USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Прихильники Порошенка розтрощили авто на шляху до суду. Відео

17 Січня 2022 13:35
Прихильники експрезидента Петра Порошенка розгромили автомобіль біля аеропорту «Жуляни».

Інцидент стався вранці, тоді як група підтримки прямувала з аеропорту до Печерського суду, де їх лідеру обирають запобіжний захід у кримінальній справі про держзраду.

Як повідомила людина, яка перебувала за кермом автомобіля, натовп прихильників Петра Порошенка йшов проїжджою частиною. Вони обурилися тим, що автомобіль також має намір там проїхати та накинулися на транспортний засіб.

На відео редакції, що опинилося в розпорядженні, можна розглянути, як кілька людей б’ють автомобіль. Один із них навіть застрибнув на капот. Також видно його суттєві ушкодження – розбите лобове скло, відірване дзеркало заднього виду, подряпини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Отелло Показати IP 17 Січня 2022 13:50
Бібізяни))
Ні до Отелло Показати IP 17 Січня 2022 14:14
звичайні бидлани, на бібізян - в Пєця грошей зажав... жлобяра
цікавинка Показати IP 17 Січня 2022 14:09
То і так зрозуміло, хто там зібрався :) Пагубій, Омелян, Трупчинов, Чорновол... Заскучили?! :)))
пас Показати IP 17 Січня 2022 14:22
Бидло ,що тут скажеш.
Пенс Показати IP 17 Січня 2022 14:32
Петя вішкодує,купить новий,грошей накрав!
Дмитро Показати IP 17 Січня 2022 15:04
яка показуха... Ви реально вірите що цей народ прийшов за покликом душі в аєропорт, зустріти свого хероя?!?!?!?! Сьогодні понеділок, люди на роботах. Чи це бездельнікі Київські?! Навіщо так обманювати людей?!?! Порошенко як був дном , таким і залишився ....
Всім Показати IP 17 Січня 2022 16:42
Всьо нажито нєпосільним трудом - всьо погібло ! Нехай тепер зе придбає вам новий!
Просто Показати IP 17 Січня 2022 17:11
Тітушня хрякова інтелектом на вирізняється.
Всім до Просто Показати IP 17 Січня 2022 18:02
Как жалок шут на троне короля...
Читач Показати IP 17 Січня 2022 19:40
(Якщо) Злодій (, то) повинен сидіти у в'язниці.
Саня Показати IP 18 Січня 2022 12:25
А ніхто не помітив що пошкодження на відео, знятому в середині авто, відрізняються від пошкоджень з відео знятому ззовні?!?!