USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Новий ринок у Луцьку готовий прийняти ще понад тисячу підприємців

11 Лютого 2020 07:00
Ажіотаж довкола перенесення Старого ринку на Новий у Луцьку не стихає, а, навпаки, набирає обертів. Утім, доки луцькі підприємці заважають муніципалам проводити демонтаж кіосків та навідріз відмовляються переїжджати, торговими площами на Новому ринку активно цікавляться підприємці з Луцького, Горохівського та інших районів області.

«Торговими площами цікавляться навіть підприємці з Любешівського району. Мало того, вже укладають угоди», – розповів один зі співвласників Нового ринку Любомир Пахолко.

З його слів, наразі ринок наповнено десь на 15%, а можна прийняти ще не менш як тисячу підприємців.

Щодо облагородження території, до якої в людей було дуже багато претензій, Пахолко зауважив: «Якщо ви були в нас місяць тому, то прийдіть подивіться зараз. Ви ринку не впізнаєте! Працюємо шаленими темпами і вдень, і вночі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатолій Показати IP 11 Лютого 2020 07:43
Відколи це Новий ринок перемістився на територію Луцька? Для чого цей обман, де він територіально розташований?
Укрпошта Показати IP 11 Лютого 2020 08:02
Так чого обіцяні маршрути не поїхали?
Анонім до Укрпошта Показати IP 11 Лютого 2020 11:04
Так чого базарники досі не переїхали?
Шолом Македонського Показати IP 11 Лютого 2020 09:00
Базарники Старого ринку, одумайтесь поки не пізно! Беріть місця займайте і перевозьте майно. А ту скотобазу під снос і засадити деревами до самого замку! А вони гімн взялися співають під забором патрійоти крепкі
Андрій до Шолом Македонського Показати IP 16 Лютого 2020 10:37
Що на місці двох знесенних ринкі на Львівській, жд. вокзал ,дерева? Чому в Україні зменшення платників податків ? Це все приводить до (дири) в бюджеті покривається позиками ,які будуть віддавати твої внукі.
Галя Показати IP 11 Лютого 2020 11:36
У мого роботодавця 3 контейнери і 3 офіційно оформлених продавців. На новому ринку викуплений 1 контейнер. Усіх продавців звільнили аргументуючи відсутністю коштів на оплату податків, обіцяюючи можливо через пів року при нормальному функціонуванні нового ринку когось узяти на роботу. Я розлучена, маю 2 неповнолітніх дітей. Де узяти кошти поки не влаштуюсь на іншу роботу, чим заплатити комунальні.
Луцьк до Галя Показати IP 11 Лютого 2020 13:10
На Вашавці і не лише там ,підприємці шукають продавців.Роботу знайти не проблема,проблема з адекватними працівниками.
123 Показати IP 11 Лютого 2020 13:33
не вихваляйте пусте місце. на ваш ринок будуть їздити хіба що з ГПЗ сахарні і ближні села. дохід ринку буде чуть більше нуля.
Андрій Показати IP 16 Лютого 2020 10:24
Новий ринок , створений як стоянка і торговельний центр.Після зачистки ринків Луцька і перенесення , в любий час суд визнає незаконність металевих конституцій .