USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Працівники «Пана Курчака» порівнюють себе із рабами

19 Квітня 2015 09:00
Працівники «Пана Курчака» звернулись до журналістів за допомогою. Підписалися вичерпно: раби. Про це інформує «Нововолинськ діловий».

Раби у слуги народу, депутата Верховної Ради Сергія Мартиняка. Так вони себе, гірко усміхаючись, називають. Саме він контролює корпорацію, відому під брендом «Пан Курчак». Торік пан Мартиняк одержав (офіційно) 96 мільйонів гривень доходу. Здебільшого це дивіденди від агробізнесу.

А що заробили раби чи кріпаки у пана? Після важких роздумів: «А що нам за це буде? Звільнять з роботи? Ще більше надурять із оплатою праці?», - вони наважились на відверту публічну розмову. Журналісти приїхали до Локач разом із громадським активістом Андрієм Бадзюнем. Групу чоловіків біля ставка угледіли здалеку - усі як один тверезі й напружені.

Андрій Бадзюнь привітався: «Слава Україні!» Вони відповіли, як годиться, - й непроста розмова про їхні важкі заробітки пішла легко. Усі ці чоловіки (а зібралися працівники з двох бригад, що відловлюють курей на пташниках для промислової переробки) оформлені офіційно на 0,75 ставки. І та ставка, зі слів працівників, десь так 1200 гривень. Іще 1500 гривень їм сплачують як премію.

Отже, працювати вони мають по 6 годин на день. А гарують - по 14-17 годин на добу. І понаднормову роботу їм не оплачують належно - у бухгалтерії «крутять» і «хімічать». Усіх цих робітників допекли печерні умови каторжної праці. Механізації жодної немає. За зміну власноруч перекидають по 100 тонн. Техніку безпеки начальство зухвало ігнорує.

Постійно мокрі спецівки, бруд, тиснява у вагончику для переодягання, обід на брудній підлозі у кутку, хронічне недосипання, відсутність графіку роботи. А ще згадали нецензурні висловлювання від начальства і повне ігнорування потреб та проблем працівників. Золоте правило фірми сформулювала колишня директорка: «Вкласти мінімум - одержати максимум».

Раніше Інформаційне агентство Волинські новини публіковало коментар директора підприємства щодо 17 годинної праці на птахофабриці.

Що ж, пан Мартиняк і його топ-менеджери справді одержують максимум, а простим людям не доплачують. Робітники запевняють, що зарплатня у них має бути у 3-4 рази вищою.

Слово працівникам птахокомплексу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 87
дядя Сєм Показати IP 19 Квітня 2015 09:04
Приватне підприємство, якщо не подобається - до побачення, прийдуть нові люди працювати, безробіття велике!!!
півень до дядя Сєм Показати IP 19 Квітня 2015 09:35
Ваш рабовласник - депутат! Не донбас його обирав, а ви селюки- волиняки! Тіштеся!
Любомль до півень Показати IP 19 Квітня 2015 10:38
цілком згоден. Так само, як селюки обрали Івахіва та Єрємєєва
совість до Любомль Показати IP 19 Квітня 2015 22:44
Скільки вже можна людей мати за дурнів?! все просто - вибори у жовтні, читайте громадо уважно ... Ми приїхали до Локач - разом із громадським активістом Андрієм Бадзюнем... а це з іншого матеріалу Камишнікової ... у нас попереду місцеві вибори. І я вам скажу — з Андрія Бадзюня був би дуже достойний нововолинський міський голова! ... http://ndilo.com.ua/news/andriyi-badzyun-pishov-iz-posady-golovy-rda-sam-duzhe-gidno.html
Дмитро до дядя Сєм Показати IP 19 Квітня 2015 10:01
А що законодавство про охорону праці, трудове та інші не стосуються піприємств, власниками яких є герої 90-х?
працівник до Дмитро Показати IP 20 Квітня 2015 13:00
на підприемстві законодавство заборонено читати та виконувати
Анатоль_ до дядя Сєм Показати IP 19 Квітня 2015 12:24
Пані Наталя Семенівна хоч там на Пані Курчаку не працює, але усьо знає. В неї є собачий притулок у с.Низкиничі, собачкам треба їдло-курячі голови та лапи. Це усе є на Пану Курчаку.
