USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

На Любомльщині вовки гасають зграями, шістьох вполювали. Фото 18+

21 Січня 2017 16:16
Мисливці Любомльщини 20 січня за одну загонку вполювали аж 6 вовків, ще одного поранили. Це вже сьомий вбитий хижак за поточний місяць. Кажуть, що на території району сіроманці гасають кількома зграями.

Якщо не протидіяти сіроманцям, то про стада козуль можемо забути. Загризають вони й іншу звірину, адже потребують до 1,5 т м’яса в рік на одну особину, пише КОРДОН.

У лісовому масиві поміж сіл Штунь, Мосир та Висоцьк власники товариства “Вікінг” організували облогу на хижаків. Допомогти їм одразу зголосилися мисливці Любомльського УТМР.

Тиждень перед тим неподалік від цих же угідь помітили зграю із шести вовків. Одного з них застрелили. Тож невдовзі спланували повторне полювання, на яке запросили всіх охочих взяти участь.

“Вовки, більше всього, потрапили сюди із сусідньої Польщі. Їх приманила велика кількість дичини. За останні роки вони розплодилися тут, бо не було

відповідних снігопадів, що не дозволяло належним чином відслідкувати звіра. Цієї зими почали активну боротьбу з ними, нарешті вдалося знайти їхнє місцезнаходження. Вбиті шість вовків є представниками іншої зграї, ніж той, якого ми спіймали після Різдва”, – розповідає один із учасників погоні Олександр Мікульський.

Чоловік також зазначив, що ще один вовк, якого тяжко поранили, втік. Завтра сподіваються знайти його тіло, адже він, за всіма ознаками, не зміг би довго прожити.


На фото: Олександр Мікульський демонструє першого вовка, якого вбили на Любомльщині в січні 2017-го року.
Точну кількість цих хижаків в лісах району назвати важко, у пошуках їжі вони постійно мігрують. Поки нападів на місцевих жителів не було та й ніби в населені пункти тварини ще не потикалися. Проте, якби хтось пішов в ліс і заблукав (чи худоба забрела в хащі), то для зграї цілком можуть стати ласим шматком.

Спіймати вовка надзвичайно важко, він володіє особливою інтуїцією та відчуває людину з рушницею за півкілометра. Однак мисливцям Любомльщини вдалося зірвати “джек-пот” та врятувати цим самим чимало представників навколишньої фауни.


Учасники полювання 20-го січня зі своєю здобиччю.
Співвласник “Вікінга” Микола Матвійчук (на фото у головному уборі) задоволений вдало проведеною операцією. Сам застрелив одного із сіроманців, навіть майже вполював другого вовка – підвела рушниця.

Сергій Масюк вполював першого в своєму житті вовка.



