USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Більшість опитаних готові платити у Луцьку 8 грн за проїзд у сучасному громадському транспорті

17 Вересня 2021 18:00
Більшість опитаних респондентів готові платити за проїзд 8 гривень, якщо на рейсах будуть їздити сучасні, комфортні автобуси.

Такі результати опитування, яке Інформаційне агентство Волинські Новини проводило в себе на сайті.

Так, респондентам поставили питання, чи готові вони платити за проїзд у Луцьку вісім гривень в сучасних і комфортних автобусах. Загалом у голосуванні взяло участь 3435 людей, 1604 (46,70%) з яких відповіли, що не готові до підвищення вартості проїзду. Однак 1831 (53,30%) проголосували за те, що готові до підвищення вартості проїзду, якщо на маршрутах будуть сучасні автобуси.
Зазначимо, що відповідно до статистики щодо вартості проїзду в громадському транспорті в містах станом на кінець червня 2021 року, в середньому мешканці обласних центрів сплачують за проїзд в автобусі вісім гривень, а за проїзд у тролейбусі – шість гривень.

Натомість вартість проїзду в громадському транспорті Луцька є однією з найнижчих в Україні. Наразі наше місто – одне з небагатьох обласних центрів країни, де ціна разового проїзду в автобусі становить усього шість гривень. Тим часом чимало лучан декларують готовність платити вищу ціну за користування комфортними автобусами з кондиціонерами, на противагу розбитим маршруткам.

А сьогодні стало відомо, що в Тернополі вартість проїзду в громадському транспорті у жовтні планують підвищити до дев’яти гривень.

Нині обласний центр Волині робить ставку на екологічний громадський транспорт, впроваджуючи програму «Луцьк без маршруток». Аби зробити проїзд у міських автобусах і тролейбусах комфортнішим, у планах – замінити застарілий парк Луцького підприємства електротранспорту на новий і спонукати перевізників переходити на автобуси з екологічним показником не нижчим за Євро-5.

Лише протягом останнього року на вулиці Луцька виїхали 12 новеньких тролейбусів. У цілому міськрада підписала контракт із ДП «Автоскладальний завод №1 АТ «АК «Богдан Моторс» на постачання 29 нових тролейбусів.

