USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Портнов покликав Порошенка у прямий ефір, щоб поговорити про кримінальні справи

10 Жовтня 2019 23:38
Юрист Андрій Портнов запропонував експрезиденту України Петру Порошенку зустрітися у прямому ефірі будь-якого телеканалу.

Про це йдеться у його Телеграм-каналі.

Нагадаємо, раніше Портнов подав декілька заяв у Державне бюро розслідувань щодо можливого скоєння кримінальних злочинів Петром Порошенком.

«Петро Порошенко, викликаю Вас в прямий ефір будь-якого українського телеканалу з будь-якими питаннями.

Поговоримо про Ваші кримінальні справи, офшори, податки, роботу на Росію і таємницю слідства. Розставимо крапки над і в чисельних питаннях. Чекаю вашого рішення», – написав Андрій Портнов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Хтось Показати IP 10 Жовтня 2019 23:52
пояснить, чому у портнова така маніакальна любов до порошенка?
Україна Показати IP 11 Жовтня 2019 00:15
Скільки Портнов не гадив би ми усі знаємо хто Порошенко і що зробив для України, армії, віри...
Комусь Показати IP 11 Жовтня 2019 01:31
Почитай, які суди виграв Портнов у держави, якою рулив порох.
Правильно Показати IP 11 Жовтня 2019 07:10
Шахрая треба виводити на чисту воду.
Ііі Показати IP 11 Жовтня 2019 07:59
Вже в ток шоу про кримінальні справи говорити буде. І СТУДІЯ БУДЕ ВИЗНАЧАТИ ТЕРМІН УВЯЗНЕННЯ... Видатний правник, що тут скажеш ( Г+Г).
Арафат Показати IP 11 Жовтня 2019 09:13
Ще в Луцьку був такий собі осіпов з маніакальною жагою щоб про нього не забували
і до Арафат Показати IP 11 Жовтня 2019 09:53
чомусь цей портнов відсудив 7-8 илн грив в Украіни за моральну шкоду заподіяну йому коханому!
моска львов Показати IP 11 Жовтня 2019 11:38
Портнов тільки вперед !!!