USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

5-річна дитина – в лікарні з важкими травмами: деталі подвійної ДТП у Луцьку

20 Грудня 2020 10:53
У поліції розповіли деталі аварії з потерпілими на проспекті Відродження, що сталася 19 грудня вночі.

Про це повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області, пише ВолиньPost.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась 19 грудня близько 23-ї години. На місці події поліцейські виявили три транспортні засоби з механічними пошкодженнями: Audi Q5, Chevrolet Aveo, Renault Megane.

Медики госпіталізували до лікарні 5-річну пасажирку одного з легковиків з важкими травмами: нині їй надають необхідну допомогу. Також у лікарні перебуває пасажирка Audi Q5, яка отримала тілесні ушкодження.

Попередньо поліція встановила, що 32-річна водійка Audi Q5 допустила зіткнення з Chevrolet Aveo, який відкинуло на смугу зустрічного руху, а далі в’їхала в Renault Megane.

Відповідно до чинного законодавства, у разі скоєння ДТП з травмованими, проведення огляду на стан сп’яніння учасників пригоди є обов’язковим у закладі охорони здоров’я, тож у водійки Audi Q5 відібрали необхідні зразки в наркодиспансері, результат яких буде через кілька днів. Інші двоє водіїв виявились тверезими.

Нині поліція встановлює всі обставини аварії, відкрито кримінальне провадження за ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Миколай Показати IP 20 Грудня 2020 11:02
Їй Вільчинській подарунок приніс, напевне цілий рік себе погано вела!!!! А дитину шкода....
? Показати IP 20 Грудня 2020 11:07
...у водійки Audi Q5 відібрали необхідні зразки в наркодиспансері, результат яких буде через кілька днів. Інші двоє водіїв виявились тверезими. Це як так ? результат двух водіїв відразу , а її через кілька днів ... Цирк .
Ось так до ? Показати IP 20 Грудня 2020 11:22
Інші двоє дихнули в драгер, а вона відмовилася
12345 до ? Показати IP 20 Грудня 2020 11:26
Кілька днів дали щоб баблішко зібрала...
дідо Показати IP 20 Грудня 2020 11:10
Паски безпеки тільки для лохів?
Монархіст до дідо Показати IP 20 Грудня 2020 14:36
Ну, ще для тих, кому страшно... П.С. Доводилося свого часу попутками багато покататися по області. За весь час лише 2 чи 3 рази водії ними користувалися. Із загальної кількості близько сотні різних авто.
Я Показати IP 20 Грудня 2020 13:02
Через тупу мадам, яка думає, що багатим закон і правила дорожнього руху не писані, маленька дитина зустріне новорічні свята у лікарні. Уже новини страшно читати - кожен день страшні аварії. Люди, будьте людьми. Не сідайте п'яними за кермо, не ганяйте. І так тої біди навколо вистачає.
Ekspert Показати IP 20 Грудня 2020 13:35
По-любому зроблять тверезою, або несправність авто.Баки колишні мєнти відмажуть!!!
Водій Показати IP 20 Грудня 2020 13:36
Посвідчення водія треба за п'янь забирати назавжди.Інакше все буде продовжуватись і далі.
Монархіст до Водій Показати IP 20 Грудня 2020 14:30
Відсутність водійського посвідчення, на жаль, не покращить поведінку таких персонажів на дорозі, так само як і не заборонить остаточно їм кататися по вулицях. Захочуть їздити - будуть їздити без документів.
Тююю до Монархіст Показати IP 20 Грудня 2020 17:29
тоді значить треба конфісковувати разом з правами і їхні корита! назавжди!
TR до Монархіст Показати IP 20 Грудня 2020 17:38
треба застосовувати фізичну розправу
Оксана Показати IP 20 Грудня 2020 14:33
Для такого падла треба самосуду.
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 22:39
Це все зрозуміло, цікавить інше - пасажири в таксі були пристебнуті ременями безпеки? Адже зараз це є обов'язковим.