USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Громадські активісти Луцька вимагають припинити торгівлю України з РФ

6 Лютого 2017 18:35
Громадський діяч Луцька Ігор Алексеєв опублікував на своїй сторінці у Фейсбук звернення до всіх небайдужих, щоб підтримали ініціативу не здійснювати будь-які торговельно-економічні відносини з країною-агресором й тимчасовою владою на окупованих територіях.

Вимогу із підписами громадських організацій Волині, які вже підтримали цю ініціативу, він прикріпив у своєму дописі:

«Звертаюсь до усіх громадських організацій й установ Волині! Долучайтесь!!!

З печатками чи без, байдуже, головне долучайтесь й не мовчіть!!»


Нагадаємо, що під час пленарного засідання сесії обласної ради 2 лютого, обранці волинської громади звернулись до Верховної Ради, Президента України і Кабміну щодо підтримки торговельної блокади з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей.Про те, що Україна повинна припинити купувати вугілля з тимчасово окупованих територій і встановити торговельну блокадув ефірі каналу «Нова Волинь» заявив і голова Волинської обласної ради, член президії політради УКРОПу Ігор Палиця.

«Ми розуміємо, що по той бік – на тимчасово окупованих територіях, знаходяться наші громадяни України. Тому гуманітарні вантажі під контролем ОБСЄ повинні туди надходити, аби люди не вмирали з голоду, холоду, мали ліки, – сказав під час ефіру Ігор Палиця. – Але ми повинні припинити купувати вугілля, електроенергію з тих територій».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
1у3 Показати IP 6 Лютого 2017 18:47
Шановні ГО і спілки! Ви б ще так завзято вияснили куди діваються 1,5% вирахувань на армію. Чи це вас не цікавить?
Махно до 1у3 Показати IP 7 Лютого 2017 02:20
200-ті на Волинь їдуть. Покалічених на все житя ще більше.А тут зібрались експерти яких ще в 2014 не повиганяли із правоохоронних органів. І не розуміють що війна має бути чи війною чи торгом.Ваша поліція постійно їздить на блокпости несе втрати. Не соромно ж вам.
АС Показати IP 6 Лютого 2017 19:04
коментар було видалено
123 Показати IP 6 Лютого 2017 19:06
Ядерные ид*оты! опереточные комики, скрутите эту бумажку в трубку и засуньте себе в *опу!
котельня Карбишева Показати IP 6 Лютого 2017 19:07
А мене вернути у власність міста СЛАБО (імпотенти).
Революція гідності Показати IP 6 Лютого 2017 19:45
Ну просто казкові довбні))) наші славні поцріоти
Лучанка Показати IP 6 Лютого 2017 20:03
РФ - агресор, зрозуміло! Соромлюсь запитати: а з ким пропонується торгувати Україні, якщо європейські квоти вибираються за 2 місяці?! Хто ще пропонує з нами торгувати, а у нас хтось чинить цьому перепони?! Зрадників і саботажників - в студію!! Роз*ясніть це, панове громадські діячі! Критикувати і бойкотувати - простіше простого, а які ваші конкретні пропозиції, що ви беретесь ЗРОБИТИ?!!!
ватник Показати IP 6 Лютого 2017 20:12
Умничка, наш человек! Если все получится, как он (И Алексеев) затеял, к лету в кремле получит орден.
51 омбр(розформ) Показати IP 7 Лютого 2017 15:09
Нехай Алексеєв спочатку фамілію поміняє і тоді щось грю......є на Алексеєнко