USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині п'яна 21-річна водійка на бусі врізалася у стовп

19 Січня 2022 17:44
Сьогодні, близько 3-ї години ночі, патрульним надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Володимира Івасюка, що у Ковелі, інформують у патрульній поліції Волині.

Екіпаж патрульних, який прибув на місце події, встановив, що 21-річна водійка, керуючи Volkswagen LT 35, не врахувала дорожню обстановку та здійснила наїзд на стовп вуличного освітлення.

На щастя, в автопригоді ніхто не постраждав. Автомобіль отримав механічні пошкодження.

Патрульні також виявили у кермувальниці ознаки алкогольного сп’яніння. Остання пройшла огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння. Результат – 1,11 проміле, що більше як у 5 разів перевищує допустиму норму.

Тож на порушницю склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) та ч. 1 ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 19 Січня 2022 18:13
жаль .що стовп був тоненьким.
Один в полі стовп до Анонім Показати IP 19 Січня 2022 19:52
Стовпа шкода. Нізащо ніпрощо знищили.
Цікаво Показати IP 19 Січня 2022 18:25
І чим же вона в 21 рік на бус заробила?
ABC до Цікаво Показати IP 19 Січня 2022 19:20
Бус може належати її батькові або чоловіку.
Очевидно до Цікаво Показати IP 19 Січня 2022 19:51
Вийшла заміж і отримала даром.
dmd Показати IP 19 Січня 2022 19:25
Навіщо це юній панянці? Сарай і синька...краще б знімала відоси у тікток
Бус це шо Показати IP 19 Січня 2022 20:37
Тобі бугатті вейрон, чи шо? Чи може бугатті шерон?))))
Прокурор Показати IP 20 Січня 2022 07:31
Раз оформили, значить, дівка була із простого люду і родичів в поліції, прокуратурі, СБУ, і владі не мала...
Олег до Прокурор Показати IP 20 Січня 2022 11:13
Згідний 100%. Інакше б відразу зняли номери і посадили б за кермо якогось бомжа
Пасажир Показати IP 20 Січня 2022 11:52
Винна особа встановлена, це - СТОВП !!!!