USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучани вимагають, аби перевізники дотримувалися графіків і мили вікна

29 Липня 2019 14:02
Разом зі збільшенням вартості проїзду в міських автобусах лучани вимагають, аби перевізників і власників транспортних засобів зобов’язали дотримуватися належних умов перевезень, які відповідають рівню європейського міста.

Відповідну петицію 29 липня зареєстрував Андрій Вілюк.

Чоловік переконує, що сервіс у маршрутних таксі міста має відповідати обґрунтованій сумі перевезень.

Йдеться про те, аби перевізники обов’язково обслуговували транспортний засіб після рейсу, якісно мили автомобілі, зокрема вікна, прали навіконні шторки та чохли з сидінь.

Водночас лучанин наголошує, що водії повинні дотримуватися культури поведінки за кермом під час руху, а також дотримуватися графіку.

Петицію поки підписали сім осіб із 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів.

Нагадаємо, лучани зареєстрували теж петиції з вимогами оснастити міські автобуси кондиціонерами, ввести форму для водіїв і заборонити вмикати у маршрутних таксі музику.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанин Показати IP 29 Липня 2019 14:05
не сповна розумиу цей скаржник.
скептик до лучанин Показати IP 29 Липня 2019 14:32
для таких пацієнтів свинарника як ти зійде і підвода з гноєм
вася до лучанин Показати IP 29 Липня 2019 15:19
Меньше дышать на стекло нужно, тогда и окна будут чистые и не заплёванные
Анонім Показати IP 29 Липня 2019 14:10
Я пасажир,як ви думаєте,чому сидіння затерті і смердять?Бо ті хто вимагає сідає не митою дупою.Я вимагаю щоб пасажири заходили в маршрутку МИТІ,ВИСТІРАНІ І НЕ РОЗМОВЛЯЛИ ПО ТЕЛЕФОНУ,ГРОШІ ПЕРЕДАВАТИ САМИМ,а не зайде і починає штурхати,мене не цікавлять фінансові питання водіїв і пасажирів,тим більше особисте життя,яким вони діляться на весь голос по телефону!!!Перше ніж щось вимагати будьте самі людьми!
ононіму до Анонім Показати IP 29 Липня 2019 14:35
в твою свинячу маршрутку треба видавати пасажирам халати і повісити шторку, щоб не дивитись на твою немиту пику. а за грошима найми собі кондуктора.
Анонім до ононіму Показати IP 29 Липня 2019 17:19
Я пасажир,а ви,судячи з коментаря і є те не мите створіння.На жаль проїхатись за 6 грн може дозволити собі і отаке.Краще вікна повідкриваєте,бо вам смердить,ніж помиєтесь,любитель сандалів з носками вчорашніми і не витирай носа в шторку,це не хустинка,а від сонця.
ноунейм до Анонім Показати IP 29 Липня 2019 14:54
Ти перевізник або водій в якого смердиь в салоні, як на полях фільтрації!
Иван до Анонім Показати IP 29 Липня 2019 17:14
Ты заметил сколько заминусовали твой пост?!! - это деградация нации, непонимание преподнесённого ссаркастическим юмором или шутки, в которой есть доля правды
Анонім до Иван Показати IP 29 Липня 2019 17:20
Так і це мене лякає,дійсно люди деградували.
Ололо Показати IP 29 Липня 2019 15:07
Ага, по графіку вони будуть їхати... Поки в них заробіток залежить від виручки, будуть їздити, як їм заманеться.
лучанка до Ололо Показати IP 29 Липня 2019 15:20
головне не порушувати правил - наприклад, зупинятись біля самої бровки а не за 2-3 метри
Воділа Показати IP 29 Липня 2019 17:36
Ну, ти, блін, і сказонув - вікна мити ! А коли вода з шибки затече у бензобак і мотор не заведеться, як тоді на маршрут виїхати ! Вам шо мало того, шо дощем автобус миється ?