USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сметанін, який здав росіянам аеродром у Луцьку, може вийти з-під варти під заставу в майже два мільйони

28 Квітня 2022 15:40
27 квітня в Луцькому міськрайонному суді було розглянуто клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно лучанина, підозрюваного в державній зраді.

Про це повідомили на сторінці Луцького міськрайонного суду у Facebook. Клопотання розглядала слідча суддя міськрайонного суду Олеся Калькова.

Із власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що йдеться саме про Іллю Сметаніна, який передавав російським спецслужбам інформацію про типи та кількість військових літаків, місця їх дислокації, тренувальні польоти, особисті дані військовослужбовців.

Читати ще: Музикант, любитель літаків та СРСР: що відомо про лучанина, який здав під обстріл Луцький аеродром

«За наслідками розгляду до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з можливістю внесення застави. На підставі ч. 3 ст. 183 КПК України визначено розмір застави – 800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 984 800 гривень», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, зрадник Сметанін здав ворогу інформацію, яку той використав для нападу на військовий аеродром. За кілька днів СБУ його затримала. Зрадникові було повідомлено про підозру в держраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Коля Показати IP 28 Квітня 2022 16:47
Зрадник повинен сидіти в тюрмі
Ліля Показати IP 28 Квітня 2022 16:48
Через нього загинули люди в Луцьку бо здав Луцьк і вийде за гроші?! Через таке має сидіти
Олександр Показати IP 28 Квітня 2022 17:54
Брєд! Яка застава за подібні злочини???
? Показати IP 28 Квітня 2022 17:54
Під час військового стану, чи війни з колаборантами інакше поступають, чи не так?
Іван Показати IP 28 Квітня 2022 17:57
Якщо мова пішла про заставу, це означає, що її є кому внести. "русскій мір" все зробить за порятунок цього рашинського паскудства. Це питаття, очевидно, давно вирішене і залишились пусті формальності - перерахувати чи внести в касу суду різаний папір. Швидше за все, бабло буде перераховане анонімно, що дозволяється законом.
Надія Показати IP 28 Квітня 2022 19:24
Значить не все так, як розказують нам. Були б справжні звинувачення, ніхто б його не випустив...
Всезнайко Показати IP 28 Квітня 2022 19:55
Мабуть там він не причетний, це може бути спец інфор, так треба
суддя Показати IP 28 Квітня 2022 20:35
яка може бути застава дати років 10 мінімум якщо виновен
Лучанка до суддя Показати IP 28 Квітня 2022 21:19
Це приблизно рік за смерть одного військового? А ще плюс знищення цінної інфраструктури + гім...р рятувальникам. Пожиттєво! Без права на амністію.
Лучанка до Лучанка Показати IP 29 Квітня 2022 15:58
Кацапи мінусують? Хочете врятувати створіння зі своєї стаї?
zeroprint Показати IP 28 Квітня 2022 20:37
Xiба Москва не знала що в Луцьку е вiйсковий аеродром?
Хлопкець з лісу Показати IP 28 Квітня 2022 21:12
Я б на його місці не поспішав би виходити, бо одягне дерев'яну маринарку
Vasyl Показати IP 28 Квітня 2022 22:56
Яка може бути застава за такі злочини? Зрадник України! За це має бути максимальне покарання!!!
Калина Показати IP 29 Квітня 2022 07:10
Щось не зрозуміло, як в одній області України зраднику - довічне ув'язнення, а тут можна під заставу? У нас що в кожній області різні закони, як в Америці?
Тетяна Показати IP 29 Квітня 2022 07:15
Яка може бути застава! ? Це зрада України! Має бути довічне!!! Раз пропонують заставу- значить і є той, хто її внесе! Воєнний час! Хлопці на аеродромі загинули , а його додому під заставу! Це нормально?!
Мігель Показати IP 29 Квітня 2022 11:02
Той факт що слідча просить ще 2 місяці на розгляд справи, через перебування свідків (військові) на фронті, і є застава - свідчить про те, що доказів 100% немає. Очевидно що колаборант, але це не держзрада по КПК по док базі. Скоріше всього знайшли переписку із кимось з рф, де він написав щось про аеродром. А все решта і так знали. По факту не можна здати під удар ще радянський аеродром, де всі об'єкти давно відомі, склад авіапарку і решта. Повторного прильоту відразу не було, відповідно коригування не було.
Народна прокуратура до Мігель Показати IP 29 Квітня 2022 12:38
Дурень ти недалекий. От якраз дислокація льотного особового складу і бойових літаків, тобто перебування їх в той час на аеродромі, і цікавила, адже орки в першу чергу мали завдання знищити авіацію і ППО. І, відповідно, результати ураження, тобто, чи було досягнуто запланованої мети ударів
слідчий до Народна прокуратура Показати IP 30 Квітня 2022 10:45
А відомо тобі, що у рашистів є супутники різних напрямків і вони у реальному часі все можуть спостерігати і робити висновки?!
Вал до слідчий Показати IP 30 Квітня 2022 13:07
орки тупi та дурнi, вони навiть тактику корегують по твiтерам iноземних вiйськових урядовцiв
Українка до слідчий Показати IP 30 Липня 2022 09:23
У рашистів уже нічого не має одні буряти і купа металолому
Ганна Олександрівна Показати IP 29 Квітня 2022 18:07
Мені, чомусь,подумалось, що це початок ,,золотої осені'' для наших ,,дорогих суддів''.Хто загубив сотні людських життів, але має гроші буде виправданий, а хтось нечаяно опинившись не в той час ,не в тому місці довгенько буде сидіти за гратами.Дуже надіюсь, що я помиляюся,але........
Спостерігач Показати IP 1 Травня 2022 15:57
За діяльність Сметаніна слідкувало все місто! Він цілком офіційно, а не з-під кущів, знімав аеродром і об'єкти, які на ньому знаходяться. Вельмишановні ЗМІ, в тому числі - Волинські новини, активно публікували його дописи з фото і відео, які він безперешкодно, протягом майже десяти років, викладав в різних соціальних мережах. І скажіть, будь ласка, кого ж він "здав"? Якщо було що здавати, тоді питання до спецслужб - яким чином людина безперешкодно, іноді і у супроводі військових, гуляла з записуючими пристроями по військовому об'єкті? Він, той Сметанін, може і дурак проросійський, але вся ця історія про його "зраду" - спроба насадити сову на глобус і створити видимість бурхливої діяльності
Міщанка Показати IP 3 Липня 2022 07:00
Яка застава????
пенсіонерка Показати IP 30 Липня 2022 09:21
Ну і де воно тепер там де Левчук і уся їх команда? СБУ аууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!