USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Поліцейські першочергово звертатимуть увагу на автівки з «єврономерами»

12 Березня 2018 09:58
До 30 квітня у поліції триватиме місячник посиленої уваги до водіїв авто з іноземними держномерами.

Про це йдеться у дорученні ст. лейтенанта Білошицького – начальника відділу моніторингу патрульної поліції, – передає svoboda.fm.

Одним з пунктів є «звертати увагу на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують, з метою перевірки їх на причетність до скоєння ними правопорушень».

Як неодноразово повідомлялося, під час аварії за участю авто на єврономерах винуватці часто залишаються бз покарання - якщо водій на єврономерах вчинить ДТП і втече, його знайти практично неможливо.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОЖНА П'ЯТА АВАРІЯ НА ВОЛИНІ БУЛА ЗА УЧАСТЮ «ЄВРОБЛЯХ», - ПОЛІЦІЯ

До слова, видання нагадує, що номерний знак іншої держави не є підставою для зупинки автомобіля, та наводить Правила зупинки автомобіля прописані в стаття 34 закону «Про національну поліції». Підстави, які дозволяють зупиняти, такі:

Порушення правил дорожнього руху. Немає номерного знака, або він закріплений у недозволеному місці. Також поліцейський має право вас зупинити, якщо ваші номери заляпані брудом і цифри на них не видно. Якщо є ознаки того, що ваш автомобіль несправний. Якщо є підозра, що ви, ваша машина, або пасажири, маєте відношення до дорожньо-транспортної пригоди, або інших порушень закону. Якщо автомобіль знаходиться в розшуку. Якщо є необхідність опитати водія чи пасажирів, які можуть бути свідком аварії. Якщо вантаж на вашому автомобілі закріплений неналежним чином. Якщо ви встановили на автомобіль світлові або звукові сигнали, які заборонені законом. Поліцейський також має право зупинити автомобіль і попросити водія про допомогу або для дачі показів свідків. Перше що ви повинні знати – поліцейський зобов’язаний назвати законну причину, через яку він зупинив ваш автомобіль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Я Показати IP 12 Березня 2018 10:40
НА-РЕ-ШТІ...........
ігор луцький Показати IP 12 Березня 2018 10:45
Ти бач який грамотний знайшовся.Конституцію згадав,статті закона знає.Страшний лейтенант сказав і крапка!
Я Показати IP 12 Березня 2018 11:18
Я собі купив машину за кордоном і розмитнив за зниженим тарифом. Розмитнення всього 950 У.О. Це багато? Ні, треба корчів понавозити і "чхати" на їх технічний стан.
РОман до Я Показати IP 12 Березня 2018 11:57
І яку ти машину купив?
dsfdsfsdfsd до РОман Показати IP 12 Березня 2018 13:24
Судя по темі, якусь 2015 року випуску за 15 000. Так би любий зміг як би мав вільними такі гроші.
уважний до dsfdsfsdfsd Показати IP 12 Березня 2018 14:20
і з 15 тисяч розмитнення 950у.о.?) очнись, коментатор. це машина до 3000у.о., тобто в купі з розмитенням вийшла не дорожче твого бляха. ПС: "вільними 15000", тобто ти вкладені десь маєш гроші?)) шо ти городиш, в тебе ні вільних, ні вкладених нема, ти тільки халяви чекаєш від держави
fsdfsdfdsfsd до уважний Показати IP 12 Березня 2018 15:03
Товаріш, за вкладення і гроші говори за себе, ок?) ЗЫ: Попробуй купити авто за 3000 і розмитнити його за 950$)
левко Показати IP 12 Березня 2018 11:22
Пісець приходить бляхарам!! Нелегальну міграцію тепер стопудово поборють!!
лучанин Показати IP 12 Березня 2018 11:35
О як у автора пукан рвонув.. боїться за свою бляху?))) Може нарешті цих недоводіїв хоч якось присмирять.. Може хоч 2 місяці алкашів на дорогах не буде..
Все законно Показати IP 12 Березня 2018 12:00
На кожний болт своя гайка...
fdsfdsfsdfsd Показати IP 12 Березня 2018 13:30
По суті, нічого не міняється. Як і раніше, зупинити авто вони можуть тільки з-за наявності правопорушення, так і зараз. Я не думаю, що коли поліція бачить порушення, вони на це закривають очі. Перевірка документів хіба що може виявити авто які не проходили вчасно кордон. Хто як і я має справне авто, дотримується правил, їздитимуть як і їздили. Першочергово може означати хіба що зупинку євроавто коли є вибір, зупиняти укр бляху чи євро.
автоантон до fdsfdsfsdfsd Показати IP 12 Березня 2018 14:24
як їздили бухіми, так і будете їздити, маєш на увазі?
