USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Літак Міноборони нарешті евакуював українців з Непалу

5 Травня 2015 22:00
Літак Іл-76 Міноборони України, який кілька годин очікував дозволу на подання на посадку людей в аеропорту Катманду, прийняв пасажирів на борт і прямує в Київ. Про це повідомляє кореспондент Української правди з місця події.

Нагадаємо, 26 квітня Петро Порошенко доручив відправити до Непалу літак, щоб забрати постраждалих українців додому.

Загалом з Непалу українським літаком вилетіли майже сто людей, включаючи іноземців з Грузії, Росії та інших країн.

Ймовірно, борт муситиме зробити технічну зупинку дорогою в Україну в Делі або Баку для дозаправки і відпочинку екіпажу. Остаточне рішення про місце зупинки залишається за командиром літака.

Одного українця, якого раніше знайшли під завалами, заборонили перевозити непальські лікарі, він залишається у лікарні Катманду.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що кількість загиблих внаслідок землетрусу в Непалі перевищила 4300 людей. Згідно з даними влади Непалу, ще вісім тисяч людей поранені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 5 Травня 2015 22:12
Шкіряка не забули?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Травня 2015 22:29
Да он же в Дели сидит, ибо сторожит сломанный самолет. И, вообще, еще вчера проскочила информация, что будет использован чартерный рейс, а сегодня оказывается, что вывезли самолетом Минобороны. А разве раньше этого сделать нельзя было? Всего десять дней понадобилось, чтобы слетать самолетом.
Анонім Показати IP 5 Травня 2015 22:36
ЛІТАК МІНОБОРОНИ НАРЕШТІ ЕВАКУЮВАВ шкiряка З НЕПАЛУ
Андрей Воронов Показати IP 5 Травня 2015 23:09
Господи, нам всем дальше брешут, а мы все дальше верим
іра Показати IP 5 Травня 2015 23:43
дивилась відео,де шкіряк з журналістами полетів чартером до Непалу.А психологи,рятувальники і лікарі лишились в Делі чекати коли відремонтують літак...........
Анонім Показати IP 6 Травня 2015 00:19
З Шкіряка рятувальник, як з гі....на куля. Ні освіти, ні досвіду. Тільки відрядження від такого ж недолугого премєра.
В тему Показати IP 6 Травня 2015 01:31
http://cs624628.vk.me/v624628722/345b7/uIYcpggOf58.jpg
рятівник Показати IP 6 Травня 2015 06:22
Не кажіть гоп! Літак вже колесо пробив і знову стоїть у Делі але вже з людьми... Далі буде... І після такого позориська Шкіряка на посаді залишать?!:)
не пацик Показати IP 6 Травня 2015 10:02
вже можна булоб за цей час запригти коні і пару ходок зробити : насмішили людей і своіх і чужих : ще того придурка шкіряка баяна в непалі небачили ? в нас що неміністр то як не підарас то злодій обо дебіл