USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Самооборонівця впіймали на бурштинових копанках

2 Вересня 2017 19:00
На гарячому, вночі посеред Маневицького лісу, поліція затримала бурштинових активістів. На місці "злочину" знайшли шеврони організації, підконтрольна нардепу від Луцька Ігор Лапін. Про це йдеться в сюжеті ТРК "Аверс".

"Самооборона Волині, спецпідрозділ "Буг" - так правоохоронцям представився дехто з нічних візитерів. На місці, лопати відра та шеврони відомої на Волині громадської організації, лідером якої є Народний депутат України Ігор Лапін. Зв'язок з бурштином цьому народному обранцю закидають давно, проте поки не впіймали – не злодій", - йдеться у сюжеті телеканалу про випадок піврічної давності, про який стало відомо нещодавно.

Детальніше дивіться у сюжеті:



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛАПІНУ ТРЕБА ВЧИТИ ЗАКОНИ, ПЕРЕД ТИМ ЯК ГОВОРИТИ ПРО БУРШТИН, - ЕКСПЕРТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Це Показати IP 2 Вересня 2017 19:46
Вже застаріле.
Сс до Це Показати IP 3 Вересня 2017 15:52
Не бачу різниці в різниці дати, головне що був факт наживи, так званими "воїнами" певного гф!
Анонім до Сс Показати IP 6 Вересня 2017 16:36
не факт наживи, а розбій!!! І ці бандюгани зараз місто патрулюють і розказують які вони "чесні патрійоти"(((
Анатоль_ Показати IP 2 Вересня 2017 20:24
Я в шоці, брати мої! Коли буде порьядок з тим бурштином?
Любі свині Показати IP 2 Вересня 2017 20:29
Тіпа візитки Яроша:) Хаха
Всім Показати IP 2 Вересня 2017 20:45
Інфі більше року, для чого дестабілізовувати ситуацію та дурити людей?!!!!
Лучани до Всім Показати IP 3 Вересня 2017 10:00
Якщо більше року, то це брехня чи думаєш що перестав красти??!! цей злодюга представляє Луцьк у ВР! Позорисько!
777 Показати IP 4 Вересня 2017 10:06
І де розглядають заяву? На Грібоєдова? Ха-ха-ха!!
Ната Показати IP 4 Вересня 2017 11:38
Більше року, але якщо ніде не публікувалася значить свіжачок!
глядач Показати IP 5 Вересня 2017 15:28
Отакої, за 25 км. в лісі пішком патрулював ліс))))) Правду казали, що вони рівненських людей туди возять, бо бояться, що місцеві будуть багато говорити.