Клімчук у Ківерцях відкрив поліклініку-довгобуд. ФОТО
В містечку Ківерці Волинської області 30 грудня відкрили поліклінічне відділення центральної районної лікарні.
Про це повідомили у Ківецівській райдержадміністрації.
Будівництво поліклінічного відділення розпочалося ще у 1991 році.
Перша черга цього об’єкту відкрита в 1996 році, що дало можливість хоч якимсь чином розвантажити старе приміщення поліклініки.
За цей час будівництво то велось, то припинялось. Особливо активно воно велось в останні роки, - зазначають у Ківерцівській ОДА.
Нововідкрита медична установа має 4 поверхи та розрахована на 600 відвідувань у день.
Участь к відкритті поліклініки брали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович, голова райдержадміністрації Леонтій Кричкевич, та голова районної ради Михайло Марчук.
Борис Клімчук зазначив, що з районного бюджету на придбання медичного обладнання буде виділено 420 тисяч гривень. Після чого подарував хірургічний стіл з пультом управління.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Ківецівській райдержадміністрації.
Будівництво поліклінічного відділення розпочалося ще у 1991 році.
Перша черга цього об’єкту відкрита в 1996 році, що дало можливість хоч якимсь чином розвантажити старе приміщення поліклініки.
За цей час будівництво то велось, то припинялось. Особливо активно воно велось в останні роки, - зазначають у Ківерцівській ОДА.
Нововідкрита медична установа має 4 поверхи та розрахована на 600 відвідувань у день.
Участь к відкритті поліклініки брали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович, голова райдержадміністрації Леонтій Кричкевич, та голова районної ради Михайло Марчук.
Борис Клімчук зазначив, що з районного бюджету на придбання медичного обладнання буде виділено 420 тисяч гривень. Після чого подарував хірургічний стіл з пультом управління.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
VSC
Показати IP
31 Грудня 2010 11:58
"Після чого подарував хірургічний стіл з пультом управління." - от себя лично подарил? Купил на сэкономленные деньги, которые от жены закосил? Бред ведь, а его публикуют.
йован
Показати IP
1 Січня 2011 00:52
акт державноікомісіі не підписано.В ківерцях потрібно збудувати маленьку тюрьму.Не вспіли здати лікарню, як вже розкрадають.Не вспіли почати каналізацію по Незалежності, як вкрали засувку 250 кг вагою. Спочатку тюрьму.
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.