USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Центральному ринку Луцька демонтували ворота

13 Травня 2020 18:50
Працівники Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради демонтували ворота Центрального ринку. Також зрізали бокові ворота та декілька секцій паркану.

Зазначимо, що під час минулої спроби демонтажу цих же воріт 12 лютого муніципали хотіли помістити зрізану конструкцію на самоскид та вивезти на штрафмайданчик. Проте поліція відмовилася робити коридор, щоб муніципали могли пронести ворота через натовп базарників, відтак ворота повернули на місце.

Цього разу обійшлось без силового протистояння, елементи демонтували та забрали з ринку.

Нагадаємо, 10 лютого суд відмовив у задоволенні заяви Волинської обласної спілки споживчих товариств про забезпечення позову щодо знесення паркану на Старому ринку. Зокрема, облспоживспілка просила заборонити демонтувати огорожу навколо ринку, яку хоче витребувати у КП «Луцькі ринки», однак суд відмовив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 13 Травня 2020 19:54
Декілька контейнерів вже забрали, і так гарно в проміжках між тими, що лишилися видно замок!. Якщо те все знести. то така краса відкриється!
лучанин Показати IP 13 Травня 2020 20:23
відновити статус-кво на рівні 90-го року.
Ісса Ндойє Показати IP 13 Травня 2020 21:06
Чому ще до цього часу не виконано рішення міськвиконкому ??? Коли вже бульдозери розчистять цей Шанхай ???
До Ісси до Ісса Ндойє Показати IP 14 Травня 2020 00:29
Шанхай - це ви всередині, не бійся ситі, на диванчику сидите, пожовуючи кальмарів, можна робити претензії ще ))) Міськвиконком так за вас переживає, як і колись, будьте певні на 1000%. Дивіться краще мультики ніж робити висновки, буде корисніше вам.
Підприємець Варшавки Показати IP 13 Травня 2020 23:14
Чому ви такі раді? Люди не працюють, КАРАНТИН , а влада шматує пенсіонерів підприємців? Для них нема обмеження ? Соромно за тих, хто ніяк не набереться, КОЛИ вам вже хватить?
123 Показати IP 13 Травня 2020 23:45
Невже не можуть дати ради тим пару пяним чмошникам та їхнім наставникам?
Лучани Показати IP 13 Травня 2020 23:50
Ми з а чисте місто від бариг старобазарних!
Свідомий до Лучани Показати IP 14 Травня 2020 03:28
Ну да... Вам ж видніше хто тут барига а хто інтелігенція! Люди не хочуть втратити свою роботу! Думаю кожен на їх місці робив те ж саме.
редиска Показати IP 14 Травня 2020 06:59
Терміново забиваєм місця на Новому ринку.