USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Ажіотаж і черги: McDonald’s у Луцьку відкрили для відвідувачів. Фото

11 Вересня 2021 17:05
Заклад всесвітньовідомої мережі McDonald’s запрацював у Луцьку на території ТРЦ «ПортCity» – на місці, де раніше містилася ресторація «Брама».

Ще з ранку 11 вересня тут доволі людно, адже до сьогодні не було достеменно відомо, коли саме заплановане відкриття закладу. І попри те, що офіційне відкриття стартувало о 17-й, фактично McDonald’s працює вже протягом усього дня. Поблизу закладу утворилась черга не тільки з відвідувачів, а й з автомобілів.

За словами представників компанії, McDonald’s у Луцьку – це найбільший в Україні одноповерховий заклад мережі з сервісами McDrive та McDelivery.

Площа луцького McDonald’s складає близько 675 квадратних метрів. Він нараховує понад 230 посадкових місць усередині та приблизно 100 – на літній терасі. Тут працюють більш як 100 людей.
Як прокоментував Луцький міський голова Ігор Поліщук, окрім позитиву для поціновувачів їжі з McDonald’s, відкриття закладу в нашому місті – це ще й понад 100 нових робочих місць та солідні відрахування в місцевий бюджет.

«Також це додаткова робота та замовлення для різних місцевих компаній, які будуть співпрацювати з McDonald’s. Водночас компанія McDonald’s впроваджуватиме в Луцьку низку цікавих й потрібних соціальних проєктів – від пропагування сортування сміття до співпраці у висадці парків і скверів й допомоги діткам особливої долі», – зазначив міський голова.
На його думку, місце розташування першого ресторану цієї мережі в Луцьку є найбільш вдалим та комфортним для відвідувачів, адже воно міститься поруч із транспортною артерією – проспектом Соборності – та має достатньо великий паркінг та зручні під’їзди.

Нагадаємо, McDonald’s на проспекті Соборності, 43 у Луцьку працюватиме цілодобово, а з 14 вересня розпочнеться доставка з закладу.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
Андрій Показати IP 11 Вересня 2021 17:15
Я теж колись штукатурку клав цілий день те що зараз за пів дня зроблю так і в Мак персонал навчиться скоро і черг не буде :)
антон до Андрій Показати IP 11 Вересня 2021 23:06
не рвися так сильно бо тілько горба заробиш коли на когось робиш, всерівно більше не заплатять особливо в нашому задріпанському луцьку.
Хрен собачий до антон Показати IP 13 Вересня 2021 13:50
Чого ж ти живеш в нашому задрипанському Луцьку, коли він тобі так не подобається?. Ти мабуть полішук, або переселенець, який підженився на лучанці, живе в приймаках, не маючи власного житла в нашому прекрасному місті, а тому постійно і всім не задоволений...
Дональд Трямп до Андрій Показати IP 13 Вересня 2021 00:32
Нарешті! За свої гроші собі отруту купують!
ОДІН. Показати IP 11 Вересня 2021 17:17
А ЮЩЕНКО СХОЖЕ ПРАВИЙ,ЩО ЦЕ КВАЗІ НАЦІЯ.....
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 17:23
То Луцьк європейсвький, чи американський, чорт поймеш. Навіщо ми в нашій і так бідній державі ще й мовних омбудсменів годуємо. Найгірше, що в книгарнях в день з вогнем не найдеш словника іншомовних слів. Стидоба.
Лучанка до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 17:36
Поймеш-це укр.слово?)
Анонім до Лучанка Показати IP 12 Вересня 2021 15:59
Так то полішва пише, дуже розумною хоче виглядати...
Олександр Показати IP 11 Вересня 2021 17:26
КОРАБЕЛЬ КОЛУМБА САНТА-МАРІЯ.КОРАБЕЛЬ АМЕРИКОСІВ МАКДОНАЛЬС.
