USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Російські агенти, які отруїли Скрипалів, підірвали склади зі зброєю для ЗСУ у Чехії, – Bellingcat

19 Квітня 2021 17:21
Розслідувач Bellingcat Христо Грозєв стверджує, що російські агенти Олександр Петров і Руслан Боширов відвідували Чехію перед вибухами на складах. Вони намагалися вбити торговця зброєю з Болгарії.

Також зловмисники відвідували склади зі зброєю, який пізніше було підірвано. Про це 19 квітня він повідомив у «Твіттері», інформує ASPI news.

Болгарський торговець зброєю закуповував на чеському складі відповідні боєприпаси. Вони призначалися до експорту до України. Чоловіка отруїли російські спецслужби. Мова йде про Омеляна Гебреве. За інформацією Bellingcat згодом був нібито двічі отруєний імовірно «Новачком».

Дані чеської поліції свідчать, що Петров і Боширов прибули до Чехії 13 жовтня 2014 року. До Австрії вони прибули 16 жовтня. Саме у цей день зафіксували вибух на складі у Врбетіце.
Раніше повідомляли, що влада Чехії хоче оприлюднити дані про вибухи у Врбетиці, де «засвітилися» агенти ГРУ. Також на підірваних росіянами складах в Чехії, можливо, перебувала зброя для поставок в Україну та Сирію, оскільки журналісти зафіксували відповідні докази.

Нагадаємо, Олександра Петрова і Руслана Боширова підозрювали в отруєнні Скрипалів. Російські агенти були арештовані на території Нідерландів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 17:57
І в Україні теж! Це й вони вірус привезли!
Москаль до Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 19:57
Офигеть! Я не знал, что так можно!
Симоньян до Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 20:34
Опять на русских геев наговаривают, парни просьоо хотели на шпили-вили
Всезнайко до Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 20:56
Слід зазначити, що всі склади.
Анонім до Всезнайко Показати IP 19 Квітня 2021 22:18
А де вони родились не в Чернобилі? Здається що це вони сірника кинули в аес!
777 Показати IP 19 Квітня 2021 19:05
по ходу в гру два человека у них работают.
Каліки якісь Показати IP 19 Квітня 2021 19:14
Нікого не змогли отруїти, але незамінні і всюдисущі.
Шарій до Каліки якісь Показати IP 21 Квітня 2021 07:36
Ну якусь безхатню жінку вон отруїли, тїх межа можливостей
Шандера і Бухевич Показати IP 19 Квітня 2021 19:33
Ділєтанти...
Шерлок Показати IP 19 Квітня 2021 21:22
Маячня, шита білими нитками. Все *ніби, могло, ймовірно, можливо*.
Валерій Показати IP 19 Квітня 2021 21:34
Як низько опустилась ця влада
Я Показати IP 20 Квітня 2021 07:02
Розслідувач Bellingcat - далі можна не читати
555 Показати IP 20 Квітня 2021 16:30
Генеральний прокурор Чехії в присутності президента Чехії та журналістів по даному вибуху на армійських складах провів пресконференцію на якій оприлюднив інформацію, що ні Росія, ні російські громадяни до вибуху, що стався 13 жовтня 2014 року в селі Врбетіце не мають ніякого відношення.
1488 до 555 Показати IP 21 Квітня 2021 07:44
А чому ж тоді висилають 18 російських дипломатів з Чехії?
555 до 1488 Показати IP 21 Квітня 2021 09:32
США, як "пуп" землі впливає на владу Чехії, що скоро чехи не тільки дипломатів всіх порозганяють і дипкорпуса позакривають. Ось така впливова зовнішня політика, а що робити залишається Чехії, Польщі, Литві, Латвії чи Естонії які знаходяться під цим тиском. Гроші від МВФ отримали вони чималі, навіть і віддавати кредити не треба. Хто платить гроші, той музику замовляє!!!