Дощ не злякав лучан - вони пішли на парад. Фото
Святковий парад, присвячений 65-й річниці Дня перемоги, 9 травня зібрав сотні лучан, які не зважили на дощ.
Парад рушив о пів на десяту ранку від Театрального майдану Луцька. Святкова колона рухалася по вулицям Винниченка та проспекті Перемоги до Меморіалу Слави.
Парад очолювали військові та ветерани, які несли в руках стяги колишнього Радянського Союзу.
За ними рухалися духовий оркестр, представники влади та духовенства, учні ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та десятки лучан.
У параді також взяла участь військова техніка: бронетранспортер та автомобіль ГАЗ, випущений 1943 року. Власники ГАЗу, які везли в авто ветеранів, сказали, що купили машину за 10 тисяч доларів.
Більшість учасників параду була з георгіївськими стрічками на одязі та квітами в руках.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Парад рушив о пів на десяту ранку від Театрального майдану Луцька. Святкова колона рухалася по вулицям Винниченка та проспекті Перемоги до Меморіалу Слави.
Парад очолювали військові та ветерани, які несли в руках стяги колишнього Радянського Союзу.
За ними рухалися духовий оркестр, представники влади та духовенства, учні ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та десятки лучан.
У параді також взяла участь військова техніка: бронетранспортер та автомобіль ГАЗ, випущений 1943 року. Власники ГАЗу, які везли в авто ветеранів, сказали, що купили машину за 10 тисяч доларів.
Більшість учасників параду була з георгіївськими стрічками на одязі та квітами в руках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
ZAPAD
Показати IP
9 Травня 2010 16:34
Ця машина не ГАЗ!!! шановні журналісти!!! ... Це Вілліс!
miscman до ZAPAD
Показати IP
10 Травня 2010 09:56
ГАЗ-67, чого ви, вілліси квадратовіші, подивіться: http://automotostarina.ru/images/stories/56757_31.jpg
*
Показати IP
9 Травня 2010 21:19
Низький уклін Вам ветерани за Перемогу!
*
Показати IP
9 Травня 2010 21:48
Низький уклін Вам ветерани за Перемогу!
Ганна
Показати IP
10 Травня 2010 14:17
Дідо! Вы не дідо, а ДІЛДО самый настоящий... приду..к
Володимир
Показати IP
10 Травня 2010 22:06
Дурак, ти , дідо ....
водій
Показати IP
11 Травня 2010 16:00
ГАЗ-67 44р.в
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38








Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.