USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Джонсон: Росія планує найбільшу з 1945 року війну в Європі

20 Лютого 2022 15:41
Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що дані свідчать про те, що Росія планує «найбільшу війну в Європі з 1945 року».

Як передає Українська правда, про це він повідомив в інтерв’ю ВВС під час Мюнхенської конференції.

За словами глави уряду Британії, президент США Джо Байден розповів західним лідерам про припущення розвідки, що російські війська планують не просто увійти в Україну зі сходу, через Донбас, а й з боку Білорусі та напрямків навколо Києва.

«Я боюся сказати, що план, який ми бачимо, призначений для чогось, що може стати справді найбільшою війною в Європі з 1945 року тільки з погляду масштабу», – сказав прем’єр-міністр.

Читати ще: Країни G7 закликали Росію вплинути на «ЛДНР»

За словами Джонсона, є всі ознаки того, що «план у певному сенсі вже розпочався». На питання, чи вважається все ще неминучим російське вторгнення, Джонсон сказав: «Боюсь, що саме на це вказують докази, їх не прикрасити».

Він додав, що люди повинні також враховувати потенційну загибель не лише українців, а й молодих росіян.

Джонсон також зазначив, що Британія введе ще більш далекосяжні санкції проти Росії, ніж очікувалося раніше. За його словами, Британія та США зупинять російські компанії, які «торгують фунтами і доларами» – крок, який, за його словами, «дуже сильно вдарить» по Росії.

Під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки Джонсон заявив, що наслідки нового російського вторгнення в Україну будуть відчуватися у всьому світі.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс попередила, що вже наступного тижня в Україні може розгорнутися «найгірший сценарій» російського вторгнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2022 16:02
Дебіл
Гнилий ботокс до Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2022 16:57
Не потрібно так самокритично, хоча ми й так знаємо що ти дебіл.
Всратий актябрьонок до Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2022 17:39
Ну то лікуйся тоді, чого інтернет зас*раєш!?
ВВС Показати IP 20 Лютого 2022 16:56
На хіба ви наганяєте паніку вкиданнями цього маразматика, якого свої ж англійці незабаром відправлять у відставку?! Це його останній шанс пропіаритись і зробити вигляд, що він вумний! Да розберіться вже в тих Макроно-Джонсонах! Вони лише про свою шкуру думають!!!
Гнилий ботокс Показати IP 20 Лютого 2022 16:56
Пуйло почав третю світову ще у 2014 році. пуйло=гітлер, рф=нацистська німетчина. Але й кінець у пуйла і рф ії буде такий же як і в гітлера.
історик до Гнилий ботокс Показати IP 20 Лютого 2022 18:25
А США у Югославії, Лівії, Іраці… нічого не розпочинали і з-за океану сунуть свого носа до Європи та інших країн. Чого вони торкаються - скрізь війна, страждання людей, а самі сидять на території де ніколи війн не було. Не задумувались?!
Рок до історик Показати IP 20 Лютого 2022 19:25
Хреновий ти історик!
Тренер до Гнилий ботокс Показати IP 20 Лютого 2022 21:03
Мдааа....айкю нижче плінтуса.... не дай бог третя світова не буде тривати 8 років ,як зараз,максимум 48 годин, а це називається бездарна внутрішня політика ,комусь треба проливати нашу кров...хоч той Донбас нафіг кому тра....
Ржава скрєпа Показати IP 20 Лютого 2022 16:59
росія стала спадкоємницею нацизма, навіть підняла нацизм на новий рівень, на рівень рашизму.
Дідо Показати IP 20 Лютого 2022 17:05
Дідо сі заморив теє читати. Дідо пішов відкопувать двухлінєйку і нагана. Прийдуть кацапи дідо з собой в могилу з десяток прихопить. А що будете робить Ви онуки?
лікар до Дідо Показати IP 20 Лютого 2022 18:34
Ти но у лікареньку звернись, більше користі буде, може допоможуть :)))
О! Показати IP 20 Лютого 2022 17:25
У пині немає варіантів. За 20 років правління він з кооперативом "озєро" розікрав в рашсі все під "0". Кошти виведені в офшори, нерухомість за кордоном, налічку... а тупій ватній біомасі скрєпі, скабєєву і К°. Тому йому або зразу в гроб, або починати війну... Третю світову. Хоча, для нього і раші, то та сама дорога в гроб.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2022 17:38
Це агонія мордора, - раши після такого вже не буде. Щось піде Китаю, щось на незалежні держави, Кавказ той зразу відколеться. Така доля імперій, - ЗАНЕПАД І РОЗПАД.
Євросоюз Показати IP 20 Лютого 2022 19:15
Факти на стіл - тоді можна про щось говорити і в щось вірити. Без того - це все дурна маячня розтріпаного манекена для перукаря - початківця.
Дід Петро Показати IP 20 Лютого 2022 19:34
Путін веде себе як бандит (факт такий що він вбивця, терорист і диктатор, та ще й психічно хворий), язик дипломатії з ним не можливий. Це є справжня Росія не Грозний, Цар, Ленін, Сталін, Путін це такий людожерський народ, як не має кого то сам себе жере…. Це агонія
Параска до Дід Петро Показати IP 21 Лютого 2022 08:17
А наша влада як себе веде по відношенню до своїх людей?! Мізки вмикати не пробували?! У такий час, а вони собі зарплати збільшують?! Але ви мовчки проковтуєте, то і маєте таке життя :(
лучанка Показати IP 20 Лютого 2022 22:23
Раша з бурятами вийшла з своєї печери на останній свій концерт
999 до лучанка Показати IP 20 Лютого 2022 23:14
Для рашки, то концерт з кобздоном.