IP 20 Лютого 2022 13:46
Готові прийняти мільйон, але з грошима.
Вартанов Показати IP 20 Лютого 2022 14:05
Бєз лаха і жізнь плаха
Голова Показати IP 20 Лютого 2022 14:43
Туда завезли, а назад пішком будуть йти, бо нікому вони там не потрібні. Дорослим так і треба , а дітей шкода
Че Показати IP 20 Лютого 2022 15:37
Не надо ерунду писать. Все, кто приехал с Донбасса накормлен. Сейчас находятся в местах временного обустройства. Все у них хорошо. А писать, не зная ситуацию, можно все, что угодно
Соболезнование до Че Показати IP 20 Лютого 2022 16:38
От і добре...А ми ж то так переживаєм за насілєніє даНБаса. Всі очки проплакали, як вони там голодненькі карміліци світу всія. Боярошника їм побільше давайте , бєз стакана німа баяна.
Анонім до Че Показати IP 20 Лютого 2022 16:58
Не знаю чи "накормлены",чи ні, але не дай бог добитися до того,щоб нас так возили через маразм фюрера пукіна.
1234 Показати IP 20 Лютого 2022 19:08
І це *єдина країна, єдиний народ*? Гидко читати такі коментарі. І ви хочете з таким ставленням до людей, щоб Донбас і Крим повернулися до України?
Анонім до 1234 Показати IP 20 Лютого 2022 22:35
Не бубни, вже дістали з тим поверненням. Це наша територія,яку слід повертати, а любітєлі сруского міра нам до дупи. Зрадники, які шукають халяви і через яких у нас 8й рік війна.
Аноніму Показати IP 21 Лютого 2022 09:09
Дурне, і не лікуєшся.