USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля луцької гімназії дитина ледь не потрапила під колеса BMW

26 Жовтня 2018 16:42
Автомобіль BMW 3 ледь не збив школяра, який перебігав дорогу поблизу луцької гімназії №14.

Відповідне відео опублікували у Фейсбуці.

На відео з відеореєстратора видно, що 26 жовтня водій їхав, перевищуючи швидкість та порушуючи правила, вулицею Гнідавською.

За різким поворотом він ледь не збив хлопця, який саме перебігав дорогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
888 Показати IP 26 Жовтня 2018 16:50
Де там перевищення швидкості? Перебігати дорогу менше потрібно. Особливо з-за маршруток. Малого оп**дюлити для профілактики. Пока морально
ЕДл Показати IP 26 Жовтня 2018 16:50
цікаво бляхарі били дитину чи ні?
O_o? Показати IP 26 Жовтня 2018 16:54
Повиходили з машини і пішли розказувати хлопцеві що він швидко ходить по переходу.
лучанин Показати IP 26 Жовтня 2018 17:15
я ще кинув би уламок бетонного забору по бмв. водій не прав 100 відсотків
888 до лучанин Показати IP 26 Жовтня 2018 17:57
Обоснуй. Він їде собі, з-за автобуса БІЖИТЬ мелкий ...юк. В чому не правий? Не треба було тормозити?
Гриць Никонюк до 888 Показати IP 26 Жовтня 2018 19:07
за "...мелкий ...юк..." як ти, скотина, назвав чиюсь дитину, нормальний батько зробив би з тебе як мінімум каліку! але ж тебе напевно з дитинства так всі в сім*ї кличуть, чому дивуватися!
Водій Показати IP 26 Жовтня 2018 17:31
Не ходить ,а школяр чуть не влетів в бочину,не захищаю водія,але батькам треба вчити дітей переходити дорогу згідно правил дорожнього руху,хто не знає прочитайте як треба ,а то в нас більшість цього не знає,а поліція не штрафує !!!!
Водій Показати IP 26 Жовтня 2018 17:37
Треба вчити дітей і не тільки переходити дорогу згідно правил дорожнього руху,а то багато хто не знає,а поліція не штрафує пішоандонів,не захищаю водія ,але малий чуть в бочину сам не влетів!!!!!
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2018 17:56
Малий ледь сам не відправився на той світ і не посадив водія. А все через що??? Бо сильно безпечний, бо батьки не навчили, що через пішохідний перехід треба не гонитись стрімголов, а переходити, звернувши увагу чи немає автомобілів, і лиши переконавшись, що немає, або тебе пропускають - йти. А те дитя, навіть голову не повернуло, а просто собі бігло((((.
Водій до Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2018 20:22
В даній ситуації неправий водій на всі 100%!!! Попереньо бачивши, що видимість пішохідного переходу перекривають транспортні засоби , водій навіть не знизив швидкість ,щоб переконатись була там людина,чи ні.
Добрий вечір Показати IP 26 Жовтня 2018 20:32
Коментатори,вам що повилазило?дитина була на пішоходами переході,водій зобов'язаний перед переходом знижувати швидкість - раз,дозволена швидкість в населених пунктах 50 км/год,а він їхав швидше ніж 70,і три це пішохідний перехід де є і лежачий поліцейський і знак який про це попереджає А судячи з відео це малолітні сцикуни,які не факт що права мають,з машини виходять на розборки з малолітньої дитиною Обсоси Цікаво автор відео хоч захистив малого від цих гавриків
User до Добрий вечір Показати IP 27 Жовтня 2018 03:10
Ага, захистив. Спочатку пригальмував, а потім поїхав далі. Вирішив, що своя шкура дорожча.
Знаючий Показати IP 27 Жовтня 2018 13:29
Пішоходом порушено ПДР, а зокрема пункти 4.14 а) та 4.14 б) А от якби водій збив, то мав б проблеми, де логіка?
Батьки винні Показати IP 28 Жовтня 2018 19:22
- в обох випадках! Та малий реально ідіот