USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Начальника відділу Нацполіції на Волині затримали на хабарі у $3000

22 Лютого 2020 10:17
На Волині затримали начальника відділу Головного управління Національної поліції в області, який одержав 3 000 доларів США неправомірної вигоди.

Про це інформує прокуратура Волині.

До Волинського управління ДВБ НПУ надійшло звернення заявника про те, що посадовець ГУНП у Волинській області вимагає з нього гроші.

Чоловік мав віддати 6 тисяч доларів США начальникові одного з відділів слідчого підрозділу за закриття кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння громадянином транспортним засобом марки «Volkswagen Passat».

Крім цього, він нібито обіцяв не вилучати автомобіль.

Як з’ясувалось згодом, громадянин придбав цю автівку законно, однак, продавець магазину заявив, що він її викрав.

Таким чином гроші за закриття провадження посадовець поліції вимагав у невинної особи, це обурило чоловіка і він звернувся із відповідною заявою.

На передачі першої частини від названої суми хабаря – 3 тисячі доларів – 36-річного майора поліції затримали бійці відділу швидкого реагування ДВБ НПУ, працівники Волинського УДВБ, ДБР та прокуратури.
Наразі дії поліцейського кваліфікували за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане із вимаганням).

Прокурори готують повідомлення про підозру, а також клопотання до суду про обрання правоохоронцю міри запобіжного заходу.

Клопотатимуть і про відсторонення його від посади.

Довідково: санкція ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскацією майна.
Викриття начальника відділу ГУ НП в області під час одержання ним неправомірної вигоди – результат спільної роботи прокуратур Волинської та Львівської областей, слідчих Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, та оперативних працівників Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Лютого 2020 10:28
Для чого це писати. Скільки вже було схожих випадків, хоч одного з тих хабарників посадили. Ворон ворону око не виклює.
директор школи Показати IP 22 Лютого 2020 10:36
п..рас!!
Просто Показати IP 22 Лютого 2020 10:53
Продавець якого магазину? Це хто такий умнік по продажах?
Юра Показати IP 22 Лютого 2020 11:02
Клок
факт Показати IP 22 Лютого 2020 11:33
Для чого писати цю галіматню,коли не пишите прізвища,ім"я,з якого району,чи міста.Це не є стаття,а співучасть журналіста разом з поліцейським в корупції.
Правда Показати IP 22 Лютого 2020 13:16
Та його давно пора взяти була, один із найнепорядніших міліціонерів . Самі менти його ненавиділи, не ділився, навіть в командировки на бензин не складався думаю якщо Клок прочитає то зрозуміє )))
Єгор Показати IP 22 Лютого 2020 13:32
Я не думаю, що в Луцьку та на Волині є багато чесних поліцейскіх. Білшість із них вимагають та беруть хабарі.
З дуба впав до Єгор Показати IP 22 Лютого 2020 14:54
Ви що шановний, уряд заявив що корупція в Україні подолана. Проспіться і ліки випийте.
124 Показати IP 22 Лютого 2020 14:47
Піде на підвищення.
Все Бачущий Показати IP 22 Лютого 2020 14:51
Втратив Юра пильність бо вжа цілий тиждень в-бешники на чолі з "гор..ем" зброю у чергівці отримували - когось готувплись прийняти. все управління знало а він не "знав". на все воля Божа!. тепер подивимось як буде викручуватись....
дирявий ГОРОСЬ до Все Бачущий Показати IP 25 Лютого 2020 00:36
да, підсунув Горось зечару судимого за вбивство "Льопу" (Деркача Льошу). шоб грошики підсунув. але чуствується шо буде Горось із ЛьоПою в сусідніх камерах сидіти
Народна прокуратура Показати IP 22 Лютого 2020 15:41
Я такої статистики не маю, але вже не раз читав на сайтах новин оголошення про набір до поліції. Піди і власним прикладом докажи, як треба працювати, бо вже багато бажаючих було люструвати, екзаменувати, перебувати в різних наглядових радах, бути активістом і т.д Працювати лиш немає кому. Дореформувались, що не здатні розкрити не тільки складін замовні вбивства й економічні афери, але й звичайні квартирні крадіжки. Де "видатні фахівці" Павло Данильчук, Богдан Климчук, Марія Доманска, ірина Мусій? Відповідальність за безлад у державі несуть особисто й вони також!!! Що путнього вони зробили для країни після Майдану?
11 Показати IP 22 Лютого 2020 15:48
Теж доці на тайоту збирає
777 Показати IP 22 Лютого 2020 18:39
От халепа неймовіна!))) І що тепер Шпига у відставку подасть?
Реальність Показати IP 22 Лютого 2020 22:19
Жадність фраєра погубила.От якби (лизав ж*пу) та ділився як його колега з економічного відділу з керівництвом з внутрішньою безпекою,прокуратурою,та іншими, то такого цирку небуло.
Alex Показати IP 23 Лютого 2020 00:48
Для чого та мова, роздули з моськи слона. Якщо дійсно так як написано, то це просто шахрайство (статяи190 кримінального кодексу). Незнаю, чи прокуратура, скоріше журналісти бульку надувають.
Серж Показати IP 23 Лютого 2020 04:08
Подасть, але не у відставку а у відпустку. Заднім числом.
Шрек Показати IP 23 Лютого 2020 17:23
Немає чого дивуватися, фактично вся правоохоронна система побудована як бізнес структура. Знайти, обставити зі всіх сторін та отримати відкуп,а на елементарному зробити показник для звітності роботи. Знаючи все це, інші не сильно дбають про дотримання законодавчих правил, простіше і дешевше дати відкуп. Тому, замкнуте коло
Міхо Показати IP 23 Лютого 2020 20:45
А Хомюка Сергія Петрович а слабо???
Небайдужий Показати IP 24 Лютого 2020 17:11
А Хомюка коли?
Небайдужий Показати IP 24 Лютого 2020 17:14
А Хомюка коли? А то Володимир Волинський замахався будинок будувати... ВБ ви на що диветесь чи вас засліпило, чи кормить вас????