USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Порошенку оголосили підозру у державній зраді

20 Грудня 2021 15:29
П’ятому президенту України Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді.

Таку заяву під час брифінгу зробив Олександр Турчинов, пише 24 канал.

Колишній секратар Ради національної безпеки та оборони дав 20 грудня терміновий брифінг. Він назвав справу проти Порошенка сфабрикованою.

Як повідомляли, 17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни.

Повістка була пов’язана зі «справою про вугільну держзраду», у якій проходять також голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та ексміністр енергетики Володимир Демчишин, а також вугільний бізнесмен Сергій Кузяра.

Турчинов заявив, що влада нібито знала, що Порошенко має намір виїжджати на зазладегідь заплановані зустрічі з вселенським патріархом та європейськими лідерами. Попри це, у ДБР все одно пішли на вручення йому повістки на черговий допит.

«Після проведення запланованих міжнародних зустрічей та короткої відпустки Порошенко повернеться в Україну», – наголосив колишній секретар РНБО.

У Держбюро розслідувань офіційно підтвердили повідомлення Порошенку про підозру у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій.

Як повідомляється на сайті ДБР, слідчі розслідують кримінальне провадження щодо організації злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України на загальну суму близько 1,5 мільярда гривень.

Зокрема, Порошенко підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
укринець Показати IP 20 Грудня 2021 15:47
чого до**алися до чоловіка яка зрада
Спостерігач Показати IP 20 Грудня 2021 15:59
Я думаю чого турчинов такий радісний?
Оксана Показати IP 20 Грудня 2021 16:04
Кажете втік, боягузи.
123 Показати IP 20 Грудня 2021 16:08
Не п’ятому президенту а п’яному!
007 Показати IP 20 Грудня 2021 16:18
Клав він на вас з прибором . Держ зраду і підозру треба було йому оголосити ще тоді коли він держ переворот , і революцію зробив ( фінансував ) разом з Пашинським , Яцинюком , Турчиновим ітд . Бо прийшов він до влади через Майдан , так як його кум Ющенко . Історія повторюється
Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 16:28
Что-то хотят прикрыть этим пустозвоном. Вон Медведчук дома сидит,тут смогли,черти,а это пустышка.
До 007 Показати IP 20 Грудня 2021 16:37
Зміни нік. Я тебе знаю. Ти 0,07. кому в ім'я поверни
007 до До 007 Показати IP 20 Грудня 2021 17:56
Я не від кого ніколи не ховуюсь 007 це номер мого авто , коли це ми перейшли з вами на ти ? І ваші розміри нікому не цікаві , хоч з комами хоть без , можете показувати , розказувати своїй коханій , чи коханому !
дідо Показати IP 20 Грудня 2021 17:29
у Зеленського істерика...
скептик Показати IP 20 Грудня 2021 17:30
а як же ще не допустити Порошенка до виборів ?
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Грудня 2021 18:37
Не було би державного перевороту в 2014, і Крим був би український, і не існувало б денеерів та еленерів. Не було підстав. І українська мова шанувалася, і віра, і не зникали люди. А корупція у вищих ешелонах влади? Так, була. А що, вона після перевороту зникла?
скептик до ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Грудня 2021 20:11
наївний чоловік. парашка воює за українські землі не одну сотню років
Парасюк Показати IP 21 Грудня 2021 07:13
Хлопці, я вже на Майдані. Вийшов захищати Петра Олексійовича від цих зелених покидьків. А де всі?
Правда Показати IP 21 Грудня 2021 08:02
Чергова відволікалочка невігласів і пройдисвітів,бо вже всім стає нестерпно...Що слідуюче вчудять.