Дід Панас до дядя Сєм Показати IP 19 Квітня 2015 15:20
ето капіталізм дєтка, їжте великими ложками
Микола до дядя Сєм Показати IP 20 Квітня 2015 19:04
Д. Сем ти не правий. Підприємство приватне. Але правила гри установлює держава. Принаймні повинна встановлювати. І повинна контролювати дотримання закону про працю. А на рахунок , за кого голосували того й маєте. 100 відсотків згідний. Мартиняк, Єрємєєв , Івахів це ж всі депутати від Волині. Бачили очі що купували то їжте хоч по-вилазьте.
Ирина до дядя Сєм Показати IP 27 Серпня 2015 08:49
Вот пока мы так будем думать - до тех пор и будем работать как рабы. Я считаю что ребята правы. Работодатели уже давно чувствуют себя слишком фривольно. Работодатель также заинтересован в выполненной работе как и работник в получении зарплаты. Удивляюсь этим коментам, давайте себя больше уважать.
курка Показати IP 19 Квітня 2015 09:07
А ви спитайте як на подібних підприємствах у Європі працюють і не скиглять! Геть наші вже облінились!
ролик до курка Показати IP 19 Квітня 2015 09:46
расскажите, как трудятся в Европе на таких предприятиях. Послушаем.
Ирина до ролик Показати IP 27 Серпня 2015 08:51
Вот Вот....
Patrik до курка Показати IP 19 Квітня 2015 09:51
Порiвнювати "Пан Курчак" з Эвропейськими пiдприэмствами-виробниками курятини - це смiливий, але надзвичайно дешевий пiар... Аналогii там немаэ i близько, в противному разi при наяностi порушень, описаних у цiй статтi, власникiв цих пiдприэмств не оминув би гучний, загальнодоступний громадськостi кримiнал, а у нас поки що це маэ мiсце... Але це поки що...
бройлер до курка Показати IP 19 Квітня 2015 10:02
А ти там була, вивчала досвід, чи догадуєшся.Не треба дурного верзти!
Вован до курка Показати IP 19 Квітня 2015 12:03
Ти особисто працювала? Це Європа над нашим людом так знущається,а свої там в межах закону. А тут сказано за пана, який людей має за рабів у нашій "правовій" державі. козел він, а ти якщо його підтримуєш, тоді точно курка з її мозгами.
Анатоль_ до Вован Показати IP 19 Квітня 2015 12:41
Можна подумати що ти у Европі колись був? По телебаченню певно тільки Европу й бачив!
7755 Показати IP 19 Квітня 2015 09:27
яке підпрємство може бути в мразі яка голосувала за закони 16 січня? і зараз голосує не за українські інтереси! Там компашка потенційних тррупів - мартиняк, єремеєв, івахів. Треба - вони за яника, треба - вони гроші на АТО дають так само як на ДНР і ЛНР бо там теж є їх бізнес ш в Москві вони немало тримають а ФСБ це вам не СБУ небудеш ділитись найдуть де хоч. Але це їх особисті проблеми для майбутнього України вони нахер нетреба так чого чекати подачьок - забрати все і закрити питання. Смішно здорові мужики плачуть що їх дядя мартиняк обіжає а ти шо один з другим незнаєш де автомати продають? Чи будеш гнутись сам все життя за копійки дійсно як раб а головне і дітям своїм таке майбутнє зробиш? ХТО ВИ - УКРАЇНЦІ ЧИ ХОХЛИ? 100 чи 200 чоловік які обложились мусарами буде всю країну імєть 40 млн? Від кого ви допомоги чекаєте? Діти на МАЙДАНІ вмирали щоб показати вам, нагадати що є в житті найбільшою цінністю!! А вам похєр - ТО МОЖЕ ВИ ДІЙСНО РАБИ ???
