USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Головний лікар на Волині погоріла на хабарі. Подробиці

10 Липня 2018 13:06
На хабарі затримали головного лікаря Ратнівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.

До слова, очолює Центр Людмила Терещук.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області, під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області та оперативними працівниками Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України сьогодні, 10 липня 2018 року, викрито головного лікаря під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 6 тис. грн.

У 10 тис. грн посадовиця оцінила своє сприяння суб'єкту господарювання, який надає комерційні медичні послуги, у продовженні договору оренди приміщення. Під час одержання першого траншу неправомірної вигоди її було викрито.

У кримінальному провадженні провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину та обрання їй запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
KET Показати IP 10 Липня 2018 11:41
Кого вже?
Ігор Лях Показати IP 10 Липня 2018 14:39
е-е-е
Олег Показати IP 10 Липня 2018 15:55
Хоча б лице показали
МЕНТ Показати IP 10 Липня 2018 15:59
Вже прийшла черга накрити любомльського шулера на прізвище д*біл ...
Платон до МЕНТ Показати IP 10 Липня 2018 17:26
вован не тоне! а не тоне відомо що.
Анонім Показати IP 10 Липня 2018 16:12
Яка їм нах.. зарплата...як не хабар,то "добровільні " внески від яких неможна відмовитися
Ратнівчанин Показати IP 10 Липня 2018 16:56
Бідолаха, напевне не було за що хліба купити.
Платон до Ратнівчанин Показати IP 10 Липня 2018 17:27
шизофренік іван лях підлаштував
банкір до Платон Показати IP 10 Липня 2018 21:52
лях?)) ще той клоун))) він може
хехъ Показати IP 10 Липня 2018 17:36
Где вы слвшали, чтобы наши принципиальные о очень образованные врачи брали взятки??? Наши и взятки... Полный абсурд!!!
Активіст Показати IP 10 Липня 2018 19:20
Комусь готують місце.
Лучанин Показати IP 10 Липня 2018 20:29
Ви би краще за Луцьких взялися . Там ставки набагато більші , ой як на багато .
Анонім Показати IP 10 Липня 2018 21:27
Підстава стовідсотково. Лікар дуже порядна людина.
ЮА до Анонім Показати IP 11 Липня 2018 08:12
Коментар твій то підстава 100%!
яяяя до Анонім Показати IP 1 Серпня 2018 13:42
підстава!!все ратно це знає і знає від кого!а її репутацію лікаря вже таке не зіпсує.навіть якщо вона не будк працювати в лікарні, то я до неї буду звертатись за допомогою.
сергій Показати IP 10 Липня 2018 21:58
нарешті взялись чистити адміністративну ланку. Давно пора...
Псевдокот. Показати IP 11 Липня 2018 08:15
Мда-а-а.Спіймали (підставили) найбільшого хабарника.Це в нещасній краіні де відкати сотнями мільйонів...Менти навіть своі зарплати не відробили.
Ратнівчанин Показати IP 11 Липня 2018 08:31
Давно знаю цього лікаря і не помічав за нею отого "я вам зроблю але це буде коштувати..." Бувало звертався і нічого це мені не вартувало...Просто насторожує те що дуже вже швидко появились "власні джерела" в новинах і прізвище та ім'я швиденько надрукували... Вже знають за що отримано гроші і навіть транші... Тут потрібно шукати інший "інтерес" і буде до честі наших правоохороців встановити істину...
Мдааа Показати IP 11 Липня 2018 13:21
Краще б " зверху" почали б чистити хабарників, там ставки в доларах і на сотні тисяч. То б нижні ланки боялися б брати. А то для замилювання очей правоохоронці показують свою жалюгідну роботу. "Бігають" по дрібним держслужбовцям або лікарям. По лікарнях грошей не просять, там люди самі звикли давати. І будуть давати, це вже ментальність, яку швидко не викорінити.
Мдааа Показати IP 11 Липня 2018 17:12
Краще б " зверху" почали б чистити хабарників, там ставки в доларах і на сотні тисяч. То б нижні ланки боялися б брати. А то для замилювання очей правоохоронці показують свою жалюгідну роботу. "Бігають" по дрібним держслужбовцям або лікарям. По лікарнях грошей не просять, там люди самі звикли давати. І будуть давати, це вже ментальність, яку швидко не викорінити.
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 21:21
І про яку порядність Терещук можна ще тут говорити? У районі добре відомо скільки у неї коштувала посада медичної сестри і за скільки купували медичні довідки в ПМСД. Дуже добре знали хто візьме хабар .
Ратнівчанин 11.07. Показати IP 13 Липня 2018 08:22
Для "анонім" 12.07. 21,21 Як відомо ангели перебували на Землі в часи знаходження Ісуса Христа серед людей. Тому у кожного із нас можна знайти багато недоліків, за котрі можна було б закидати камінням. Не ідеальні навіть слуги Божі котрі несуть в маси постулати віри...Тому пропоную замість того щоб лити помиї із-за вугла надайте факти : прізвища, суми, за що...А то від вашого повідомлення якось неприємно тхне...
Анонім Показати IP 13 Липня 2018 15:42
Ну що ж, в житті на все свій час : час розкидати каміння і час його збирати. І для цієї персони він настав.