USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Розмалював зупинку, бо посварився з дівчиною: у Луцьку затримали хулігана

11 Березня 2021 10:47
Учора вдень з’явилась інформація про те, що невідома особа розмалювала так звану «розумну» зупинку біля ЦУМа, в центрі Луцька. Цей факт поліцейські одразу ж зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень і почали шукати винуватця.

Про це повідомляє поліція Волині.

Завдяки відео та фото з камер спостереження, оприлюднених департаментом муніципальної варти Луцької міськради, а також моніторингу ними профілів у соціальних мережах, поліцейські і працівники департаменту швидко встановили особу хулігана.

Для цього знадобилось буквально декілька годин. Сьогодні в Луцькому райуправлінні поліції 26-річний порушник розкаявся у скоєному та пообіцяв ніколи не чинити схожого.

На нього склали протокол за ст. 173 КУпАП: вчинення дрібного хуліганства тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Рішення про покарання прийматиме суд.
Працівники поліції дякують небайдужим громадянам, які поширювали інформацію про вчинення хуліганства!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Я Показати IP 11 Березня 2021 11:06
26 років, а хлопчик хлопчиком, який не може і не вміє керувати своєю агресією.
Просто до Я Показати IP 11 Березня 2021 11:30
Кіно крутити просто вміє. Яке розкаяння в 26 років??? До чого цей брєд.
олександр Показати IP 11 Березня 2021 11:28
що за бред, то він в 6 ранку посварився. А чому нема відшкодування заподіяної злочином шкоди
Лучанин Показати IP 11 Березня 2021 11:46
Громадські роботи в вокзальному туалеті і зразу почне керувати своєю агресією!!
Дід Панас Показати IP 11 Березня 2021 11:51
То той престарілий хлопчик в 26 рочків не має клепки? То хай дівчина за нього відповідає!!! Довела дитину!
Анонім Показати IP 11 Березня 2021 11:54
Краще б він наївся г**на, бо посварився з дівчиною.
Бурак Показати IP 11 Березня 2021 12:00
Розмалюйте йому пику тією ж фарбою, а в зуби дайте ганчірку змочену розчинником і хай відтирає!
123 Показати IP 11 Березня 2021 12:56
Лапи за таке переламати. Би**ота.
Мама до 123 Показати IP 11 Березня 2021 14:04
Я тобі переламаю, скотин ти такий. То мій синуня, і він з дівчиною посварився.
Юра до Мама Показати IP 11 Березня 2021 15:12
Лапи то мало..Голову б скрутити, всеодно в ній нічого немає
Мама до Юра Показати IP 11 Березня 2021 18:17
Ще мені поговори, то займусь тобою. Не сміти трогати мого синочка.
Онаній до Мама Показати IP 13 Березня 2021 15:21
МАМА ти краще своїм сином займись бо він без місків бо через трохи часу ним займуться правові органи! і це в кращому випадку
—— Показати IP 11 Березня 2021 12:59
Де він купив фарбу в 6 годин ранку, йому треба прикрутити (те що в штанах) хай розкаже скільки ще фасадів будинків він зіпсував...
Радувець Ларіса до —— Показати IP 11 Березня 2021 13:24
Чому морду не показуєте і прізвища???
Анонім до Радувець Ларіса Показати IP 11 Березня 2021 14:05
ТО хороший хлопчик. Не потрібно показувати його обличчя, а то він пісятися почне.
Воєнком Показати IP 11 Березня 2021 13:43
Його ше можна призвати на строкову службу чи ні і як він уникнув Мобілізації
Да ні до Воєнком Показати IP 11 Березня 2021 14:06
Під мобілізацію він не попадав, бо ж студент і ще малий був. Зі строковою така ж йухня, студент і мамин синуньо.
отож Показати IP 11 Березня 2021 14:12
домашні хулігани, як маєте вдома з жінками сваритися та їх бити - краще валіть на вулицю і там зупинки розмальовуйте!!!!!!!
123 Показати IP 11 Березня 2021 16:02
Видно, що студенти. Якого милого вештатись м. Луцьком без діла і біля третьої години ночі. Героїзм в лапках аж пре від одного з другим. Замість пар в інституті, ТИЖДЕНЬ ДРУГИЙ ЗАСТАВИТИ ОДНОГО І ДРУГОГО ПІД НАГЛЯДОМ ВАРТОВИХ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ВИМИТИ ТА ПРИБРАТИ ВСІ НОВІ ЗУПИНКИ ВІД БРУДУ. А потім проконтролювати, якщо ці нічні хулігани погано зупинки вимили, погано прибрали і не винесли сміття з прилеглої територія біля зупинки, - знову тиждень одного другого заставити займатись прибиранням під'їздів у студентському гуртожитку, щоб всі друзі та знайомі бачили.
345 до 123 Показати IP 11 Березня 2021 18:19
Якщо буде суд, навіть по адмінці, йому повинні були б дати громадські роботи, але скоріш за все штраф у 51 грн., і все.
Богдан Сташинський до 123 Показати IP 11 Березня 2021 19:20
Який на йух студент ??? У 26 років треба вже аспірантуру закінчити і захіститися. Він буде викликаний на повторну призовну комісію при облвійськоматі, пройде незалежне мед.освідчення і мабуть буде проходити строкову військову службу.
Злий Показати IP 11 Березня 2021 19:35
Ех, маму шкода... Мамам більше перепадає завжди, а хлопчика понять і простіть, краще б шукали тих піндосів що у парку усе перевертають і ламають постійно, зловити і "понять "негайно!
Хльопчіка до Злий Показати IP 11 Березня 2021 21:25
Хльопчіка простіть, він плаче і пісяється.
Джек Показати IP 11 Березня 2021 23:10
Люди ви шо хворі?ЧУВАК ПРОСТО ПШИКНУВ БАЛОНЧИКОМ,його за це обізвали непонятно як,написали що ТРЕБА РУКИ ПОПЕРЕБИВАТИ І ГОЛОВУ,ГАНЧІРКУ В РОТ ЗАПХАТИ...ВИ АГРЕСІЮ ВМІЄТЕ СТРИМУВАТИ?І ВИ АДЕКВАТНІ?
хєк до Джек Показати IP 13 Березня 2021 08:26
просто обпісяти
Лучанин Показати IP 12 Березня 2021 20:37
Морду в студію! Чого закрили обличча?