USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На маршрут №9 у Луцьку вийшли нові автобуси. Фото

27 Листопада 2021 17:39
На маршруті № 9 у Луцьку з’явились автобуси нідерландського виробництва.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Сьогодні на маршрут № 9 вийшли автобуси VDL Ambassador 200 виробництва Нідерландів. Автобуси мають екологічний стандарт Євро5, кондиціонер та доступність для людей з інвалідністю», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, перша партія автобусів VDL з Нідерландів прибула в Луцьк в кінці жовтня. Тоді інформували, що вже у листопаді вони з'являться на міських маршрутах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2021 17:53
З однієї сторони ці автобуси вже свій ресурс відїздили і відпрацювали.Там в Нідерландах їх вже списали на металобрухт,(бо їм реально більше 10 років)а наші підібрали і тепер списаний транспорт буде возити лучан.Але якщо подивитися з іншої сторони, то вони реально кращі за наші жовті Богдани.Чому купили в Нідерландів?А тому що наші не вміють толково робити автобуси!
Іван до Лучанин Показати IP 27 Листопада 2021 18:10
Коментар ні про що. Вода мокра, а Дніпро впадає в Каспійське море. Роздуми дорослого поросяти.
По голові до Лучанин Показати IP 27 Листопада 2021 18:15
То ви вже якось визначіться. Бо і так вам не добре, і з іншої сторони не все гаразд...
Уася Показати IP 27 Листопада 2021 18:22
Це автобуси орієнтовно 2003-2007 років, в цей період часу вони випускались, отже, їм близько 20 років. Стосовно ціни - від 2500 євро на ходу в Нідерландах, пробіг від 600 тис. км. навіть з урахуванням їхнього віку та вартості розмитнення - значно краще ніж Богдани.
Пересічний громадяни до Уася Показати IP 27 Листопада 2021 22:42
Да ладно! Купить автобус за 2500 євро! Ну нащо ця брехня!
Уася до Пересічний громадяни Показати IP 27 Листопада 2021 23:49
Для власників "Богданів" пояснюю, саме від 2500 євро починається ціна на автобуси такої марки в Нідерландах, стан не ідеал, але на ходу. Я ж не кажу що саме ці були за стільки придбані.
Уася до Пересічний громадяни Показати IP 28 Листопада 2021 00:05
Сам перевір в інтернеті
Їван з Гнідави Показати IP 27 Листопада 2021 18:50
А шо то за заголовок: "... вийшли нові автобуси" ? Він же не відповідає дійсності ! Отак і живемо, отак і Україну будуємо !
Ігор луцький до Їван з Гнідави Показати IP 27 Листопада 2021 20:01
Ну це тіпа як 73% вибрали презедента,а реально за нього проголосуало 46% виборців України.Маніпуляції з цифрами і маємо потрібний результат.
Пєця до Ігор луцький Показати IP 27 Листопада 2021 21:23
ай молодець, візьми собі рошенку
Ігор луцький до Пєця Показати IP 28 Листопада 2021 11:28
Не вважаю за потрібне реагувати на примітивні коменти.
Пєця до Ігор луцький Показати IP 28 Листопада 2021 14:38
Всім - байдуже на те ,чи вважаєш ти щось за потрібне ))
Бляха до Ігор луцький Показати IP 28 Листопада 2021 08:08
Я за Коли на зупинці два автобуси, Богдан і цей.. Я сідаю в цей..
Він до Їван з Гнідави Показати IP 27 Листопада 2021 23:29
Нові означає інші ніж були. Проаналізуйте коли їх завезли і коли забоали ліцензію в старого перевізника.
Коля з поля Показати IP 27 Листопада 2021 21:28
Так вони на ходу? Їздять чи там у днищі дірки для пхання пасажирами, тому вийшли на маршрут.
Мешканець ГПЗ Показати IP 28 Листопада 2021 10:50
Все було б добре, якби не скорочували кількість автобусів на маршрутах у 2 рази. Автобуси хороші, але як їх дочекатись?
Однокласниця Показати IP 19 Квітня 2024 18:20
Це взагалі ненормально коли людина їде на 9, і натискає кілька разів кнопку, а водій ігнорує,пропускає зупинкі.Ехххх прийшлося йти назад пішки
Школярка Показати IP 23 Квітня 2024 19:07
Я чекаю маршрутку я махаю рукою, вже кричу ,,Чекайте'' водій просто проігнорував і поїхав далі, не вже такі ситуації тільки зі мною???