Люда до 7755 Показати IP 19 Квітня 2015 09:43
Ти явно, тупа курка...напевно в Європу через зад дивився(лася). Про що ти говориш? Якщо там умови праці гірші, то оплата краща, але гірших ніж у нас немає ніде.Можливо в "рашці", там не була і не знаю. І то не Європа, а СССРань точніше те, що від неї лишилося.
вумник до 7755 Показати IP 19 Квітня 2015 10:10
Стара і заїзджена платівка!:) Більшість положень тих законів прописані у багатьох Європейських та інших цівілізованих країн! Досить вже людям локшину вішати! А сам знаєш про ті закони і що там прописано?:)))
НЕ знаю до 7755 Показати IP 19 Квітня 2015 17:28
як ще під Вашим коментарем більше "+" ніж "-". Бо на ВН як правило сидять завжди якісь "вумні" і мінусують. За таку радикальну і правильну думку Вас не замінусували- Вам повезло.То якесь диво.
Вацык Показати IP 19 Квітня 2015 09:27
Это. вам не СССР,где на заводах, две недели в домино играли,а потом план гнали. И регулярно получали по 250-350 руб. И каждый год 24 дня отпуск.
дідо до Вацык Показати IP 19 Квітня 2015 09:30
Не бреши. В совку середня зарплата була 120 крб. а нормальні чоботи 150 крб. Всі були бідними, тільки компартійні чинуші сиділи на жирних пайках.
Анонім до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 11:15
В 1980 году средняя зарплата 155 рублей, т.е. тонна картошки, пол тонны хлеба либо крупы или 70 кг мяса.
Петро до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 14:49
Що ти брешеш,аноніме? Кому ти втираеш совкову ідейку? Рабам в совку на заводах і по 200,і по 250 рублів платили. А що за ті гроші можна було купити? Дефіцит в усьому. Масло-ранком з дітьми малими в чергу,один раз на тиждень,по 200 гр. в руки; меблі- через блат, телевізор- 600-800,в чергу,і тільки в борг(розстрочка) і купу документів з роботи,якщо директор ще змилостивиться підписати ті документи,замість м'яса на прилавках магазинів маслаки валялись, тільки на базарі,якщо потрапиш,за ковбасою до Киева іздили. Кому ти горбатого ліпиш?А за анекдот міг в каталажку потрапити. Блудослове. А те що народ дае себе грабувати пройдисвітам,так народ і винен. Кого обираете,до кого наймаетесь на роботу,за яких умов,гарантіі,законодавство іт.п. не треба бути дурнями і невігласами.
життя до Вацык Показати IP 19 Квітня 2015 10:04
Чим ти хвалишся? Іди іграй свайо даміно!
дідо Показати IP 19 Квітня 2015 09:32
Нахабні працівники лізуть у чужу кишеню. Не подобається робота, то в нас вільна країна. Нехай шукають собі краще місце.
Анатоль_ до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 12:43
То ж й ми з Наталкою Семенівною тобі теж саме і талдичимо!
КУРИ Показати IP 19 Квітня 2015 09:33
А ви ще раз цього гопніка - вашого "хазяїна" до парламенту оберіть! Слабо?
висновок до КУРИ Показати IP 19 Квітня 2015 10:12
Купка проплачених працівників-нероб!!! Якби так все було, то всі б працівники вийшли на страйк, а так... ну все зрозуміло :)
півень до КУРИ Показати IP 19 Квітня 2015 10:19
Мартишкін (Обез'яненко) Його працівники повинні заздрити кріпакам 19 століття. Але гречкою (грошима, великими грошима, мнячами в школи і прогрейдерованими дорогами(раз на указ)) те створіння промикалося в Київ і протирає штани у ВР. Але 17 рік не за горами!
церковна миша Показати IP 19 Квітня 2015 09:48
Як це додаткові години роботи не оплачуються? В статті ж написано, що зарплата у них 1200 грн., а премія 1500. Де таке може бути, що премія більша окладу? Працівникам доплачують, а як воно називається премія чи оклад значення не має. Не подобаються умови роботи - пишіть заяву на звільнення і ваша "рабські" проблеми закінчаться. А то у вас получається як у приказці: їжачки кололись та все одно лізли на кактус. Я не кажу, що у "Пана Курчака" робота гідно оплачується, проте ця стаття нагадує мені як у часу радянського союзу невдоволені писали клляузи в ЦК компартії.
