USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Роман Бузулук, який спричинив смертельну ДТП у Луцьку, застрелився

19 Листопада 2020 14:15
Роман Бузулук, який спричинив смертельну ДТП на вулиці Потебні у Луцьку, застрелився.

Про це ІА ВолиньPost повідомили жителі Любомльського району, де і сталася трагедія.

За інформацією джерел, Роман Бузулук скоїв самогубство у селищі Головне Любомльського району, вистріливши у грудну клітку з рушниці.

Як йдеться у сюжет Аверса, тіло знайшли у лісі. Поруч лежала рушниця. Роман Бузулук проживав останній місяць в будинку своєї тещі, яка фактично взяла його на поруки, після того як чоловіку оголосили підозру у скоєнні смертельної аварії у Луцьку, в якій загинула жінка. За попередньою інформацією це самогубство.
З-під варти Роман Бузулук вийшов 5 жовтня, внісши напередодні заставу у розмірі, який визначив суд (168 тисяч 160 гривень).

Нагадаємо, 30 вересня увечері Роману Бузулуку повідомили про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 286 КК України). 2 жовтня чоловіка взяли під варту із правом внесення застави.

Читати ще: «Я жодним чином не захищаю чоловіка», – речниця поліції прокоментувала смертельну ДТП у Луцьку

Слідство встановило, що увечері 27 вересня 2020 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля Infiniti-QX50, на вулиці Потебні у Луцьку порушив правила дорожнього руху, що призвело до зіткнення його авто із автомобілем Volkswagen Passat B6.

У результаті ДТП загинула 47-річна жінка. Ще одну пасажирку автомобіля «Volkswagen Passat B6» доправили у лікарню з травмами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
367 Показати IP 19 Листопада 2020 14:22
Походу це не самогубство!!!
Банкір Показати IP 19 Листопада 2020 14:36
Особисто знав Романа. Прекрасна була людина. Сталась погана ситуація з тим дтп. Але краще б цього не робив.
Сусідка до Банкір Показати IP 23 Листопада 2020 02:56
Погано ви його знали шановний
Оксана Показати IP 19 Листопада 2020 14:51
Прикро. Які жахливі наслідки посиденьок з чаркою.
Петро Показати IP 19 Листопада 2020 15:18
Алкоголь! Він підштовхує в петлю, з якої важко вибратись.
555 Показати IP 19 Листопада 2020 15:32
Подумайте кому це вигідно і все стане зрозуміло
лучанка до 555 Показати IP 19 Листопада 2020 16:17
Кому?
Народна прокуратура Показати IP 19 Листопада 2020 15:53
Самогубство жахлива річ, але чи виправдовує воно все скоєне до цього?
Олігарх Показати IP 19 Листопада 2020 15:54
А якби не пиячив, всі були б живі та здорові..
Психопланетарій, Лип Показати IP 19 Листопада 2020 17:48
Він сам собі вибрав таке життя, яке достойне його. Кожному своє.
Астрея Показати IP 19 Листопада 2020 20:29
Карма!
Ромчик Показати IP 19 Листопада 2020 21:40
Ніхто з нас не знає причини його самогубства. Дуже часто люди вчиняють самогубство в стані алкогольного сп'яніння. І не факт, що йому стало шкода загиблих від дтп, швидше всього самого себе, не витримав прессінга системи правосуддя, і упрьоків від домашніх.
Волинянка Показати IP 20 Листопада 2020 01:03
Одну мене терзають смутниє сомнєнія?
Шкода дуже Показати IP 20 Листопада 2020 09:13
Людини вже немає!
Малдр Показати IP 21 Листопада 2020 03:56
Окей, а де офіційне повідомлення поліції??? Де фото тіла? Де повідомлення про відкриття справи за фактом загибелі???