Переселенці з Мелітополя облаштувалися на Волині в старій хаті, яка сім років стояла пусткою
Дві сім’ї з Мелітополя оселилися у волинському селі Чорний Ліс Торчинської громади Луцького району.
Одна родина переїхала в будинок родичів, а друга перебралася у хату, в якій уже сім років ніхто не жив. Стару хатину привели до ладу, а невеличкий город, що поряд, уже засіяли, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Наше місто окупували російські військові, тому нам довелося тікати, аби врятуватися. Ні роботи, ні можливості прогодувати сім’ю в нас не було, тому ми були змушені покинути наше місто та переїхати сюди, на Волинь», – каже переселенець Віктор Науменко.
Разом із ним з Мелітополя виїхали його дружина та двійко дітей. Родина приїхала не на власному транспорті: в одному автомобілі місто покидали сім людей. Звісно, взяли з собою обмаль речей.
Читати ще: Зібралися за 10 хвилин, бо до села заходили росіяни. Переселенка з Миколаївщини з рідними виїхала до Луцька
Вікторія Науменко додає, що жити в Чорному Лісі тяжко, бо немає звичних міських умов, до того ж, поряд ніхто не мешкає.
«Дітям також тяжко, тому що немає з ким спілкуватися, гуляти… Зате нам тут спокійно», – наголошує вона.Читати ще: У волинському селі мешкають усього дві сім’ї
Її донька Олена – студентка. Зараз обирає виш, де буде продовжувати навчання. Син Дмитро сумує за рідною домівкою. «Мені тут погано, тому що це не наш дім… Тут є тільки двоє друзів», – зазначає він.
Переселенці засадили город біля будинку. Планують зібрати врожай. Дві кімнати в хатині привели до ладу. Власники будинку допомогли їм із меблями. Однак зимувати тут сім’я боїться через безлюддя та старе пічне опалення. Тому Науменки планують переїхати туди, де донька продовжуватиме навчання.
«Донька навчалася в Мелітополі, вона вже закінчила перший курс за спеціальністю «Комп’ютерний оператор і бухгалтерія». За цією спеціальністю може перевестися на навчання або в Дніпро, або у Львів», – зауважує Вікторія Науменко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Одна родина переїхала в будинок родичів, а друга перебралася у хату, в якій уже сім років ніхто не жив. Стару хатину привели до ладу, а невеличкий город, що поряд, уже засіяли, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Наше місто окупували російські військові, тому нам довелося тікати, аби врятуватися. Ні роботи, ні можливості прогодувати сім’ю в нас не було, тому ми були змушені покинути наше місто та переїхати сюди, на Волинь», – каже переселенець Віктор Науменко.
Разом із ним з Мелітополя виїхали його дружина та двійко дітей. Родина приїхала не на власному транспорті: в одному автомобілі місто покидали сім людей. Звісно, взяли з собою обмаль речей.
Читати ще: Зібралися за 10 хвилин, бо до села заходили росіяни. Переселенка з Миколаївщини з рідними виїхала до Луцька
Вікторія Науменко додає, що жити в Чорному Лісі тяжко, бо немає звичних міських умов, до того ж, поряд ніхто не мешкає.
«Дітям також тяжко, тому що немає з ким спілкуватися, гуляти… Зате нам тут спокійно», – наголошує вона.Читати ще: У волинському селі мешкають усього дві сім’ї
Її донька Олена – студентка. Зараз обирає виш, де буде продовжувати навчання. Син Дмитро сумує за рідною домівкою. «Мені тут погано, тому що це не наш дім… Тут є тільки двоє друзів», – зазначає він.
Переселенці засадили город біля будинку. Планують зібрати врожай. Дві кімнати в хатині привели до ладу. Власники будинку допомогли їм із меблями. Однак зимувати тут сім’я боїться через безлюддя та старе пічне опалення. Тому Науменки планують переїхати туди, де донька продовжуватиме навчання.
«Донька навчалася в Мелітополі, вона вже закінчила перший курс за спеціальністю «Комп’ютерний оператор і бухгалтерія». За цією спеціальністю може перевестися на навчання або в Дніпро, або у Львів», – зауважує Вікторія Науменко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.