USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Антивакцинатори вийшли на акцію протесту в Києві з QR-кодами «Єдиної Росії»

24 Листопада 2021 18:18
Учасники акції антивакцинаторів висловлювали свій протест під стінами Верховної Ради, використовуючи QR-код сайту «Єдиної Росії».

Про це повідомляє Українська правда.

У середу кілька тисяч людей прийшли в урядовий квартал Києва на так званий «марш свободи». Вони вимагали звільнення лідера антивакцинаторського руху Остапа Стахіва, якого СБУ підозрює в замаху на повалення конституційного ладу.

Спецслужбовці раніше заявляли, що заблокували всеукраїнську мережу антивакцинаторів, лідером якої називають Стахіва. За словами силовиків, учасників цієї мережі могли фінансувати росіяни.

На акції 24 листопада люди вигукували «Свободу Остапу Стахіву!» та тримали плакати «ні, біологічному тероризму», «примусова медицина = фашизм» та власне, проти QR-кодів.

Якщо відсканувати перекреслений QR-код із плакатів – можна потрапити на сайт підконтрольної президенту РФ партії «Єдина Росія».
Як ми писали, Остапа Стахіва підозрюють у вчиненні дій, спрямованих на повалення конституційного ладу та захопленні державної влади. Він є одним з організаторів акцій противників вакцин. Служба безпеки вважає, що діяльність мережі антивакцинаторів координувалася з Росії.

Стахіва відправили в СІЗО на 60 діб із можливістю вийти під заставу у розмірі 998 800 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 24 Листопада 2021 17:59
Спецслужби лишній раз доводять -як важко вони працюють
дідо Показати IP 24 Листопада 2021 18:49
нічим не відрізняється від РПЦ МП...
Анонім до дідо Показати IP 25 Листопада 2021 09:18
і при чому тут рпц мп?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 12:17
Та той дідо хворий на голову. Йому аби щось ляпнути.
777 Показати IP 24 Листопада 2021 19:14
Ну так они его перечеркнули.значит против.что теперь патриотам не нравится?
Анонім Показати IP 24 Листопада 2021 19:38
никогда Штирлиц не был так близок к провалу... лицорука. jpg
Сс Показати IP 24 Листопада 2021 19:39
Називайте речі своїми іменами.!! Не ативакцинатори, а громадяни України які вийшли за свободу, конституційні права, право вибору. Проти маркування сертифікатами, як скотину колись в колгоспі...
Біла Ворона Показати IP 24 Листопада 2021 19:58
Що за брєд сивої кобили!!!! Які "антивакцинатори''? Купіть книгу "Конституція України" за 15 грн. і читайте!!! Чого вакцини від ковіду немає в переліку календаря щеплень МОЗу?Наказ Мозу хтось читав?Чи всі сліпі і глухі?!!!!!
911 до Біла Ворона Показати IP 24 Листопада 2021 20:24
Всі вже просто вколені....
Анонім до Біла Ворона Показати IP 25 Листопада 2021 09:20
так і не допомагає вона а 40 % це дуже мало. можливо шкоди більше буде. нехай би ліки створювали а не вакцину яка не діє зовсім.гляньте на майже вакциновану Європу.де результат?
Анонім Показати IP 24 Листопада 2021 20:05
По новинам кажуть що це причетні до Росії,значить так і є,а те що перечеркнутий код,то нікому не цікавить.Коліться далі,стадо.Хай на вас заробляють фармацевти...