ДТП у Луцьку: не розминулися BMW X5 та Golf. Відео
В результаті аварії у Луцьку механічні ушкодження отримав позашляховик BMW X5 та Volkswagen Golf на польській реєстрації.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Аварія трапилась вдень, 30 травня, на вулиці Карпенка-Карого, неподалік з’їзду на Рівненський міст. З відео, яке надіслали очевидці, видно, що автомобілі отримали механічні ушкодження. Рух автотранспорту на цій ділянці – ускладнений.
До слова, легковик має автомобільні номерні знаки Республіки Польща, проте, чи перебував за кермом іноземець – невідомо.
Деталі з’ясовуються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Аварія трапилась вдень, 30 травня, на вулиці Карпенка-Карого, неподалік з’їзду на Рівненський міст. З відео, яке надіслали очевидці, видно, що автомобілі отримали механічні ушкодження. Рух автотранспорту на цій ділянці – ускладнений.
До слова, легковик має автомобільні номерні знаки Республіки Польща, проте, чи перебував за кермом іноземець – невідомо.
Деталі з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
Ну ясно ,що іноземець. Дуже багато іноземців їздить по Волині, але якісь бідні іноземці, авто іржаві та поломані.
Вася
Показати IP
30 Травня 2017 18:00
Не шановний бляховодець колодки і шини не поміняв того і врізався, бо всі $700 витратив на гольф. Понакупляли корит.
))) до Вася
Показати IP
30 Травня 2017 18:49
Василь-це імя...Вася -діагноз....що ти несеш ???...корита це весь наш автопром!!!!....і взагалі в кожного є вибір...чи ланос чи за тіж самі кошти мерседес....в нас і на нашій реєстрації хватає дурнів
111
Показати IP
30 Травня 2017 18:13
Шкодує тепер хлопчинка що через рельси не втік, прийдеться в рабстві за БМВ відробляти.
Проходив поруч...
Показати IP
30 Травня 2017 19:59
Зламок походу прийдеться на шрот здати, щоб з хлопаками з Ікса розрахуватись. Були б нормальні пацани, мали б людську страховку, яка б компенсувала людям збитки. А так, удачі :)
русиш
Показати IP
30 Травня 2017 20:50
че вы раскудахтались? кто виновник торжества?
Свідок
Показати IP
31 Травня 2017 10:47
Гольф втикнув, не дотримався дистанції та вїхав баришні на ха 5му в задок. Чорт, яб його кончів би на місці пі..а. побив реально нову НЕ ФАРБОВАНУ машину, нах тепер власнику ха 5го бита машина???
Св. Микола
Показати IP
31 Травня 2017 20:21
коментар було видалено
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.