Депутати міськради звернуться до центральної влади на підтримку «Луцьктепла»
Сприяння у вирішенні питання з блокуванням роботи ДКП «Луцьктепло» депутати міськради проситимуть у міністра юстиції та голови Верховної Ради.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 19 вересня.
Члени комісії розглянули проект звернення до центральних органів влади щодо вирішення питання арешту рахунків ДКП «Луцьктепло».
Як повідомив голова комісії Андрій Козюра, у зверненні міністра юстиції просять провести службове розслідування незаконних дій державного виконавця, дати їм належну правову оцінку та притягнути його до відповідальності за те, що той, всупереч рішенню суду списує кошти в інтересах лише одного боржника, фірми «Тепелен». Наразі через борг у розмірі 28 мільйонів гривень «фірмі-прокладці» підприємство не може реалізовувати грантовий проект із модернізації системи теплопостачання міста.
Голову Верховної Ради у зверненні депутати проситимуть прискорити прийняття закону, який заборонить списання коштів з рахунків теплогенеруючих компаній.
Нагадаємо, через втручання великої політики у роботу ДКП «Луцьктепло» та арешт рахунків підприємства під загрозою опинилося виконання проекту зі встановлення індивідуальних теплових пунктів у Луцьку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 19 вересня.
Члени комісії розглянули проект звернення до центральних органів влади щодо вирішення питання арешту рахунків ДКП «Луцьктепло».
Як повідомив голова комісії Андрій Козюра, у зверненні міністра юстиції просять провести службове розслідування незаконних дій державного виконавця, дати їм належну правову оцінку та притягнути його до відповідальності за те, що той, всупереч рішенню суду списує кошти в інтересах лише одного боржника, фірми «Тепелен». Наразі через борг у розмірі 28 мільйонів гривень «фірмі-прокладці» підприємство не може реалізовувати грантовий проект із модернізації системи теплопостачання міста.
Голову Верховної Ради у зверненні депутати проситимуть прискорити прийняття закону, який заборонить списання коштів з рахунків теплогенеруючих компаній.
Нагадаємо, через втручання великої політики у роботу ДКП «Луцьктепло» та арешт рахунків підприємства під загрозою опинилося виконання проекту зі встановлення індивідуальних теплових пунктів у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Мешканець
Показати IP
20 Вересня 2017 09:22
Ніхто ці ІТП і не думав встановлювати,ось і придумали "відмазку".А по новому Закону вже менше року залишилось,щоб всі будинки були обладнані ВОТЄ за рахунок надавача послуг.Нехай відзвітує Луцьктепло.
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.