Пекарі підвищили ціну на хліб через лінощі
У Волинському відділенні Антимонопольного комітету України 11 червня представники влади викликали «на килим» керівників хлібопекарних підприємств області - розглядали поведінку монополістів та спроби підвищення цін на хліб масових сортів.
Про це інформує прес-служба облвідділення АМКУ.
Адмінколегія вирішила, що об’єктивних причин для збільшення цін на хліб немає. Надані раніше рекомендації всі хлібозаводи виконали – ціни не підвищили.
Проте ВАТ «Хліб» із 10 червня підняло ціну на хліб масових сортів «Луцький» і «Січовий», нібито через відсутність «дешевого» борошна від ДП «Луцький КХП №2».
Як зазначив голова відділення Віктор Гупало, якщо є перебої з поставкою борошна з ДП «Луцький КХП №2», це не означає, що потрібно купувати борошно лише в комерційних структурах.
«Є ще борошно Державного резервного фонду, Аграрного фонду та на інших підприємствах. Треба шукати, а не приречено підвищувати ціни», - обурюється голова.
Антимонопольники попередили пекарів, що при спробі спекулювати ситуацією до підприємств-монополістів будуть застосовані максимальні штрафні санкції, які передбачені законодавством про захист економічної конкуренції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує прес-служба облвідділення АМКУ.
Адмінколегія вирішила, що об’єктивних причин для збільшення цін на хліб немає. Надані раніше рекомендації всі хлібозаводи виконали – ціни не підвищили.
Проте ВАТ «Хліб» із 10 червня підняло ціну на хліб масових сортів «Луцький» і «Січовий», нібито через відсутність «дешевого» борошна від ДП «Луцький КХП №2».
Як зазначив голова відділення Віктор Гупало, якщо є перебої з поставкою борошна з ДП «Луцький КХП №2», це не означає, що потрібно купувати борошно лише в комерційних структурах.
«Є ще борошно Державного резервного фонду, Аграрного фонду та на інших підприємствах. Треба шукати, а не приречено підвищувати ціни», - обурюється голова.
Антимонопольники попередили пекарів, що при спробі спекулювати ситуацією до підприємств-монополістів будуть застосовані максимальні штрафні санкції, які передбачені законодавством про захист економічної конкуренції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.