USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Олександр Пирожик подав у відставку

26 Липня 2019 12:19
Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик подав у відставку і озвучив відповідну заяву.

Про це йшлося 26 липня під час засідання позачергової 24-ї сесії Волинської обласної ради.

Після обрання шляхом таємного голосування головою облради Ірини Вахович, слово взяв Олександр Пирожик, який наголосив, що сьогодні дійсно особливий день.

«Я сьогодні подаю у відставку», – зазначив він.

Як зазначив Пирожик, він впевнений, що нова очільниця облради повинна сама обрати своїх заступників.

Відповідний проєкт рішення підтримали депутати.
«Я всім дякую за розуміння, за підтримку, я нікуди не діваюся, залишаюся депутатом і всі свої досвід та вміння застосую для служіння волинській громаді», – наголосив Олександр Пирожик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Всезнайко Показати IP 26 Липня 2019 12:59
Слава Богу!
??? до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2019 17:07
За Божими канонами -інтернет ГРІХ,- набожний ти наш!
Реаліст Показати IP 26 Липня 2019 13:43
Нарешті....
Банк Показати IP 26 Липня 2019 14:05
Пирожик! Коли 1 млн. грн. боргів перед банком погасиш? Голий/босий, все майно на когось. Тільки з з/п здираємо по пару гривень
123 Показати IP 26 Липня 2019 14:08
Напевне в Польщу поїде на яблука...
Активіст Показати IP 26 Липня 2019 16:36
А він думав всі заплачуть і будуть просити залишитись.
Хлопець з полонини Показати IP 28 Липня 2019 13:11
Пирожик усе життя комусь винен гроші. Він без цього не може, як дурень без пізділєй. А що буде робити далі, якщо нічого не вміє робити? Прославляти "свободу", упа, криївку в Вовчаку? Про дідових бджіл щось писати? Писака він наш...