USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Новий перевізник випустив на маршрут у Луцьку сучасні автобуси. Фото

18 Жовтня 2021 20:04
Сьогодні у Луцьку на один з маршрутів виїхали сучасні автобуси Van Hool A330.

Про це повідомили на сторінці Громадський транспорт Луцька у Фейсбуці.

«Перший день роботи двох автобусів Van Hool New A330 в Луцьку. Автобуси працюють на маршруті № 30 і з'єднують село Богушівка з обласним центром. Всього в перевізника «Премім-Сервіс» є 9 таких красенів, решта виїдуть, коли маршрут продовжать до села Підгайці», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляли, автобуси мають систему кондиціонування та доступні для людей з інвалідністю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
111 Показати IP 18 Жовтня 2021 21:11
Є чим пишатись. Тим "красеням" по 10 років.
і шо? до 111 Показати IP 18 Жовтня 2021 23:58
а богданам/еталонам ще більше!
222 до 111 Показати IP 19 Жовтня 2021 08:39
Вже 15 років.
Juras' Показати IP 18 Жовтня 2021 21:41
Конкурентам потрібно було відчувати цей Подих в спину. Кромберг на РС.....конкуренція, а не девічі сльози
Kolyan Показати IP 18 Жовтня 2021 23:16
Дизельного барахла навезли. Шило на мило, через трохи будуть коптити, якщо вже не коптять… Чому не на газу?
Анонім до Kolyan Показати IP 19 Жовтня 2021 11:35
По-перше газ різко подорожчав. По-друге, що знайшли, те і купили.
Баба Голя з Забороля Показати IP 18 Жовтня 2021 23:36
То як старій бабі негвацяти варги "Максфактором", але вона від того молодшою не стане ! На тобі, небоже, шо мені не гоже !
Прокурор Показати IP 19 Жовтня 2021 01:13
По 17 років, якщо точніше.. І таких вже не виробляють.
Хаха Показати IP 19 Жовтня 2021 04:08
Хай розкаже пан перевізник, чому він на Кромберзі не працює. Всім цікаво!
Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2021 04:33
Гарні автобуси!!! Вчора їздили пусті по місту, нажаль. А от Голєвої зламки 1,2 биток , людей тьма...Місць не вистачає... 1 маршрут - то взагалі пекло. Автобус на 10 місць обдертий, обшарпаний, завжди битком людей Та заставте ту Голєву купити норм автобуси...такі грати їздять.
Пасажир Показати IP 19 Жовтня 2021 11:50
Поки будемо давати готівку водію то такий сервіс і матимемо!!! При оплаті готівкою водію кошти не обліковуються, неможливо визначити пасажиропотік, прибутки і витрати. !!! Перевізник порушує умови договору, ніхто нікого не штрафує. Контролери якщо ходять то без користі, я навіть не розумію що вони перевіряють, таке враження що просто наявність пасажирів і водія в транспорті!!!
ЗнайЮ Показати IP 19 Жовтня 2021 15:35
Я тепер навмисно буду чекати по годині і не буду сідати на 251, тільки заради того щоб прокататися на цьому красені. А якщо серйозно то мені чомусь ці автобуси нагадують Шибені у лізинг Богдани, вже нам більше десяти років тому розказували про користь великих автобусів.
Ага Показати IP 19 Жовтня 2021 16:13
Дизелі заїхали, а красені на газу поперли на Одесу. Питання- навіщо такий обмін?