USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Наш ворог тут»: в Ірані поновилися протести через катастрофу українського літака

12 Січня 2020 16:29
В Ірані у неділю, 12 січня, поновилися протести людей, які вимагають владу піти у відставку після того, як іранські військові визнали, що випадково збили український літак 8 січня.

Про нові протести в Тегерані пише Громадське з посиланням на Reuters.

«Вони брешуть, що наш ворог — це Америка, наш ворог прямо тут», — скандували десятки протестувальників біля університету в Тегерані.
Десятки демонстрантів вийшли на вулиці і в інших містах Ірану.
11 січня у столиці Ірану Тегерані люди вийшли на акції протестів біля трьох університетів, щоб вшанувати пам'ять загиблих в авіакатастрофі українського літака Boeing 737. Окрім столиці Ірану, протести відбулися також на півдні країни в місті Ширазі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «БОЇНГ» МАУ ПУСТИЛИ РАКЕТУ, БО НЕ МОГЛИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З КОМАНДУВАННЯМ. КОМАНДИР ЗІЗНАВСЯ В БАЖАННІ ПОМЕРТИ

Згодом в Тегерані силовики розігнали протестувальників, застосувавши сльозогінний газ.


Також під час мітингу в столиці затримали посла Великої Британії Роба Макейра через нібито «підбурювання до протестів».

Водночас президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підтримав протести у столиці Ірану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Скоро Показати IP 12 Січня 2020 17:13
Ще однією колонією США стане більше....
" до Скоро Показати IP 12 Січня 2020 18:22
А як расєйською буде то ти вже заживеш!
скептик до " Показати IP 12 Січня 2020 18:53
а йому літр водкі + хвост сельодкі за щастя
скептик до Скоро Показати IP 12 Січня 2020 18:52
щось я не чув, щоб на Гавайях жалілись на хренове життя, а от на Дайляні жаліються
скептик Показати IP 12 Січня 2020 17:53
путінососи і америкофоби !!!!!! агов !!!!!! щось вас не чути !!!!!!
Анонім до скептик Показати IP 12 Січня 2020 22:01
Колгоспний АНАЛітик в тебе знову істерика?
скептик до Анонім Показати IP 13 Січня 2020 15:41
ні, це у тебе істерика
Скоро Показати IP 13 Січня 2020 08:49
Зрозумів, що спілкуюся із "щирими" українцями, які , коли маєш власну думку, яка не відповідає вкоріненому стереотипу, відразу ж оголошують тебе ворогом. Ні, хлопці,яі не прихильник Росії. На мою думку, це дуже багата і перспективна земля, яку населяє народ, щи віками перебував в рабстві, і якого Бог "нагородив" недоумком-президентом. І порядку там не буде ще довго. До речі, як і в Україні. Але я категоричний противник "демократії під крилами бомбовозів". Зараз 21 століття, і вбивства із-за рогу, бамбардування чужої території, зеленіі чоловічки - не метод вирішення питань. Кожна країна має право на самовизначення, недоторканість, і давайте будемо їх поважати. незважаючи на те, чи це Україна, чи це Сомалі, чи Іран. Кожен народ сам обирає собі владу. І сам її міняє. Якось так, шановні "щирі" українці. І навчіться поважати чужу думку.
скептик до Скоро Показати IP 13 Січня 2020 15:46
всім диктаторам подобаються наївні люди. ними дуже легко маніпулювати. ви оце всерьйоз думаєте, що в сомалі, ірані і т.д. владу обирає народ ?