Фіма до Олександр Показати IP 11 Вересня 2021 17:52
Ні Ні...корабель українців- сало,чорний хліб та самогонка....
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 17:39
А як же замок любарта?
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 17:47
Що так всіх розриває через відкриття Мака??? Ну відкрили - ну ок) захочеш підеш, не захочеш не підеш, ніхто ж нікого ні дочого не примушує. Бо почитаєш коментарі то враження що туди палкою заганяють. Ще раніше тут був комент де чувак писав "краще б дороги зробили..."азахах
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 21:14
Виростеш зрозумієш,а поки що"ну ок."
Нууу.. до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 23:25
Бо, як би то сказати, хох...українці!!!
Луцьк до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2021 13:31
Бо розрекламована мережа, он "7-23" на кожному кроці і продають там не кращий фаст фуд, але це нікоме не цікаво. На жаль, нас дресерують через ЗМІ...
ВІРУС Показати IP 11 Вересня 2021 18:08
МАЙБУТНІ КЛІЄНТИ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА
В. Показати IP 11 Вересня 2021 18:15
Почему нет.Есть спрос пускай работают.
Лучанка Показати IP 11 Вересня 2021 18:16
Я не розумію скептичних коментарів,таке враження,що самі такими не були...Я не вірю,що коли Макдональдс був тільки у столицях,вам не хотілося туди потрапити...якщо не вам,то вашим дітям.То чому така зверхність до сьогоднішніх відвідувачів? Можливо хтось далі Луцька по тим чи іншим обставинам і не був,і тепер це дійсно подія і свято .Будьмо добрішими один до одного!
Фахівець Показати IP 11 Вересня 2021 18:39
А дівчата знов в вечірніх платтях та зачісках в черзі стоять як тридцять років тому? Ото подія.
Луча Показати IP 11 Вересня 2021 18:45
Дивився, дивився, уважно дивися і ні одного не розгледів пенсіонера, ні в черзі ні в залі. Цікавий заклад харчування, навколо черги а пенсіонери в ігнорі до мака.
Народна прокуратура до Луча Показати IP 12 Вересня 2021 10:43
Ну, в нічних клубах їх теж не густо, і в боулінгу. Кожному овочу свій термін
Луча до Народна прокуратура Показати IP 12 Вересня 2021 13:01
Про що мова? Нічні клуби і боулінг це заклади харчування?
Мирон Показати IP 11 Вересня 2021 18:46
Ото то радість велика, що нація буде кабаніти від тої нездорової їжі, як мавпи, все копіюють від тих америкосів.
Боб до Мирон Показати IP 11 Вересня 2021 21:12
Ти подивись що та нація купує у супермаркетах чи ринках. Дешеве солодке, тістечка незрозуміло з чого зроблені, ковбаси дешевого цінового діапазону і т.д. Наша нація жиріє і без Маку. І я більше ніж впевнений що олія в МсД замінюється частіше ніж в половини сімей на пательні.
Мігель до Боб Показати IP 12 Вересня 2021 22:14
Останнє речення - суть всього нашого існування в Україні, на жаль. Як на мене, в більшості Мак ще чомусь асоціюється з дешевим шкідливим фастфудом з пропаганди, хоча у нього на даний момент найвищі стандарти в свої категорії. Так і по ціноутворенню видно, що беруть вони клієнта своїм маркетингом, а не нижчою ціною. Все таки не франшиза)
журналіст Показати IP 11 Вересня 2021 18:58
Стоять у черзі дурні, які від фасфудів "по-американськи" будуть мати виразку шлунка. Розумний світ давно прогнав цих "кулінарів".
Мігель до журналіст Показати IP 12 Вересня 2021 22:18
І де це Mc заборонений чи його прогнав розумний світ?) Точно - в Ірані, Північній Кореї і ще парочка балканських країн!