Насправді Олександр вистрелив по звірові, проте через далеку відстань хижак врятувався й втік від нього.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
дідо Показати IP 21 Січня 2017 16:21
Живодери. Вовки не нападали на людей.... Краще б на війну поїхали.
для дідо до дідо Показати IP 21 Січня 2017 16:43
Вовк - це хижак. Неконтрольоване збільшення популяції вовків може нести загрозу не тульки для диких звірів, але в подальшому, і для домашніх тварин і самих людей.
Санчез до для дідо Показати IP 21 Січня 2017 17:23
Неконтрольоване збільшення людей - може нести загрозу не тільки для тварин, але й людей.Хоча на фото людей небачу...А де вовкам жити?В сусідній Польщі, де чомусь не "контролюють" популяцію...
Анонім до Санчез Показати IP 22 Січня 2017 12:11
в польщі якраз контролюють популяцію, тому вовки там є
АС до для дідо Показати IP 21 Січня 2017 21:35
коментар було видалено
Перехожий до для дідо Показати IP 21 Січня 2017 23:12
І як природа до цього існувала? От прям загадка якась! Жоден вовк не став причиною винищення цілих видів! Коли б вже почали в людські оселі лізти, тоді - інша справа. Але цього поки не спостерігалось.
Анонім до дідо Показати IP 22 Січня 2017 12:07
За кошеня був суд а тут банда озброєна
нелучанин до дідо Показати IP 22 Січня 2017 12:10
домовились. забираєш вовків і їдеш на війну
Вольф Показати IP 21 Січня 2017 16:27
Вовк слабший від лева і тигра, але в цирку не виступає!
Зайчик Показати IP 21 Січня 2017 16:41
Як вам не соромно,і тим хто стріляє тварин,і тим хто публікує це
Я Показати IP 21 Січня 2017 16:45
Молодці, всіх цих героїв в АТО, там їм буде фотосесія!!!
дідо до Я Показати IP 21 Січня 2017 17:02
Фотку пересилаємо воєнкому. Класні снайпери будуть.
777 до дідо Показати IP 21 Січня 2017 18:30
Коли сепари ловлять нашого снайпера - катують люто, а ці сцикуни можуть тільки підло комусь робити зле, а самі на страждання не готові. Одним словом - справжні, породисті ХОХЛИ
Леонід Показати IP 21 Січня 2017 16:49
На те і щука в річці.щоб карась не дрімав.
777 Показати IP 21 Січня 2017 17:05
І в церкву ходять, і в бога вірять, а дикуни дикунами. Аж гидко дивитись на таких виродків. Жага смерті іншої живої істоти - це патологія. Хай би голими руками спрбували б змагатися з вовком - всі ними б захоплювалися б. А так - просто вбивці-боягузи...
Лучанка Показати IP 21 Січня 2017 17:08
МОЛОДЦІ! ЗАЇДЬТЕ В лУЦЬК В "ЛАСКУ"...
Влад Показати IP 21 Січня 2017 17:10
Захисники тварин, ви де? Як здіймати бучу через кошеня в пралці - вся країна чула, а тут масове вбивство - і тиша?
ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Січня 2017 17:11
Зразу видно по коментаріям хто ср*ку від дивана невідриває і в лісі та горох небуває, ВОВК - це люта та небезпечна тварина і контролювати популяцію цих хижаків вкрай необхідно так як популяцію лисиць, кабанів і чиновників -хабарників!!!
777 до ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Січня 2017 17:44
З таким підходом - давай просто виріжемо весь ліс на Волині і дичина сама зникне назавжди - твоя блакитна мрія здійсниться !
SS до ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Січня 2017 18:35
популяцію полішуків треба контролювати д*біли наплодились
РУСЛАНА до ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Січня 2017 18:40
"мисливці" х,,,ві, знайшли чим хвалитись, вбивці. А у журналюг теж ні розуму, ні людяності, якщо такі фотки виставляєте.
ганссссс до РУСЛАНА Показати IP 21 Січня 2017 22:53
журналісти з Гузевого КОРДОНу
хайнц до ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Січня 2017 19:30
от краще б з чиновників-хабарників і розпочали, а природа сама в лісах порядок зробить якщо туди не лізти.
Волинянин до ВОЛИНЯКА Показати IP 22 Січня 2017 10:17
Не вовк а ДЕПУТАТ - люта та небезпечна тварина і контролювати популяцію цих хижаків вкрай необхідно!!!!
Сергій Бусько Показати IP 21 Січня 2017 18:32
Звісно контролювати треба, але наші контролери навіть кількості їх не знають толком. Контролюйте собі тихенько, навіщо ці фотки садистські з ідіотськими ухмилками? Навіщо знущатись над тілом тварини ? Видно, що їм подобається той контроль не як виконана корисна робота, а як вихваляння того , що воно таке круте, що істоту завалило.
Василь Показати IP 21 Січня 2017 18:32
Вбивці! Ганьба!
Док Показати IP 21 Січня 2017 18:48