прокурор Показати IP 19 Квітня 2015 10:10
Завтра розпочнемо перевірку викладених фактів.Олігарха посадимо,гроші людям повернемо,податки сплатять державі сповна,трудовий договір заключимо новий-8годинний робочий день гарантуємо.
дідо до прокурор Показати IP 19 Квітня 2015 10:12
Перевіряльники отримають хабаря,який потім здеруть з тих самих працівників,які написали кляузу.І все буде ,як було.
суддя до прокурор Показати IP 19 Квітня 2015 10:13
розкатав губу:) ну прямо комуністичні замашки, тих кого заборонили :)))
Че Показати IP 19 Квітня 2015 10:30
Мартиняк, і ко - це тільки вершина айсберга. Більша біда для України, ніж вони самі, це люди, які їх обрали. Якими треба бути ...бами (не рабами), щоб обрати до парламенту тих людей, які голосували за закони 16 січня. Якщо депутат дозволив собі таке, то на законодавство про працю йому плювати й поготів. Коли запитуєш в волинського дядька, чого він віддав цим панам свій голос: "...а він на церкву гроші дав і в школі вікна вставив". Так, вікна вставив один раз, а тобі дядьку буде "вставляти" 4 роки з дня в день. А ти йому ще й дякую скажеш. Грубо, але по іншому скажеш. P/S. 20 років волиняни приводять в парламент Мартинюків, Смітюхів і іже з ними. Після революції гідності я думав, що землякам стане соромно за такий вибір і нарешті запрацює голова. Не запрацювала. В такому разі: "Досіть скігліті"
віра до Че Показати IP 19 Квітня 2015 10:32
100%!!!! Краще не скажеш!!!!
думка' до Че Показати IP 19 Квітня 2015 10:35
Волиняки це щось як діагноз.Дай Боже помилитись...
Анатоль_ до думка' Показати IP 19 Квітня 2015 13:16
Не згадуй ім"я Бога всує! Гріх великий береш на свою душу! Треба висповідатися!
Анонім до Че Показати IP 19 Квітня 2015 19:16
А звідки люди можуть знати, що ті олігархи їх обкрадають? По телевізору ж цього не говорять. І які в них ще є варіанти кого обирати - крикливий Гузь? Це не набагато кращий варіант. Лучани добре знають що це таке. У владу можуть йти тільки ті у кого багато грошей є для проведення передвиборчої компанії, а зазвичай багато грошей саме у тих, хто нажив їх нечесним шляхом, грабуючи державу та народ у 90-ті роки. "чому ми такі дурні? бо бідні. чому ми такі бідні? бо дурні". І простого виходу із цієї ситуації не видно.
ку-ку до Че Показати IP 20 Квітня 2015 09:16
всі дурні а ти один такий розумний!
віра Показати IP 19 Квітня 2015 10:31
Те, що таке відношення до працівників в першу чергу вина власника, пана, і нема гіршого пана, як з хлопа..... І не треба патякати про те, що /не подобаеться, не працюйте /, мова йде про гідність - в роботі, в оплаті.
дідо до віра Показати IP 19 Квітня 2015 10:44
Гідність у працедавця не появиться. якщо працівники самі себе не поважать, продовжують працювати в цих "нелюдських" умовах. Хлопи хочуть свої проблеми вирішити чужими руками
Анатоль_ до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 12:50
Це тобі в твоєму БЮТі так навчили казати?
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 11:07
Працівники -мужчини беріть приклад з жінки -українки Надії Савченко ... Непідкупна, нескорена , незрадлива і сильна
І до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 16:48
І їсти не хоче
Саша Показати IP 19 Квітня 2015 11:07
Якби всі були такі як ці працівники не боялись а розказували за умови праці і зарплату то тоді б платили біьше і шанували робочу силу а то в нас мінімалку дадуть і пахай бо в тебе немає розуму.
