USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Президенти Польщі і України – на Волині. Трансляція

8 Липня 2018 17:50
Президент Польщі Анджей Дуда і Президент України Петро Порошенко взяли участь у заходах, приурочених до 75-ої річниці Волинської трагедії.

Попередньо повідомлялося, що президенти матимуть окремі програму і відвідають різні заходи: Анджей Дуда візьме участь в заупокійній месі в костелі св. Петра і Павла в Луцьк, а Петро Порошенко здійснить поїздку до польського селища Сагринь.

Як усе відбувалося – детально в онлайн-трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
а Показати IP 8 Липня 2018 09:55
Так вот чого дороги почали робити в тому напрямку )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
здравомислячий до а Показати IP 8 Липня 2018 14:26
Дорогу то зробили а от розмітку не встигли нанести.В самому Луцьку і дорога без розмітки.Стидоття і Сором!
321 Показати IP 8 Липня 2018 11:26
А цей ну дуже втомлений по ліцейський на зупинці в руках з телефоном, що охороняє? "Бдить чи бздить", лентяй - лентяєм...
скептик до 321 Показати IP 8 Липня 2018 13:51
наша служба и опасна и трудна .....
321 Показати IP 8 Липня 2018 12:46
На передостанній світлині, поліцейський заснув на лавочці. Справжній профі - "солдат спить, а служба іде" в МЧС був би почесним працівником (хоча міністерство одне). Стидоба... Нехай президент гляне на славну реформу на яку витратили з казни мільярди...
здравомислячий до 321 Показати IP 8 Липня 2018 14:29
Ви що недобачаєте???Він не спить-він в руках тримає мабілу і переглядає стрічку Волинських Новин-може там і себе впізнає!
Анонім до 321 Показати IP 8 Липня 2018 14:29
Ти дурень чи як?Людина просто опустила голову і в той момент його сфотографували,а ти пишеш єресь.Якщо ти очима кліпнеш і тебе сфотографують,скажуть що ти спиш стоячи,ну ти і ...
121 до 321 Показати IP 8 Липня 2018 19:11
Всіх ментів сьогодні в 5 ранку підняли. Ти був би радий в неділю так раненько не на рибалку встати?
скептик до 121 Показати IP 8 Липня 2018 20:40
ЯКИЙ ЖАХ !!!!!!!!!! НЕ ДАЛИ БІДОЛАШКАМ ПОСПАТИ ДО ОБІДУ !!!!!! ПРЕМІЇ ЇМ ПО 10 ОКЛАДІВ !!!!!!!