USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Рецидивіста, який підрізав поліцейського у луцькому ресторані, можуть випустити під заставу

25 Лютого 2020 13:04
Неоднаразово судимий грузин у Луцьку намагався вбити працівника поліції: спочатку розбив під час конфлікту голову потерпілому. І вже після бійки, коли травмований чоловік вийшов на вулицю, вирішив добити пораненого. Вийняв ножа і чотири рази вдарив в район грудної клітки.

Інцидент трапився у ніч з 21-го на 22-ге лютого в ресторані «Мелодія», йдеться у сюжеті Аверсу.

Напад на поліцейського скоїв чоловік на імя Бека Гоцирідзе 1991 року народження. Він громадянин Грузії, з міста Тбілісі. Як розповідають свідки, до кафе «Мелодія» Бека Гоцерідзе прибув у компанії ще одного чоловіка. Конфлікт, ймовірно, розпочався з того, що охоронці не хотіли пускати іноземця до закладу відпочинку. А потерпілий поліцейський зробив дебоширу зауваження. Відтак зав’язалася бійка, під час якої нападник розбив правоохоронцю голову.

На кадрах з камери спостереження видно як на вулицю виходить правоохоронець з розбитою головою. За ним кидається нападник. Охорона розбороняє. Згодом іноземець, повертається до чоловіка, з яким ймовірно приїхав і той дає йому гроші.

Після цього Бека Гоцирідзе знову повертається до потерпілого і наносить йому чотири удари ножем. Фактично намагається добити свого опонента.

Після цього нелюд кидається навтьоки. Щоправда за кілька кварталів від місця злочину його таки впіймали.

Між тим у Луцьку злочинець проживав на зйомній квартирі. І це при тому, що він ніде не працює. Очевидно, що грузин проживає в Україні нелегально. І тому виникає логічне запитання – чому іноземного з криміналітета не видворили з нашої країни, або ж не помістили до пункту тимчасового тримання громадян.

Адже цей чоловік у свої 28 років має шлейф кримінальних проваджень за спиною. І вже кілька разів відбував покарання в місцях позбавлення волі. Зазначимо, що навіть зараз він під слідством по іншій справі.

З власних джерел журналістам Аверсу стало відомо, що гуляв рецидивіст на волі завдяки заставі. Схоже на Волині рецидивіст має добрих знайомих, які готові вносити за нього кошти.

Попри те, що злочин, який скоїв Бека Гоцирідзе особливо тяжкий, суддя Лоліта Івасюта призначає заставу 120 тисяч гривень. І якщо за зловмисника її внесуть – він далі перебуватиме на волі і зможе продовжувати нападати на людей.

Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
щиро судді Показати IP 25 Лютого 2020 13:12
Нехай пані суддя Лоліта не забеде поцілувати того Бяку в...... на прощання..... Країна Гондурас.....
Юрій Показати IP 25 Лютого 2020 13:21
За таке суддя має сидіти на лаві підсудних за змову
Москаль Показати IP 25 Лютого 2020 13:22
Злодії мають сидіти у тюрмах, Почую кожного, Жити по новому, Революція пройшла в головах, Ми здобули... Мы достойны своих судей
Лучник Показати IP 25 Лютого 2020 13:24
Рішення суддя винесла за хабар.
Правдоруб Показати IP 25 Лютого 2020 13:28
Не здивуюсь якщо він потім підріже суддю за те що повністю його не виправдав))
ага Показати IP 25 Лютого 2020 13:32
Життя людини в Украіні оцінюється менше ніж життя дворового пса чи вкрадених 2 пляшок коньяку
Юлік Показати IP 25 Лютого 2020 13:36
Цього чурбана чекає народний суд
Дід Панас до Юлік Показати IP 25 Лютого 2020 18:15
Навряд чи. Де проживає це створіння, хтось знає?
Корупціонер Показати IP 25 Лютого 2020 13:42
Які розцінки у судді Лоліти? Хто знає?
Додік Показати IP 25 Лютого 2020 13:42
Діти гір обкрадають квартири, уганяють машини, торгують наркотою. Діляться з суддями і поліцейськими і живуть собі в шоколаді. Нічого нового. ПИСИ. А людей все-таки ранять, а не "підрізають".
Свідомий Показати IP 25 Лютого 2020 13:44
Людина з якою відпочивав рецидивіст, і яка дає йому гроші на вході- суддя.
Журналіст до Свідомий Показати IP 25 Лютого 2020 14:10
Хто знає прізвище судді ?
Свідомий до Журналіст Показати IP 25 Лютого 2020 20:16
Це суддя Волинського окружного адміністративного суду. Прізвище відоме.
Лучанка до Свідомий Показати IP 26 Лютого 2020 10:25
Прокуратурі варто зацікавитись спільником підозрюваного. Можливо, це була спроба дати хабаря?
Хозяін Показати IP 25 Лютого 2020 13:45
В Украіні можна робити все що заманеться , всім, кому що завгодно! Нічого Вам ,дорогі злочинці,не буде!
??? Показати IP 25 Лютого 2020 14:00
І це суд ? Він вже раз вийшов під заставу...зараз рецидив ( ножем вдарив ПОЛІЦІАНТА!) І та суддя його відпускає....вона повинна сама сісти за хабарництво !
Дід Панас до ??? Показати IP 25 Лютого 2020 16:08
В Америці він вже не дихав би.
Лойер Показати IP 25 Лютого 2020 14:45
"Клопотання слідчого задоволити, обрати підозрюваному Гоцірідзе Беці Гочаєвичу запобіжний захід у виді тримання під вартою" і лише після цього визначено заставу. Хоча слідчий суддя все таки повинен був НЕ визначати заставу оскільки злочин поєднаний із застосуванням насильства небезпечного для життя потерпілого.
777 Показати IP 25 Лютого 2020 14:53
але полиция!!!! вас уже режут как свиней,заезжие абреки.есть хоть капля гордости и чести у вас.как вы будете людей защищать,если даже себя не способны...
Патруль до 777 Показати IP 26 Лютого 2020 00:51
А це нічого, що поліцейський був не при виконанні і без зброї? Як він мав себе захистити???
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2020 15:06
Що за дурні коментарі? Суддя сказала клопотання задовольнити, значить прокуратура таке і просила. До прокурора питання усі.
Лойер до Луцьк Показати IP 25 Лютого 2020 16:41
Маленька поправка - "Задовольнити клопотання СЛІДЧОГО"...
Народна прокуратура Показати IP 25 Лютого 2020 15:59
До Луцьк. Сам ти дуе..ь. Суддя ні в якому випадку не повинна була визначати заставу, адже це насильницький злочин - замах на життя. А можливо, ще й у зв'язку з виконаннями потерпілим своїх службових обов'язків, якщо він назвався поліцейським і зробив зауваження стосовно порушення громадського порядку. Згідно з законом "Про поліцію" поліцейський навіть поза службою зобов'язаний за необхідності забезпечувати громадський порядок. Тут в грузина корупційні зв'язки серед суддів.
Лойер до Народна прокуратура Показати IP 25 Лютого 2020 16:40
100% згідний!
Українець! Показати IP 25 Лютого 2020 17:33
Ті чурки задовбали! Вони в нас в Країні роблять що хочуть, треба їх гнати в три шкури з України. Ми на своїй землі маємо боятися когось?
Дід Панас Показати IP 25 Лютого 2020 18:12
Піднімайте до рівня національних новин! Не буде шуму спустять на гальмах і наступним може бути кожен з нас!
777 Показати IP 25 Лютого 2020 20:34
Суддя задовольнила клопотання адвоката. Надіюсь ті зароблені гроші їй не підуть на користь. Шкода що робота адвоката така ганебна і за гроші чорноти вони допомагають уникнути покарання.
Ха Показати IP 29 Лютого 2020 07:23
Івасюту вже давно пора на пенсію, а терер ні - на обстеження у психіатра, це допомогло б їй уникнути кримінальної відповідальності за таке рішення, та й з досвіду знаю - адекватності їй і раніше бракувало! Стара клячя без совісті... і гідності. А прокуратура і слідчий, взагалі, поза конкурсу для обговорення - при такому розкладі вони стали співучасниками злочину! Правосуддя, лядь, противно з такими поряд ходити!