Ирина до Саша Показати IP 27 Серпня 2015 08:52
Золотые слова
СБУ Показати IP 19 Квітня 2015 11:35
Не треба робити з мухи слона. Знайшли кого захищати- депутатів. Вони одні із тих хто фінансує тероризм на Донбасі за ваші гроші. а робота має бути оплачена сповна.Зробіть майдан хай знає що його безпрєдєлу кінець.
Анонім до СБУ Показати IP 19 Квітня 2015 19:19
американський посол проти нового майдану - всіх своїх цілей вони вже досягли.
народ Показати IP 19 Квітня 2015 11:38
Не п.здіть а бастуйте нехай сам покорме кури з неділю ,молоко свиням корміть і не заправляйтесь у зрадників , Микитюку зраднику- провокатору памятник поставте заживо з йогого самого, бо його життя не научить ,їх тільки куля в лоб.
Ковельчанин Показати IP 19 Квітня 2015 11:49
Чувак получаючи 2700 в місяць ще й возмущається? Да він ще краде на 3-4 тисячі в місяць
ку-ку до Ковельчанин Показати IP 20 Квітня 2015 09:05
що, вмієш красти?
Працівник Кромберга Показати IP 19 Квітня 2015 12:56
Як я Вам хлопці завидую , не бачили ви пекла ...
європ до Працівник Кромберга Показати IP 19 Квітня 2015 18:21
то європейске підприємство і нема що гнати, нам подобається. Праця робить із вас європейців...
Анонім до європ Показати IP 19 Квітня 2015 19:20
На головних воротях до Заксенгаузену стояло гасло Arbeit Macht Frei (Праця робить вільним). Близько 200 тис. осіб пройшли через Заксенгаузен між 1936 та 1945. Близько 100 тис. в'язнів померли в Заксенгаузені від знесилення, хвороб, недоїдання чи пневмонії, спричиненої переохолодженням.
волинянам Показати IP 19 Квітня 2015 12:58
відчуваєте як мартиняка люди тут дають відписки, його морду геть з верховної ради, разом з івахівим та єромою
Анонім до волинянам Показати IP 19 Квітня 2015 19:21
якби ж то був в україні такий закон, що виборці можуть відкликати свого депутата - але такого закону немає і ті депутани, які пролізли до верховної ради його ніколи самі не приймуть.
Кромберг Показати IP 19 Квітня 2015 12:58
Без вихідних , без свят, працюй на Шульця , брат !
буяні Показати IP 19 Квітня 2015 14:42
ТАК ТРЕБА ТИМ КОЗЛАМ ЯКИ ПРОДАЛИ СВІЙ ГОЛОС ЗА 100 ГР АБОЗА ГРЕЧКУ А ЩЕ КРИЧАТЬ МИ ЗАПАДЕНЦІ \СОРОМ\
ку-ку до буяні Показати IP 20 Квітня 2015 09:10
вмієш продаватися?
добряк Показати IP 19 Квітня 2015 15:35
За зміну власноруч перекидають по 100 тонн. -Явна пізд-ш.,а що до умов праці і заробітку є тільки один важель шукайте іншу роботу або бастуйте,з неба саме нічого не впаде
ку-ку до добряк Показати IP 20 Квітня 2015 09:02
звичайна курка має більше інтелекту. Хробак ти а не добряк.
Аля Показати IP 19 Квітня 2015 17:45
Так на кожному приватному підприємстві: нічого не змінилося, люди - раби.
Анонім до Аля Показати IP 19 Квітня 2015 19:22
при капіталізмі по іншому і не буває.
У-ух! Показати IP 19 Квітня 2015 17:51
Жити хочуть як в Европi,а працювати як при Радянськiй владi
ку-ку до У-ух! Показати IP 20 Квітня 2015 08:59
а ти й при радянській владі не працював а носа вставив.
109 Показати IP 19 Квітня 2015 18:15
Алкашню звільнили і вони вирішили всіх здати.
ку-ку до 109 Показати IP 20 Квітня 2015 08:56
ти їм наливав? Алкоголішний ти наший.