dsadasdsadsadas до автоантон Показати IP 12 Березня 2018 15:06
Особисто сам пяним за руль не сідаю. Пяних і на укрбляхах хватає.
Олекса Довбуш Показати IP 12 Березня 2018 13:30
Не маю нічого проти євроблях, але інколи водії даних ТЗ ведуть себе так наче їм всі і все повинні на блюдечці підносити.
автоантон до Олекса Довбуш Показати IP 12 Березня 2018 14:25
інколи?)))
Леонід Показати IP 12 Березня 2018 13:31
В кожної сторони своя правда... Але,кожний погодиться,порядок на дорогах мусить бути. Кожне авто повинно мати прізвище і прописку. Зробити комусь каку і втекти,як зараз це відбувається, а потім шукай вітра в полі- нонсенс.
Волинянин Показати IP 12 Березня 2018 13:31
ЗНОВУ БЛЯХИ !!! ДЕ НОРМАЛЬНЕ РОЗМИТНЕННЯ ??? Якщо гольф 20 років в україні то нормально а якщо із закордону то бляха ?
уважний до Волинянин Показати IP 12 Березня 2018 14:33
якщо завезена по закону - то нормально, якщо без сплати податків - то бляха. погугліть що таке бляха і звідки взялась назва
Петро до уважний Показати IP 7 Травня 2018 07:25
Якщо купив 20 річну машину собі за 3000€ то долбодятел, якщо бляху за 500€, то розумний
Євробидло Показати IP 12 Березня 2018 13:33
Все правильно. В кого все вчасно і правильно офрмлено - немає чого боятися.
бляхер Показати IP 12 Березня 2018 13:55
за пригон машини з польщі я заплатив 500$ баригам. вартіст самої машини 700-800$. я б з великим задоволенням заплатив би ці гроші в державу і їздив би на кур.номерах. я їжджу на бляхах не тому що мені так хочеться, просто іншого виходу нема. чи тому хто їде поряд буде легше від того що я їхатиму на жигулях? проблема не в бляхах, а в державі. нам внушили що авто має бути дорогим. авто має бути доступним для кожної людини! і якщо влада говорить що відмінила мито на євро 5, то хто при ЗП 3200 може дозволити купити собі машину за мінімум 8000$ ? хіба це для народу? і для тих хто скаже що відміна мита буде несправедливою для тих хто все ж таки розмитнив машину. якщо так думати тоді для чого взагалі якісь реформи, зміни?
Вова Показати IP 12 Березня 2018 14:00
Би?ла вистачає і на укр номерах і ДТП з ними теж. І якраз то п'яніі і безшабашні водії частіше на крутих тачках з елітними номерами
уважний до Вова Показати IP 12 Березня 2018 14:29
так як ви кажете було завжди, але з приходом блях все помінялось. водій бляхар самоідентифікує себе кручє/розумніше водія на дорогій машині з елітними номерами) богі дорогі
! до Вова Показати IP 12 Березня 2018 22:07
Що Ви вважаєте елітними номерами?
Пенсіонер до ! Показати IP 7 Травня 2018 09:41
ІІ
ВВ Показати IP 12 Березня 2018 17:31
Не можна прив'язувати психічний стан людини до блях. ми всі індивідуми. Д..біли є скрізь. Харить тема вже тих блях. Напишіть коли вже зменшать розмитнення таких бляхарів, тоді почну збирати на авто)
євробляхи Показати IP 12 Березня 2018 23:22
МИ БУЛИ Є І БУДЕМ.... НАС БАГАТО
ай ем до євробляхи Показати IP 12 Березня 2018 23:36
Троляка , за себе говори, ховаєшся під чужим ніком як собака в будці
Еее до ай ем Показати IP 13 Березня 2018 08:32
вийди на наступний пробiг i скажи свою позицiю, чого ж ти тут димиш? Нiхто нiколи крiм коментарiв тут, не був проти. Тому тролль це ти.
Ростислав Показати IP 8 Квітня 2018 13:30
Шановні, сам їзджу на наших номерах, тепер продаю галанта свого, взяв собі мерса поляка і що з того, то вже потрібно кричати що бляхар???? Та хватить кричати бляхи, якщо рагуль за рулем він буде рагулем чи на укр. Номерах чи на єврономерах, просто державі час подумати про доступність авто людям, а то ціна на ср*ний ланос 10000 $ це нормально?????? Я б купив ланос но більше 3000$ яб за новий не дав...
Володимир Показати IP 9 Квітня 2018 21:38
Їзджу на бляхах , регулярно зупиняють без причин , то їм привиділось що без паска їду ,то що ломпочка ближнього не світить, то просто як вчора побажати веселих свят )))))))) провіряють документи і бажають щасливої дороги.... Якщо їм від цього легше , то будьласка!!!!!
Петро Показати IP 6 Травня 2018 07:02
Чого наші менти понти іздять на новеньких мітсубіші за наші гроші , а нас зневажають що ми на євробляхах чому б всім держслужбовцям і ментам і слугам народу не пересісти на ті ланоси і богдани які вони немов лохам тулять нам?