Ліфт для луцького НРЦ хочуть збудувати до кінця року
Аби в луцькому навчально-реабілітаційному центрі встановити ліфт – його потрібно робити зовнішнім, що передбачає часткову реконструкцію приміщення. Кошти на це закладають в міській казні.
Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.
Зі слів директора департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової, в міській казні вже заклали 1,5 мільйона гривень.
«Більшу частину коштів вже виділили, ще потрібно 633 тисячі гривень, аби цього року встановити зовнішній ліфт у НРЦ. Потрібно вибивати стіну , тому це буде встановлення ліфта з частковою реконструкцією приміщення», - розповіла Єлова.
Присутні підтримали пропозицію виділення додаткового фінансування й рекомендували ухвалити це під час чергового сесійного засідання.
Нагадаємо, торік була гостра дискусія щодо того, на що першочергово виділяти гроші: капітальний ремонт актової зали чи встановлення зовнішнього ліфту. В результаті, кошти спрямували на актову залу, оскільки встановлювати ліфт не могли через довготривалий процес підготовки документів. Урочисте відкриття оновленої актової зали у навчально-реабілітаційному центрі Луцької міської ради відбулося 5 грудня.
У НРЦ, до слова, навчаються 269 учнів із особливими потребами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.
Зі слів директора департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової, в міській казні вже заклали 1,5 мільйона гривень.
«Більшу частину коштів вже виділили, ще потрібно 633 тисячі гривень, аби цього року встановити зовнішній ліфт у НРЦ. Потрібно вибивати стіну , тому це буде встановлення ліфта з частковою реконструкцією приміщення», - розповіла Єлова.
Присутні підтримали пропозицію виділення додаткового фінансування й рекомендували ухвалити це під час чергового сесійного засідання.
Нагадаємо, торік була гостра дискусія щодо того, на що першочергово виділяти гроші: капітальний ремонт актової зали чи встановлення зовнішнього ліфту. В результаті, кошти спрямували на актову залу, оскільки встановлювати ліфт не могли через довготривалий процес підготовки документів. Урочисте відкриття оновленої актової зали у навчально-реабілітаційному центрі Луцької міської ради відбулося 5 грудня.
У НРЦ, до слова, навчаються 269 учнів із особливими потребами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.