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Вересня 2021 19:11
Неподобство!!! Всі свідомі українці мають всі у вішіванках ходити, борщ істи та сало гризти
Іван Показати IP 11 Вересня 2021 19:24
Варто було приставити до цієї черги обліковця, аби порахував, скільки в Луцьку дУрнів. І, переважно, молодих.
Лучанин до Іван Показати IP 13 Вересня 2021 13:40
Достатньо порахувати коментарі, такі як ваш, і знайти їхню частку від загальної кількості, от і буде відомий відсоток невихованих і зарозумілих людей. Це всього-навсього заклад харчування, в чому притензія до булки із підсмаженим м"ясом, мені, наприклад, не зрозуміло. Мабуть, значна частина, хейтерів, свого часу, купувала біляші з м"ясом, які клали в шматок паперу, або зараз купує смажені пиріжки, купує цукерки із трансжирами, різні спреди, хімічну курятину, ковбасу із кістками та різними комбінаціями смакових добавок. Чи не кожний громадянин вважає за необхідне законсервувати овочі в суміші оцтової кислоти, цукру та солі. Святим обов"язком є споживати спирнті напої, а пиво - це ж "цілий комплекс вітамінів, макро- та мікроелементів". Коротше, нація із здоровим способом життя, а тут отой Макдональдс всю картинку псує...
365 до журналіст Показати IP 11 Вересня 2021 19:28
Розумний світ це хто? Ємен , Болівія , Північна Корея , ітд? Свідомий , чого ти сюда зайшов, ти гастроентеролог що про виразкі говориш ? Не факт що та їжа яку ти їсиш корисніша ніж ця. І взагалі свою думку залиш при собі , не хочеш не заходь. Я обисто деколи буду заходити , сумніваюсь шо за 1,2 походи в мене виразка буде
Трям до 365 до журналіст Показати IP 13 Вересня 2021 00:38
Чудо ти пронумероване.У тебе і так вже" виразкі" на всю твою примітиненьку голівоньку.
Петрович Показати IP 11 Вересня 2021 19:47
Ви нитіки вже закалібали. Шкідливе, виразка. А в магазинах ваші чіпси, сухарики, піцци, шаурми, редбули- нешкідливі?! Ненрав- обходьте. Або замовляйте вівсянку( доречі вона там теж є).
журналіст Показати IP 11 Вересня 2021 20:01
Доходи компанії падають з 2012 року. Мережа різко скоротилась. Причини - брехня, обман відвідувачів, пластикова упаковка, "пластмасові" харчі з консервантами, прострочені продукти харчування. Китай, наприклад, прогнав Макдональдс назавжди. Відкриття його в Луцьку - це "на тобі, Боже, що мене негоже". А 365-му скажу, що треба підучити українську мову: виразкі - немає такого слова в нашій мові - є виразкИ. Як і слова "їсиш". Це, напевно, з туркменської. Плюс без розділових знаків. Одним словом - люмпен. Макдональдс відвідує клієнтура з найнижчими доходами. Ті ж люмпени.
лучанка до журналіст Показати IP 11 Вересня 2021 21:48
Людина повинна мати можливість вибору.В тому числі, і у які магазини, заклади харчування ,розважальні місця їй ходити, теж. Це особиста справа кожного. Чому ви нав"язуєте свою думку? Ви вважаєте її " істиною в останній інстанції"?" Споживач голосує гаманцем"-чули таке? Не подобається -не йдіть.І ще одне:люмпени- це декласовані елементи, якщо ви не знали. І безграмотність тут не вирішальна ознака. А українську мову підучити не завадило б і вам. Упаковка-це русизм, укр. слово-упакування. І кому забули поставити, грамотій ви наш. Одним словом - люмпен? P.S. Я не претендую на знавця мови.