Чому вчать в нас в Школі? Деякі дичину від хижака відрізнити не можуть. Дичина - це те, що ти їси, а хижак - це те що їсть тебе. Дійшло?
Dm до Док Показати IP 21 Січня 2017 20:21
І багато твоїх родичів і знайомих ті хижаки з'їли?
Читач Показати IP 21 Січня 2017 19:06
коментар було видалено
Бабаян Показати IP 21 Січня 2017 19:20
Тобто, якщо надавальники комунальних послуг їдять мене живцем своїми платіжками,- я маю брати зброю до рук, а потім хизуватися трупами енергетиків, газівників, жеківців ?
Анонім Показати IP 21 Січня 2017 20:50
ЯКІ Д**ІЛИ... БЕЗ СЛІВ...
Волинянин Показати IP 21 Січня 2017 21:17
Слабкі люди!!! Аби постріляти!!! Благородні вовки мають право на життя... Що тут сказати, у більшості роду свого людина нажаль паразит планети!!!
Андрій Ковель Показати IP 21 Січня 2017 21:54
Добре шо двох з тей кампашки знаю прийду ружя поламаю на горби
Вахтанг до Андрій Ковель Показати IP 22 Січня 2017 07:44
Давай допоможу. Треба придумати, як зустрітися
Луцьк Показати IP 21 Січня 2017 22:35
Особисто я знаю як вони полюють . На квадрокоптері ,або як ще його називають - безпілотник , чіпляють відео камери і сидять в джипах дивляться в ноутбукпх де тварина . А тоді виходять бандою і валять все підряд . Не перебераючи . В АТО їх всіх хай покажуть на що здатні Браконьєри Йоб...........ні !!!!
васько маславець Показати IP 21 Січня 2017 22:37
ПОРЯДОК ЕСТЬ ПОРЯДОК!
Перехожий Показати IP 21 Січня 2017 23:18
Вовк ніколи не нападатиме на людину без потреби і не треба їх популяцію регулювати, бо їх ще не настільки багато в нас водиться. Зізнайтесь просто, що зробили з полювання розвагу без абсолютної поваги до живих істот, землі, на якій живуть і природи. Хто на цих світлинах? Відгодовані харі, яким вбивство беззахисних тварин - веселуха. Може ця зграя взагалі тут не затрималась би! Йшли собі, в Пущу наприклад.
Лучанин Показати IP 21 Січня 2017 23:47
Я б хотів, щоб влада розібралась з цими мисливцями. Вони повинні перші іти в АТО. Нехай там показують майстерність.
Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 01:07
Ті хто на тих фото на половину з влади... чи ти подумав, там прості рядові....
Лучанка до Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 10:21
Оприлюдніть прізвища цих героїв Мабуть діти будуть гордитися своїм батьком деб*лом і на кошенятах тренуватися.
Катя Показати IP 21 Січня 2017 23:48
Це жах! Які фото ви публікуєте? Там закатовані тварини і двоногі скажені звірі! Чим вони хваляться? Своєю неповноцінністю? Так можуть робити тільки особини з психічними відхиленнями. Бридота!
Ідея Показати IP 22 Січня 2017 00:08
Хто не байдужий, пишіть у фейсбук нашим депутатам: Гузю, Констанкевич, Лапіну, та Гунчику!!! Може зреагують...
Інна Показати IP 22 Січня 2017 00:35
Тішаться, тримаючи вбитого звіра і фоткаються, як ті пр*ститутки з довольними мордами. Надіюсь, що вони отримають достойне покарання
Вовкулак Показати IP 22 Січня 2017 00:36
Скотиняки!
Йопрст Показати IP 22 Січня 2017 00:36
Поліщукі+ Забужани=такім Деб*лам як ці на фото
1941—45 Показати IP 22 Січня 2017 00:42
Я дивлюся рила у вас як в кабана. д*біли ,100 гр.випили- Х*рої долбані
Коля Показати IP 22 Січня 2017 00:46
Толпа ДАУНІВ
Ось вам!!! Показати IP 22 Січня 2017 00:50
Всі CONDOMS-із запахом
Вовк Показати IP 22 Січня 2017 00:58
Уш@ьопки ви а не Вікінги..... Тут багато бажаючих і вас по флажках прогнати..... Гниль Землі Волинської!!!!!!!! Не стільки за відстріл вам ф@к, а за дибільні фото..... Тримайте їх у приватних колекціях....... А в мережі таке кидати нетреба, бо саме дітей і приваблює позначка 18+... Думайте головами, а не гол@вками.......
Борода Показати IP 22 Січня 2017 01:53
инвалиды умственного труда
АК 47 Показати IP 22 Січня 2017 07:05
Полювати-хай полюють! Ну не вже це треба публікувати ??? це ж діти дивляться,потім жорстокість породжуе жорстокість!
Віктор до АК 47 Показати IP 22 Січня 2017 13:21
Фашисти!!
Гога Показати IP 22 Січня 2017 07:42
Хто готовий підписатися під петицією проти цих мисливців? Або подати до європейських природоохоронних інстанцій? Юристи, відгукніться!
макс Показати IP 22 Січня 2017 09:13
Звелися на ніц справжні мисливці. Залишилися хіба заготівельники, або ось такі тупори....і істоти з ознаками звиродніння на самозакоханих хар...х. Просто нелюди.
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 12:17
