USD 39.45 39.78
  • USD 39.45 39.78
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Побачив у магазині та переслідував: повідомили деталі випадку зґвалтування в Луцьку

21 Вересня 2020 11:00
Зловмисник переслідував 20-річну дівчину, яку перед цим побачив у нічному магазині на вулиці Відродження в Луцьку.

Про це йшлося під час брифінгу біля ГУНП 21 вересня.

Керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко розповів, що близько другої години ночі 19 вересня поліції надійшло повідомлення про зґвалтування.

«Було встановлено по виїзду на місце пригоди, що в парку на вулиці Відродження близько першої години ночі молода дівчина поверталася з роботи звичним для себе маршрутом, яким часто користується, – йшла через парк повз міську лікарню. Ззаду на неї напав невідомий чоловік, завдав тілесних ушкоджень, почав душити та скоїв зґвалтування», – сказав Юрій Крошко.
На місце відразу виїхали працівники карного розшуку області та місцевої поліції, які за кілька годин встановили прикмети злочинця (одяг, ріст, зовнішній вигляд, приблизний вік).
Удень 19 вересня вже встановили особу зловмисника – це 25-річний лучанин, раніше судимий за крадіжки, розбої, пограбування. Згодом його вдалося затримати та оголосити про підозру. Сьогодні, 21 вересня, суд обере йому міру запобіжного заходу.
«Йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі», – повідомив Юрій Крошко.

Та додав, що зловмисник міг побачити дівчину в нічному магазині на проспекті Молоді, звідки почав її переслідувати.

Постраждала зараз перебуває вдома.

Також Юрій Крошко наголосив, що жертвами зґвалтування стають і старші жінки. Він акцентував, що у пізні години не варто йти пішки, доцільніше скористатися таксі. Окрім того, для маршруту потрібно вибирати освітлені ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
777 Показати IP 21 Вересня 2020 11:19
На такси? А денег им кто даст на такси? Сам главный полициянт.раз умный такой? Может вы вместо того.чтоб кофеи на заправках по ночам распивать будете парки патрулировать или сами этих женщин по домам развозить.
Анонім до 777 Показати IP 21 Вересня 2020 15:41
Інфраструктура це не лише освітлення. Це камери ка кожному боці плюс освтлення. Проїжджа дорога стала вбивцею. Ніц не видно.
Вітольд Показати IP 21 Вересня 2020 11:43
Підтримую 777. ХТО ОСВіТИТЬ ПАРКИ?? І чому досі вони не освітлені???? Як дійде, що жінок почнуть гвалтувати по другому кругу, то вже вони і в ментуру не звертатимуться, тільки носитимуть ножі й стволи... вбиватимуть усіляких нічних диваків (за гріх і без гріха) і вже самі строки мотатимуть. Або це взагалі нормою стане,- мовляв, "іду-но до парку 900-річчя, бо шось давно мене ніякий чоловік не ґвалтував..."
))) Показати IP 21 Вересня 2020 11:51
3 рочки всього за згвалтування і то якщо зловлять?? Бляха, шкурка вартує вичинки, можна йти на полювання
Євген до ))) Показати IP 21 Вересня 2020 12:58
Йди,йди)Потім хлопці на зоні за 3 роки тобі розкажуть багато чого )
лучанин Показати IP 21 Вересня 2020 11:52
не мішалоб позабирати авто і ходити по закуткам пішкадралом на територии шкіл зайти погонити шваль різну а то з авто нічого не видно
Анонім Показати IP 21 Вересня 2020 11:54
Каструвати. Самим жорстоким способом. Тоді інші добре подумають
111 Показати IP 21 Вересня 2020 12:45
жіночки, ще й таксистів треба боятися - чергувала довго на виборах, викликала таксі, думала, не доїду жива, морда уголовника конкретна, весь час чогось оглядається, я на задньому сидінні була, то все в зеркало поглядав на мене, але слава Богу, довіз ще й фарами посвітив поки в під'їзд зайшла, бо темно було.
Волинь Показати IP 21 Вересня 2020 14:09
Навіщо лице приховали такіх виродків треба на всю україну показувати а не маскувати
Я Показати IP 21 Вересня 2020 14:40
Зламав дівчині життя і за це 3 роки?? Таким виродкам треба клеймо на всю морду ставити, щоб до кінця їх нікчемного життя від них усі "шарахалися".
Тато Васі Показати IP 21 Вересня 2020 14:49
А поліція яким зеррм займається,а муніципали,а грьобана варта порядку.
1819 Показати IP 21 Вересня 2020 14:56
Сподіваюсь ж*пу йому на зоні розвальцують добре!
Народна прокуратура Показати IP 21 Вересня 2020 15:11
До Вітольд. Перш ніж писати маячню, пройдіться вночі парком 900-річчя Луцька. Центральні алеї освітлені, хоч у шахи грай. А ось чому патрульні перетворились на ДАІ і контролюють лише автомобілістів, питання величезне. Напевне, автомобілісти багатші, а від звичайного бидла-хуліганів в парку можна і люлей відгребти.
111 Показати IP 21 Вересня 2020 15:51
я давно купив собі і тружині газовий балончик терен-4, ціна питання 70грн, але у окремих випадках може допомогти. усім раджу.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2020 01:01
Ну очевидно реформа поліції приносить свої плоди. Замість дорогих тачок для цих селфі клоунів поліцейських , могли б наняти в два рази більше поліцейських. Я звичайно не знаю але років так 10 назад коли я школярем вечором закаулками повертався додому районі сорокового ходив патруль із 6 озброєних калашами спецназівців . І часто були такі патрулі. Вот би вони в парку зустріли такого маньяка. Чому не має патрулів більше? Всі зловмисники зникли?
Лучанка Показати IP 22 Вересня 2020 15:16
На Схід варто відправити. Нехай там покаже який "херой"......,а не молоді дівчата мають воювати .
Лучанка Показати IP 22 Вересня 2020 15:36
Жесть, а чого лице закрили? Таких треба знати в лице, а, може, це якийсь знайомий, друг, хлопець чи працівник.