Народна прокуратура до журналіст Показати IP 12 Вересня 2021 10:46
А що не так зі словом "їсиш"? Просвіти нас, журналіст-філолог
Мігель до журналіст Показати IP 12 Вересня 2021 22:24
Для чого так брехати? В Китаї Мак працює під іншим брендом, під їхній ринок? Сподіваюсь ти не журналіст насправді, бо так тупо не перевіряти інфо - рівень школяра.
Богдан Сташинський Показати IP 11 Вересня 2021 20:14
Я бачив багато цих закладів у різних країнах і містах - у них завжди є черги і постійно майже повні зали відвідувачів ...
Анонім Показати IP 11 Вересня 2021 20:49
масдонадльдс не продає їжу, він продає можливість бути далеко від цього нудного середовища, можливість доторкнутися до мрії. хоча б на півгодини. в них вчитися треба як з бургерної стати частиної мрії, а не слухати ці ваші занудства про гастроентерологів
Анонім до Анонім Показати IP 11 Вересня 2021 21:17
Що ти куриш?
РЕТРО Показати IP 11 Вересня 2021 20:50
ОДНИМ СЛОВОМ - ВСІ МОЛОДЦІ !
Сергій Показати IP 11 Вересня 2021 21:07
Єдине що смачне це морозиво.
Юлєц Показати IP 11 Вересня 2021 21:16
Щось багато развелось тих закладів фаст-фуду. Невже у нас всі такі зайняті чи ледачі- вдома щось толкове приготувати? І скажу, що не надто це задоволення дешеве. Може для гамерики це і копійки, бо певне ціни такі ж. Але то все гонор. Все чисте, сяє, стенди різні... І там білі люди- о, і мені туди треба! Тому- ознака адекватності- цінувати своє, традиційне. Чому нема на дорозі смачних млинів, грінок, пирогів? Якісь шавухи, доги хот. Продаємося щодня.
Анонім до Юлєц Показати IP 11 Вересня 2021 22:21
Немає, бо твої млинці, грінки, пироги або нікому не потрібні, або робиться без усіляких походів. "Традиційне" цінуйте самі, іншим потрібні зміни.
Хрен собачий до Юлєц Показати IP 13 Вересня 2021 14:09
Млини-це щось їстівне?. Чи це вітряки при дорозі і не тільки, які декілька століть тому мололи зерно на муку?. :)
365 до журналіст Показати IP 11 Вересня 2021 21:24
Дорогий наш , грамотний не люмпен!!! Чому ти так впав низько, що коментуєш новину для люмпенів ? Розумні люди ( яким ти себе вважаєш ) , пройшли би повз цієї новини, а тобі потрібно показати який ти тут розумний. Китай у стані економічної холодної війни з США, за першість економіки в світі.Китай за натуральну їжу , смажені таргани , мурахи , собаки , коротіше до чого доберуться . В китайців просто величезний вибір всяких "мівін" з просто поживними гострими приправами , які сприятливо впливають на організм.
Лучани до 365 до журналіст Показати IP 13 Вересня 2021 00:48
Пронумероване,а ти хоч знаєш де той Китай?
Анонім Показати IP 11 Вересня 2021 22:20
Я один раз поїв у Макдональсі і відразу траванувся - блювота, тошнота, головний біль і т.д. Так шо думайте люди - це ж просто сміття для шлунка.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2021 22:34
Таке враження, що більшість коментаторів тепер будуть силою годувати тамтешніми продуктами. Стільки жовчі...
Олек Показати IP 11 Вересня 2021 23:36
Та що ви за люди, тільки дай постогнати і понити. Відкрився заклад - той добре. Робочі місця і тд ітп. Що вам все не так!!!?? Вам космодром відкрий - всеодно якусь гидоту будете лити!!