Також для Луцька закуповують великі зручні автобуси MAN А21 пасажиромісткістю 80 місць. Вони пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, а в салоні працює кондиціонер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
дідо Показати IP 17 Вересня 2021 18:06
Тариф має бути 10 ₴,тоді автобус будуть нові, чисті і вчасно...
Анонім до дідо Показати IP 17 Вересня 2021 18:25
Та ні, буде теж саме, що й зараз, і так само як зараз. Не заслуговують вони таких тарифів, так само, як забагато це для Волині.
Анонім до дідо Показати IP 17 Вересня 2021 19:11
Зарплата має бути 30000,тоді люди не будуть проти підвищення.
скептик до дідо Показати IP 17 Вересня 2021 19:35
а безкоштовно за рахунок місцевого бюджету як у деяких містах еуропи слабо ? тариф має бути економічно обгрунтованим
Петро до скептик Показати IP 19 Вересня 2021 12:10
Те що в Луцьку один з найнижчих тарифів не є підставою їх збільшувати. Тенденція є до зменшення. Прохання не плутати рейсовий автобус/тролейбус з таксі, навіть з маршрутним, яких в Луцьку не існує
Дідко до скептик Показати IP 20 Жовтня 2021 11:25
Коли будемо в еуропі, тоді і будеш їздити безкоштовно. А зараз плати по повній вартості!
Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 18:07
Щось мені підказує, що кількість голосів проти штучно занизили
Точнотак до Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 19:19
Я вже давно спостерігаю за тим як іде це "опитування". З реальним опитуванням воно не має нічого спільного. Бізнес і тільки бізнес. Звичайно людям вже добре забили баки, але у Луцьку такого відсотку так "думаючих" людей бути не може тим більше що люд потрохи став останнім часом приходити до тями.
Лучани Показати IP 17 Вересня 2021 18:12
А чого не говорите про Львів, де пенсіонери їздять безплатно у міському комунальному транспорті і у приватних маршрутках ! А так само запровадити у Луцьку слабо ? ВН, ви чиї замовлення виконуєте ? Ви на стороні людей чи влади ?
Анонім до Лучани Показати IP 17 Вересня 2021 18:32
А ви як думаєте, кого підтримують ВН, в питанні ціні на проїзд? Невже громаду?
дідо до Лучани Показати IP 17 Вересня 2021 19:07
в Луцьку комунальний транспорт нормально їздить ,це достатньоо для пенсіонерів. Ще нехватало,щоб приватні маршрутки забивали пенсіонери своєю безпричинною їздою.
Пенсіонерка до дідо Показати IP 17 Вересня 2021 19:46
Дідо, ти теж колись будеш дідом.
Петро до Пенсіонерка Показати IP 19 Вересня 2021 11:59
Не буде, в нього "фаберже" квадратні, що і вплинуло на розвиток
Ау до дідо Показати IP 17 Вересня 2021 19:54
Телепню, піднімаючи тариф на проїзд, ВЛАДА МУСИТЬ БРАТИ НА СЕБЕ ЯКІСЬ ДОДАТКОВІ СОЦІАЛЬНІ ЗОБОВЯЗАННЯ.
Петро до Ау Показати IP 19 Вересня 2021 12:12
Вона і "бере".., додатково (а тепер ще з "тарифів")
Ксю до Лучани Показати IP 17 Вересня 2021 23:02
У Львові діти до 14- ти років БЕЗКОШТОВНИЙ проїзд мають.
Дідо Показати IP 17 Вересня 2021 18:12
Волинські новини на сторожі інтересів міськради
!!! Показати IP 17 Вересня 2021 18:26
Перестаньте "давити" на тему, що Луцьк останнє місто, де не піднімали тариф. Розкрийте вже то гр... ий тариф: які витрати, норма прибутковості. Пасажиропотік (орієнтовний) у місцевої влади є. Для чого порівнювати з іншими містами? Там свої особливості - від кількості населення до протяжності маршрутів обслуговування. Це такий аргумент, що в Луцьку найменша вартість, що точно потрібно піднімати. То може порівняємо інші ціни. І якщо вони вищі від інших міст, будемо знижувати?
1 Показати IP 17 Вересня 2021 18:54
От з врахуванням таких опитувань , влада постійно підвищує тарифи на газ,електроенергію, бо знає ,що ковтнуть ще й скажуть правильно,ми тільки за
Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 19:04
50/50 було протягом опитування, тому не махлюйте
Анонім Показати IP 17 Вересня 2021 19:12
Що заважає ботам накрутити,так роблять завжди.
В. Показати IP 17 Вересня 2021 19:13
Идиоты платить готовы.покажыте мне хоть одного который готов деньги из кармана отдать добровольно.
я Показати IP 17 Вересня 2021 19:16
зробіть зарплати такі як в Києві та інших містах (де підняли плату за проїзд) тоді і ми будемо платити по 10 грн (для довідки-на Волині самі маленькі зарплати). А для ДІДА - вже не раз підвищували плату за проїзд і що,стало краще??? так що спочатку думай,перш ніж дурню писати.
Остап Вакарчук Показати IP 17 Вересня 2021 19:21
В м.Луцьку хоч роби 8, 10, 12 або 15 грн. за проїзд у приміських автобусах, маршрутних таксі чи тролейбусах, як був цей міський громадський транспорт зі смердючими седінями і брудними немитими вікнами та поручнями (держаками) так і буде такий же срач при 15-20 грн. за проїзд. Бо у цій сфері господарювання як крали раніше гроші, крадуть зараз та будуть красти завжди. Тому, що перевізники-бариги прибутками діляться з чиновниками з міської влади, які у свою чергу цих підприємців перевізників покривають, Одним словом корупція процвітає. Мафія вічна!!!
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2021 19:24
Ще раз, місткість автобусів більша, газ набагато дешевший від дизпалива. Відповідно вартість проїзду повинна зменшуватися, а не збільшуватися. До того ж нам пропонують списану рухлядь без капремонту, чиста косметика і то поверхнева. Де сучасні комфортні автобуси? Спочатку нехай міськрада створить комунальне підприємство, закупить сучасні комфортні автобуси, надасть справжній розрахунок, а тоді будемо голосувати. До того ж ніби домовилися що автобуси будуть замінені на нові тролейбуси, що знову не так?
Луцьк Показати IP 17 Вересня 2021 21:34
А ДЕ ХОЧ ОДИН ЗВІТ по роботі транспорту від Сітікарду? І де, доречі, ПОСИЛАННЯ на те опитування, яке "проводилось"? Бо таку картинку я в Фотошопі за 10 хвилин намалюю...
Злий Показати IP 17 Вересня 2021 22:58
Все, більше не вірю нікому, ви всі там у раді г... І п.... и і крапка, вам все піднімати і піднімати ціни, отака політика ваша брудна, а понизити чому не хочете, ж... а мішає? А ше податкова г..... і засранці... придумали податок на площу з приватизованих квартир,само собою ясно що, наприклад, пенсіонер який втратив усіх і живе в 60,4квадратних метрах один змушений або примушений податківцями платити мзду... Нажеретесь скоро...
Економiст Показати IP 18 Вересня 2021 00:29
Виходячи з того, що кiлькicть пасажирiв в новых автобусах бiльша, то, вiдповiдно, cобiвартiсь перевезення одного пассажира буде менша. Бо та кiлькiсть, що перевозилась за два рейси, фактично перевозиться за один. Отже, пiдняття цiни не обгрунтоване економiчно. Просто хочется перeвiзникам скорiше "вiдбити" вкладенi кошти... Ще важливе питання- де одноразовi квитки на проiзд?
Андрій Показати IP 18 Вересня 2021 02:20
Люди не проти підвищення))))))) і то треба так нагло заявляти?!
Місцевий Показати IP 19 Вересня 2021 13:07
Я особисто проти підвищення, тому що щоб нам не говорили, а все буде по-старому. Як не прибирали у транспорті, так і не будуть прибирати, як не платили чесно зарплату водіям (офіційно), так і не платитимуть. Якщо перевізники ставляться до своїх працівників, як до тварин, яких можна примушувати працювати в нелюдських умовах по 16 годин на день, то невже вони будуть цінувати своїх клієнтів?