USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Скандал зі скотчем у луцькому дитсадку: мама хлопчика відмовилася писати заяву в поліцію

22 Лютого 2021 21:05
Лучанка, яка минулого тижня повідомила, що її дитині у дитячому садочку нібито заклеювали рот скотчем, відмовилася давати свідчення у поліції.

Про це Суспільному розповіла речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук.

Мама хлопчика Яна Антонюк каже, що таке рішення прийняла разом із чоловіком. Чому вирішили не давати свідчень – не пояснює.

Зі слів Ольги Бузулук, давати свідчення відмовилися й інші батьки, чиї діти ходять до групи «Веселка».

«Слідчий допитав виховательку та керівницю дитсадка, які заперечили факти, що були висвітлені в деяких ЗМІ. Натомість жінка, з чиїм сином нібито некоректно поводилися, відмовилася надавати покази. Це стосується й інших батьків», – каже Ольга Бузулук.

Як повідомлялося, в одному з садочків Луцька нещодавно розгорівся скандал. Маленькі вихованці навчальної установи розповіли батькам, нібито вихователька заклеює їм ротики скотчем, аби ті не шуміли й спали. Утім сама вихователька запевняє, що «клейкою стрічкою нікого не обмотувала й нічого не заклеювала», а лише хотіла таким чином прилякати неслухняну малечу.

Луцькі правоохоронці розслідують справу за ч. 1 ст. 137 КК України, йдеться про неналежне виконання обов'язків, що спричинило шкоду дитині. Випадок трапився у луцькому дитсадку №37.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
опа Показати IP 22 Лютого 2021 21:14
Напустили повну ванну бульбашок...
Maха Показати IP 22 Лютого 2021 21:25
правильне рішення
Внук Показати IP 22 Лютого 2021 22:01
Чергова "яжемать". Людина 30 років працювала, щоб через якусь звільнитися.
Альона З Показати IP 22 Лютого 2021 22:05
А може батьків залякали? Завідуюча, адже діти ходять в той же садок.....або син чи чоловік виховательки?
Бабай до Альона З Показати IP 22 Лютого 2021 23:29
Кого там лякали. Чергова мама наробила руху, а коли зрозуміла, що свідчення в поліції, це не те саме, що хайп с соцмережах, що за неправдиві можна і статтю схлопотать, то і дала задню. Треба, щоб справу довели до кінця і якщо це наклеп, то притягнути яжемать до відповідальності.
Йван до Бабай Показати IP 23 Лютого 2021 10:01
Статтю ніхто б не схлопотав. В Україні відсутня відповідальність за наклеп. До вашого відома Ст. 151-1. Наклеп виключено з ККУ на підставі Закону № 767-VII від 23.02.2014
угу до Йван Показати IP 23 Лютого 2021 19:37
384 аж бігом
Хм до Альона З Показати IP 23 Лютого 2021 09:09
А може мама рішила потролити в інеті вихователя, і не думала що дійде до поліції, А за наклеп ще ніхто не відміняв відповідальність. І злякалася... Альона не знаєш що було насправді, залиши дивану експертизу при собі.
Йван до Хм Показати IP 23 Лютого 2021 10:03
Ви неправі, якраз навпаки: статтю 151-1. Наклеп виключено з ККУ на підставі Закону № 767-VII від 23.02.2014
Quo vadis ? Показати IP 22 Лютого 2021 22:06
Маленькі дітки, надіюсь, зрозуміли, які вони самі, які в них вихователі, які в них батьки і що робиться навколо них ! А якщо не зараз - то з часом. Шо посієш - те й пожнеш !
Петрович Показати IP 22 Лютого 2021 22:30
А потім не дивуйтесь як дітей будуть шарпати як у Рівному стоматологиня. Пишіть заяву!
Ха Показати IP 22 Лютого 2021 22:50
Тому, що знає, що начудила, обговорила.. Але крім того, спортила життя тій виховательці
Alex Показати IP 23 Лютого 2021 07:06
Мама стала "зіркою" інтернету.
ттт Показати IP 23 Лютого 2021 07:58
Ні не спортила !!!! Треба бути виховательці на місці. І мама яка не написала заяву (це не правилдьно) але це її рішення! В нас в Україні хочуть щоб було все ОК тільки на словах. А самим рішення прийняли на пресу пустили, а далі задніх ПАСУТЬ ОТАКІ МИ УКРАЇНЦІ....!!!
Внук до ттт Показати IP 23 Лютого 2021 20:25
Шо ти написало
123 Показати IP 24 Лютого 2021 08:20
Бачу, як поліціянтами все робиться для того, щоб зам'яти цю справу. Ніхто з батьків обіжених дітей не бажає і не буде свідчити проти працівників дитячого садочка №37, бо якби було відеоспостереження, а вихователька скотчем клеїла ротики дітям постійно і багатьом дітям, а не одному хлопчику, то може всі батьки написали б колективну скаргу чи заяви до поліції. А так ніби як моїй дитині не заклеювали рота, то чого мені проти когось свідчити, псувати стосунки, лаятись за когось. А ми що ми, наша хата з краю, ми нічого не знаємо. А відводити дитину треба кожного ранку і саме у цей дитячий садочок № 37, навіщо нам псувати на майбутнє стосунки з працівниками садочка.