оскільки держиморди не займаються контролем популяції звірів , у дикій державі все робиться по-дикому
Андрій Ковель Показати IP 22 Січня 2017 12:26
Добре шо двох з тей кампашки знаю прийду ружя поламаю на горби питу...хи
Ковельчанин Показати IP 22 Січня 2017 15:23
Стець! Не встидно морду свою світити на всю Волинь?
Волинянин Показати IP 22 Січня 2017 19:37
Підтримую людей, які не мовчать. Однак, пропоную не обмежуватись на коментарях до статті, а реально вжити заходів задля притягнення винних вище наведених на фото осіб до відповідальності, а також уникнення аналогічних фактів. Пропоную звертатись до очільників обласного значення та вищестоящого керівництва, як можнеа було дозволяти таке. Більше того, ініціювати питання притягнення даних осіб до відповідальності, першим кроком зареєструвавши кримінальні провадження за вказаним фактом за ст. 248 КК України, незакорнне полювання та ст. 299 КК України жорстоке поводження з тваринами. Не можна це залишати цю проблему лише в коментарях. Потрібні реальні дії!
Волиноь моя Показати IP 22 Січня 2017 23:14
д*біли
вв Показати IP 23 Січня 2017 09:46
Що тут сказати. це страх людей. Якийсь дядя пєтя, який є власником тієї землі, розпорядився так, бо його ж дичини вбивають. тварини і так на стадії винищення..А тут мова про неконтрольоване збільшення стада.
Грот - Природа права Показати IP 23 Січня 2017 17:33
Да, дремучие леса, тайга, столетия молчат. Безжалостно в глуши волчица душит крольчат. Это на уровне клеток и природа права. Глубже въедаются в мясо клыкастые жернова. На рассвете в тумане среди елок и сосен. Стая загоняет и валит остервеневшего лося. Задуманный свыше в волках играет мотив. Они уходят на звезду, лося разворотив. Я иду по следу, в даль всматриваясь грозно. Отпечатки лап и по берегу разоренные гнёзда. Пора закончить пиршество мохнатых тварей. Моя винтовка сегодня будет в горячем ударе. Баллады о любви для тех, кто ищет! Я горячо любил, поэтому - мой лес очищен. Туши самцов и самок легли под ножи. У заповедника отныне начнется новая жизнь! Но что-то двинулось в другую сторону, Все кабаны в лесу превратились в заплывших боровов. Армии травоядных из нор делают шахты, Это как без противника пустое сдвигание шахмат. Мне окончательно не до игрушек, Ведь я, возомнив себя царем, здесь баланс нарушил. В круговороте той жизни я оказался лишним, Время показало, что лесу необходим хищник. Снова любовью движим! Возвращаю краденное, истина чуть ближе. Стоит дремучая тайга, столетия молчат. Выпускаю к пиршеству волков, волчиц и волчат. Высший вселенский обычай никак не возьмем себе в толк. Волку для жизни нужна добыча, добыче для жизни нужен волк. Высший вселенский обычай никак не возьмем себе в толк. Волку для жизни нужна добыча, добыче для жизни нужен волк. Природа права, избирательный принцип, Кому хватит глупости в высшем порядке усомниться. Хищники раздирают горячее еще тело, Все они правы, это жертва не успела. Но вот Акелла промахнулся, на охоте провал, Смерть голодная заберет его и будет права. По-твоему это несправедливо, перегиб? Не проси справедливости у вулкана, беги! Живо скрытые силы в себе вытаскивай, Природа говорит от вас нужен максимум. Не выжить тому, кто тащится в самом конце. Смерть как стимул для роста, безотказный рецепт. Вирус убивает и укрепляет иммунитет, Проблески истины человек видит в темноте. Мы возьмем себе в качестве девиза "Бедствие не наказание, но вызов". Высший вселенский обычай никак не возьмем себе в толк. Волку для жизни нужна добыча, добыче для жизни нужен волк. Высший вселенский обычай никак не возьмем себе в толк. Волку для жизни нужна добыча, добыче для жизни нужен голодный волк.
Саша Показати IP 23 Січня 2017 17:40
Навряд чи бодаль один, з тих задоволених писків на фото, думав про благу справу, як написали в статті. Дійшла інформацію про зграю вовків - от хлопці і зібрались разом постриляти з рушниць для задоволення. Саме для задоволення, аж ніяк не для того щоб косулі жили собі щасливо.
Ігор Показати IP 26 Травня 2017 23:22
Вгодовані пики які нищать природу. Герої вистрілити їз за сосни бо більше нічого невміють. Треба наказувати на Державному рівні,а коли Держава мовчить,природі залишається відомстити самій.
Гірник Показати IP 12 Травня 2020 08:51
Вбивці! Люди представляють велику небезпеку і знищують землю, чом не відстріляєте пару міліардів, к*зли бездушні!