USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Подвійну ДТП, у якій постраждала дитина, спричинила скандальна луцька підприємиця

20 Грудня 2020 13:20
Винуватицею нічної аварії у Луцьку, в якій постраждала п'ятирічна дитина, стала скандально відома луцька підприємиця Інна Вільчинська.

Про це повідомляють фейсбук-користувачі, які впізнали жінку, пише Конкурент.

Нагадаємо, луцька підприємиця прославилась тим, що влаштувала у себе в магазині "Бруклін" справжнісіньке трудове рабство. Зокрема, вона хотіла змусити продавчинь працювати на неї неофіційно, а потім і взагалі звинуватила їх у недостачі. А продавчині працювали по 15 годин на добу – з 7:00 до 22:00, і зарплати за це мали аж по шість тисяч гривень.

На відео з наркодиспансеру видно, як жінка відмовляється пройти перевірку на драгері.
ДТП за участю трьох авто сталася пізно ввечері 19 грудня на проспекті Відродження в Луцьку. Попередньо поліція встановила, що 32-річна водійка Audi Q5 допустила зіткнення з Chevrolet Aveo, який відкинуло на смугу зустрічного руху, а далі в’їхала в Renault Megane.

За словами свідків аварії, водійка Audi перебувала у стані алкогольного сп'яніння. У поліції кажуть, що відібрали необхідні зразки в наркодиспансері, результат дослідження буде через кілька днів.

Медики госпіталізували до лікарні 5-річну пасажирку одного з легковиків з важкими травмами: нині їй надають необхідну допомогу. Також у лікарні перебуває пасажирка Audi Q5, яка отримала тілесні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
morpheus Показати IP 20 Грудня 2020 13:43
Принцип бумеранга в дії
Ч12345 до morpheus Показати IP 20 Грудня 2020 14:23
Принцип с%%ки. Нічого не буде, ніякого покарання. Кваліфікують якийсь мізер. Щоб щось було 21 день потрібно лежати в лікарні. Врятлі на це піде потерпіла сторона. Причому потерпіла сторона це водій таксі в першу чергу. Перше питання страховка на таксі - а відповідь вже - відсутня. Так що допобачення. Цивільна відповідальність в сім'ї бізнесменів і юристиів. Складете пазл, диванні експерти?! Це ж Україна!!!!! Наркодиспансер скаже що твереза і все. Тяжкості нема, умислу нема, мотива нема, свідчити проти неї не будуть.
morpheus до Ч12345 Показати IP 20 Грудня 2020 17:27
Ти дочекайся результатів хоча би, "недиванний" експерт. Один уже покінчим життя самогубством, теж писали тут всі "недиванні" що відмажуть.
Ч12345 до morpheus Показати IP 20 Грудня 2020 19:56
То де ж покарання було в ситуації???? Це був власний вибір. Якби його жінка не покинула в цій ситуації, краще б відсидів, а не оставив сиротами дітей. Ця не застрелиться. Не той типаж. Цікаво тільки бюджет рішання таких питань.
Олександр Показати IP 20 Грудня 2020 13:49
ВІСІМ ТИСЯЧ ЇЙ ВПЕРШУ ЧЕРГУ ВИДІЛИТИ.
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2020 14:11
Таксі дитину в автокріслі віз?
123 Показати IP 20 Грудня 2020 14:13
Допригалась -доскакалась !!!!!
Анонім Показати IP 20 Грудня 2020 14:22
Карма
Лучанка Показати IP 20 Грудня 2020 14:34
А чого вона без маски? В гром.місці.штрафи не дійсні?
!!! Показати IP 20 Грудня 2020 14:59
Перед ДТП в млині бухала!!!!
Іван Показати IP 20 Грудня 2020 17:18
Скандальна підприємниця,не одна вона влаштовує таке рабовласництво.Начутий про ще одну даму ФОП Головій Л.В. і вона же ТОВ "Юніт-Груп".Кидає на гроші працівників без суда і слідства.Не один праціник постраждав від її діяльності і посьогодні за спиною у дами великі борги перед колишніми працівниками,перед тими хто приходив на випробувальний термін.Не оформлює обіцянками-цяцянками.Боргів набралась перед всіма в тому числі і перед постачальниками.За такими плаче соцстрахи,податкові,прокуратура!!!!
Знайома Показати IP 20 Грудня 2020 18:06
Знаю цю персону. Краще собі брови набила на сраці. Її дійсно потрібно покарати. Кожну тварь яка сідає за кермо не в тверезому стані.
Ау Показати IP 20 Грудня 2020 18:21
Дуже хотіли зам’яти справу. Зразу адвокати поприїжджали. Ну шо,мєнтяри, знову суха вийде?
tut Показати IP 21 Грудня 2020 10:23
Треба було її там роздерти на місці. приїзду ментів.