USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля луцької школи облаштують парковку

8 Серпня 2021 08:27
Облаштувати автомобільну парковку мають на вулиці Писаревського – в районі Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №22», що на проспекті Відродження, 32.

Тендер на роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Пропозиції від учасників прийматимуть до 10 серпня.

Очікувана вартість капітального ремонту становить 423 700 гривень.

Заплановані такі роботи: розламування асфальтобетонного покриття екскаватором, розбирання бортових каменів, обрубування країв основи та покриття, корчування пнів, перекладання горловин цегляних колодязів, улаштування основ із щебеневої та щебенево-піщаної сумішей, дорожніх корит, установлення бортових каменів, улаштування покриття на стоянці та на тротуарі з бруківки сірого кольору, тактильної плитки, встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Ремонт хочуть закінчити до 31 грудня 2021 року. Гарантійний строк експлуатації об’єкта – три роки.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Де Показати IP 8 Серпня 2021 09:15
взято кошти на облаштування парковки? Спонсор, батьківськи кошти чи знову з бюджету як на спорт майданчик (громадський простір)?
Костя Показати IP 8 Серпня 2021 09:24
Гроші не на харчування учнів а щоб авто ставили ?!!!
Нострадамус Показати IP 8 Серпня 2021 11:55
Усi учнi приi дуть на авто?.
ав Показати IP 8 Серпня 2021 12:04
а де учні та вчителі мають паркувати своі авто?
Антін Показати IP 8 Серпня 2021 13:47
400 тис ??? А міська рада може показати економічне обгрунтування таких витрат незрозуміло на що ? Коли я думаю про школи парковки для учнів це перше що приходить на думку. Сарказм. Можливо варто це зробити за приватні кошти а державні вперше витрати на щось корисне ?
Лучанка Показати IP 8 Серпня 2021 18:38
Там і так пройти, по переходу, в час-пік не можна - одні машини, а тепер і взагалі жах буде. Краще б світлофор на вимогу поставили, а то на ноги їдуть....
Кравчука Показати IP 9 Серпня 2021 10:47
Ви там що, з дуба рухнули, мало того що чeрeз той район кавалькада машин, дальнeбойні машини ідут, для пішохода мінімум умов, пeрeйти дорогу по кончeному пeрeходу проблeматично, зробили вулицю Писарeвського, Відроджeння клоакою, одні стоянки вокруг школи.Про дітeй думаeтe?Ні, бо хтось дупу возить в спортзал, пішки ходить і всю прeлeсть тротуарів і пeрeходів побачити і прочуствуeтe
Лучанка Показати IP 9 Серпня 2021 15:49
Тільки ті батьки які завозять дітей у 22 школу, можуть зрозуміти, наскільти там потрібна парковка, не заїхати не виїхати. Якщо буде де поставити машину, то і пройти буде де.
вася Показати IP 10 Серпня 2021 01:37
Не забудьте ще заправку разом побудувати.