Півень Показати IP 19 Квітня 2015 18:58
"оформлені офіційно на 0,75 ставки. І та ставка, зі слів працівників, десь так 1200 гривень. Іще 1500 гривень їм сплачують як премію." - звучить як музика! 0.75 ставки то 1600 ідемо далі а на руки ОФІЦІЙНО 1200 сумнівна премія то є ЧОРНА ЗАРПЛАТНЯ --- 1500 Разом 1200+1500=2700 Задаємось питанням а чому не повна ставка(1600) плюс ЧОРНА ЗАРПЛАТНЯ (1100) = =1600+1100=2700 А ідповідь проста, при 1600 скільки вже державі платити, а при офійній 2700 -ого! То хто обкрадає державу та людей? Що нема відповідних законів? То чого тоді такий леміт в коментарях? Люди задали нагальне питання тож підтримайте їх хоча б словами!
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2015 20:17
Шановні блогери, олігархи Мартиняк, Єремеєв, Івахів купили в обездолених виборців депутатські мандати за дрібні подачки зі своїх надприбутків, одержаних зверхексплуатацією робітників. Цю систему влади з купкою мільярдерів і масою пограбованих треба міняти, бо в Донбас перетвориться вся Україна.
небайдужа Показати IP 19 Квітня 2015 20:42
Моєї знайомої сват проживає у Німеччині. Він має невеличку пекарню, встає щодня(!) о 5 годині ранку і йде на роботу. Продавчиня в його магазині заробила своєю працею на власний скромний дім і автомобіль. У нас направду "бізнесмени" мають своїх робітників за рабів. Сподіваюсь, не завжди так буде.
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 20:56
Шо ж ви, продажні, голосували за цього рабовласника? І знову прийдуть вибори і знову продастеся за 200-300 грн.
ку-ку до Анонім Показати IP 20 Квітня 2015 08:54
Коли знаєш як це робиться то ти кому продався?
Че Показати IP 19 Квітня 2015 22:01
Хто не працює на свою мрію, той працює на чужу...
Петро Показати IP 19 Квітня 2015 22:16
Молодці,що робите спробу трохи опустити на землю тих панів
Шахтар Показати IP 19 Квітня 2015 22:23
Шахтеры в Макеевке собрались на митинг, потому что ДНР заставляет много работать (видео): //vlada.io/vlada_news/shahteryi-v-makeevke-sobralis-na-miting-potomu-chto-dnr-zastavlyaet-mnogo-rabotat-video/
волинянин Показати IP 19 Квітня 2015 22:46
мартиняк брехло--перед виборами сказав чо дасть хворій дитині сироті на операцю-все село голосувало за ньго..після виборів дав 500 гривень)))......с уляники рожищанський район
.!. до волинянин Показати IP 19 Квітня 2015 23:22
який ти волинянин? ти безграмотник! не РожищАнський, а Рожищенський!!! Убогі люди!
рет Показати IP 20 Квітня 2015 00:05
голосуйте і далі за мартиняка. і буде вам щастя
ку-ку до рет Показати IP 20 Квітня 2015 08:51
а ти за кого гАласував? Такий розумний аж страшно!
віктор Показати IP 20 Квітня 2015 16:26
звільнити цих нероб, і вся мова!! інші прийдуть на їхні місця!!! хохлячому бидлу, бидляче життя!!
Жужа до віктор Показати IP 20 Квітня 2015 19:35
Б*дло вже тут підтягується
лучанин Показати IP 20 Квітня 2015 19:49
бадзюна реклама до виборів.А чому немає прізвищ цих трудяг.
2231 Показати IP 20 Квітня 2015 19:52
Одного з них знаю він взагалі відношеня до курчака не має
DiFFeX Показати IP 20 Квітня 2015 19:59
Підтверджую, ****** кантора де про вихідні і вільний час можна зразу забути, працював колись на УТМ (тож належить до Пана курчака).
Пишу бо знаю! Показати IP 22 Березня 2016 08:52
Напружені - тому що тверезі! І це не смішно, це чиста правда! Відібрати в них право пити, або хоча б ходити з перегаром - це все одно що заборонити їм дихати!