До заздрості Показати IP 11 Вересня 2021 23:36
Та ви просто нікчемні заздрісні люди!!! Я там не збираюсь регулярно харчуватись, але і с*ати їх немає причин. Має бути вибір. Проте голоті це не зрозуміти(
По секрету Показати IP 12 Вересня 2021 03:16
Якби мені було 14-16 років я був би там часто, Якби мені було 30 років я був би там раз в квартал, Якби мені було 40 років я був би там один раз і тільки випадково. Зараз мені за 60 і я не разу не відвідував McDonald’s. Чи схожу? Можливо Один раз, для загальної картини, щоб скуштувати те що не пробував в 16, 30, 40 років... Якщо вдома Здорова Українська Кухня, кожен день готуються свіжі та смачні страви то запевняю McDonald’s не переможе... Інша справа, найближчий конкурент McDonald’s, напевно Пузата Хата і далі кулінарні відділи в супермаркетах... Про бари та ресторани окрема мова. Вибір є і доволі великий. Напрямок куди піти підскаже Здоровий Глузд і Ваш Гаманець.
Ага Показати IP 12 Вересня 2021 07:17
А цікаво,собака буде їсти ці фаст фуди?Якщо буде,то можна ходити.Це хороший заклад- поїсти за батьківські гроші.
Анонім до Ага Показати IP 13 Вересня 2021 06:28
Буде. В мене кіт навіть картошку фрі з Мака їсть
Хрен собачий до Анонім Показати IP 13 Вересня 2021 14:14
А в мене кіт навіть огірки свіжі їсть з волинських сел і теплиць, а ось ковбасу.., не всяку. :)
лучанка до Хрен собачий Показати IP 13 Вересня 2021 15:08
Не ображайтеся,але мені цікаво. А ви справді ототожнюєте себе із органом, назву якого обрали для підпису в коментах? Чи ви просто дуже самокритичний?
Хрен собачий до лучанка Показати IP 17 Вересня 2021 19:37
Тут не треба шукати ніякого змісту і підтексту. Все дуже просто. Так мене здається назвала моя дружина, коли я одного разу повернувся додом пізно, після посиденьок з кумом. А можливо це була перша фраза, яка спала мені на думку, коли я залишив перший комент на цьому ресурсі. Вже не пам'ятаю точно. Це було давно. А свідомо вибраний нік в мене Андрій76, на інших ресурсах і соцмережах. :)
Kolyan Показати IP 12 Вересня 2021 10:57
Все чотко! Вранці заїхав, взяв каву на макдрайві, швидко і смачно! Радий, що нарешті добрались до нашого міста, гарний знак!
Дмитро Показати IP 12 Вересня 2021 11:36
Єдине шкода що майданчик дитячий знесли:(
В . Показати IP 12 Вересня 2021 12:01
Я никогда не ел их еду даже не пробовал.Старшый сын говорит можно есть а младший очень вкусно.На вкус и цвет товарища нет.
Ігор Показати IP 12 Вересня 2021 15:02
Чому підняли крик щодо McDonald’s? Чим краща їжа, яку усі купують в сусідньому Там-Тамі, чи в піцеріях? Багато сучасних українців обирають здорове харчування? Популяризувати домашню їжу можна і потрібно. Але не розумно накидатися лише на один із числених закладів харчування. Та й дайте людям можливість вибору. Дорослі і без ваших порад прохарчуються, а своїх дітей кожен сам повинен контролювати.
Поміний оптиміст Показати IP 12 Вересня 2021 15:56
Абсолютно точний та правильний коментар від «По секрету»,заклад не для частого відвідування,при різних нагодах - цілком гарне місце перекусити ,зустрітись з друзями,знайомими,тощо...
Я тут живу Показати IP 13 Вересня 2021 10:36
В Луцьку є місця з набагато смачнішими бургерами!) А на рахунок корисності, вважаю мак нічим не гірший а ніж домашня їжа смажена на пательні в олііі)
Катерина Показати IP 14 Вересня 2021 14:39
Не хочу туди іти бо нічого особливого в тих стравах не бачу і ще й за якусь булку з котлеткою 100 грн віддай! Жах. А черги то взагалі - сміхота, що інших днів не буде?